Balatontourist brak odpowiedzi ws. rezerwacji
#1
Dwa dni temu wysłałem rezerwacje przez stronę balatontourist. Chcę wynająć bungalow od poniedziałku do soboty. Niestety do tej pory nie dostałem odpowiedzi, czy to normalnie tyle trwa, czy mnie olali?
Odpowiedz
#2
(29-06-2017, 12:56)bully napisał(a): Dwa dni temu wysłałem rezerwacje przez stronę balatontourist. ... do tej pory nie dostałem odpowiedzi, czy to normalnie tyle trwa, czy mnie olali?

cytat z pierwszej strony https://www.balatontourist.hu/pl/
"Witamy na naszej nowej stronie internetowej! Prosimy o wyrozumiałość podczas trwania prac nad wprowadzeniem zupełnie nowej witryny oraz zakończeniem jej tłumaczenia na inne języki. Jeśli wystąpił błąd, prosimy o wysłanie wiadomości na sales@balatontourist.hu z opisem błędu. Dziękujemy!"
Odpowiedz
#3
Widziałem to na stronie, ale żaden błąd nie wystąpił. Rezerwacja też nie jest realizowana przez stronę, a wysyłana do ośrodka, więc co ma to do rzeczy?
Odpowiedz
#4
Jeśli mówimy o niespełnieniu wymogi, oznacza to, że twoje-info mogło nie dotrzć do adresata. Jeśli wystąpił błąd strony, nikt nie ma pewności czy twoje "zamówienie" dotarło, czy nie ... może też leżeć jako spam.
Napisz lub zatelefonuj do nich na kontakt, powołując się na wysłany e-mail:
Balatontourist Camping Ltd.
H-8200 Veszprém, Jutasi út 23.
Tel: +36/88/544-444
Fax: +36/88/544-401
e-mail: info@balatontourist.hu
Odpowiedz
#5
(29-06-2017, 12:56)bully napisał(a): Dwa dni temu wysłałem rezerwacje przez stronę balatontourist. Chcę wynająć bungalow od poniedziałku do soboty. Niestety do tej pory nie dostałem odpowiedzi, czy to normalnie tyle trwa, czy mnie olali?

Praktycznie zależy to od konkretnego kampingu Balatonturistu.
Jeżeli to nap. Vadvirag, to specjalnie bym się nie zdziwił, gdybyś na rezerwację czekał i dłużej. Te tańsze, mniej "obłożone" (np. Napsugar w Fonyód) najczęściej odpowiadają (potwierdzają) dosyć szybko.
Odpowiedz
#6
Pewnie im mail umknął, najpierw czekałem że trzy dni, a potem w ogóle nie odpisali i musiałem wysłać kolejnego, odpowiedzieli od razu. Przypomnij o sobie po prostu
Odpowiedz
#7
Nie wiem, jak jest z rezerwacjami u nich bezpośrednio, bo my jako HelkaTours mamy kontakt zbiorczy przez centralę - i tu często daje się coś lepiej, szybciej załatwić. Ale to też oznacza, że rezerwacje nie działają w weekendy. Ja mogę siedzieć po nocach, ale na żadnym kempingu nie ma 24-godzinnej obsługi. Po godzinach jest ochrona, która rzecz jasna nie zajmuje się rezerwacjami.

Słowem: kempingi to jest takie tradycyjne biuro podróży, pracujące od poniedziałku do piątku od 9 do 16. Z przerwą na obiad Oczko
Odpowiedz
#8
Ostatnio wymieniałem maile z kempingiem o 23.
Odpowiedz
#9
(01-07-2017, 2:29)Kardasz napisał(a): ..Ostatnio wymieniałem maile z kempingiem o 23.

Tylko że Balatonturist to tak jak pisała Helka Tours, "firma od 7 do 15".
Tutaj masz przykład czasu odpowiedzi w dwóch kampingach Balatonturistu. Na zapytanie wysłane o 7 rano bezpośrednio do wybranych kampingów (o wolny nocleg następnego dnia ).
http://forum.wegierskie.com/Noclegi-nad-...7#pid29117
Napsugar w Fonyód odpowiedział o 10.30 ale już Vadvirag dopiero o 15.00 Uśmiech Dla startujących np. znad morza jest to już problem czasowy. A tak na marginesie pytanie do Bully czy jest już odpowiedź. Jeżeli nie, pisz ponownie, bo ja tak "straciłem" wybrany domek w zeszłym roku na kampingu Vadvirag i "musiałem" wziąć inny.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kempingi Balatontourist 2021 Helka Travel 14 4,210 24-01-2021, 13:15
Ostatni post: jolciaa171
  brak taksy klimatycznej Helka Travel 4 1,806 25-06-2020, 11:39
Ostatni post: Tomeq
  Balatontourist nowy nocleg Helka Travel 0 1,438 08-03-2019, 0:51
Ostatni post: Helka Travel
  Brak miejsc na sezon 2019 Helka Travel 1 2,039 25-02-2019, 14:04
Ostatni post: ex-komar
  Balatontourist Vonyarcvashegy - Balaton danielek 1 2,690 09-07-2016, 10:50
Ostatni post: Helka Travel



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości