Berekfürdő
(18-08-2020, 12:33)wojti76 napisał(a):
(18-08-2020, 12:13)Marek1953 napisał(a): Pogoda to rzecz drugorzędna, ważniejsze jest zaopatrzenie miejscowego baru.
Mareczku jak, się jedzie pod namiot to pogada ważną sprawą jest  Oczko
Pozdrawiam serdecznie  Wino
Wy poważnie jeździcie jeszcze pod namioty?
Odpowiedz
(19-08-2020, 9:54)josef.svejk napisał(a):
(18-08-2020, 12:33)wojti76 napisał(a):
(18-08-2020, 12:13)Marek1953 napisał(a): Pogoda to rzecz drugorzędna, ważniejsze jest zaopatrzenie miejscowego baru.
Mareczku jak, się jedzie pod namiot to pogada ważną sprawą jest  Oczko
Pozdrawiam serdecznie  Wino
Wy poważnie jeździcie jeszcze pod namioty?
Bardzo poważnie  Uśmiech 
A Ty co taki zaskoczony jesteś  Zdziwiony
Odpowiedz
Od wczoraj bardzo upalnie. Odstraszająca prognoza nie sprawdziła się. Pozdrowienia.
Odpowiedz
Od wczoraj bardzo upalnie. Odstraszająca prognoza nie sprawdziła się. Pozdrowienia.
PS. Obiad z deserem dla 2 osób 10 000Ft.
Odpowiedz
Co jecie w takich cenach? Ja polecam to https://patkoscsarda.hu/, taniej i przy okazji smacznie.
Odpowiedz
(21-08-2020, 14:59)blackberry napisał(a): Co jecie w takich cenach? Ja polecam to https://patkoscsarda.hu/, taniej i przy okazji smacznie.
To było coś meksykańskiego z nazwy, knajpa Park coś tam. Próbujemy wszystkiego w różnych miejscach. Żyje się raz. Kieliszek palinki w barze 600 Ft, piwo 500. Zbieram paragony,po powrocie zrobię kolaż.
Odpowiedz
Na bramie kempingu jest napismane. Megtelt kamping. Znaczy się kemping przepełniony
Odpowiedz
https://www.furdo.berekfurdo.hu/

K edves gości!
Z przyjemnością informujemy, że spa i kąpielisko na plaży Berekfürdő zostały dziś ponownie otwarte.
Obecnie czynny jest basen z niebieskimi kafelkami oraz baseny kryte.
Nasz dział medyczny działa normalnie. Nasi goście przyjeżdżający na leczenie mogą korzystać wyłącznie z usługi „basen zdrojowy” (kąpiel basenowa) posiadający certyfikat ochronny. Z innych zabiegów można korzystać bez certyfikatu bezpieczeństwa.
Pełne spa i pole namiotowe zostaną otwarte w czwartek 20 maja 2021 roku.
Od dziś do 19 maja obowiązują nasze ceny przedsezonowe .
Wejście odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami. Karta bezpieczeństwa jest ważne, przedstawiając dowód tożsamości lub paszport razem , co musimy sprawdzić we wszystkich przypadkach.
Dziękuję za zrozumienie!
Czekamy na spotkanie z Państwem!

Berekfürdő, 05.07.2021.
András Hosszu
Dyrektor wykonawczy
Odpowiedz
Sądząc po wpisach (postach) w tym roku Berek nie ma wzięcia. Dlaczego ?
Postanowiłem to sprawdzić
Pierwsze kroki poszły z kempingu w stronę głównego basenu (dlaczego głównego ? przecież na nim tylko 3 osoby doznawały kąpieli)
.

[Obrazek: 7hal2zz.jpg]...
Wiele więcej osób wybrało typowe mokre wylegiwanie w ciepłych wodach z dziurą w podłodze gdzie co 15 minut pojawiał się mocny strumień wody
masującej bąblami od dołu, tłumu nie było
..
[Obrazek: 2MtaHhd.jpg]
...
Obok w stronę kempingu zapraszała restauracja kusząc "daniem dnia " za jedyne 1590 forint
Mając na wydanie dużo więcej, zamówiłem sobie upatrzony zestaw za 3900 forint ( a co ? bogatego nie stać na piwo do obiadu ?)
...
[Obrazek: 45Dsxdh.jpg]
Odpowiedz
Po drodze wstąpiłem na chwilę nad Zemplińską Siravę. Bezpłatny kemping w Kałuży zachęcił do wydłużenia pobytu. Na dzień wpadliśmy do Sarospataku.

[Obrazek: cb643dd12b6ca35f.jpg]

Przez dobę wąchaliśmy też zapachy Bieszczadów.

[Obrazek: 69857c89079e987a.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Szerencs-Erdobenye-Berekfurdo lisia312 9 8,860 15-08-2013, 12:01
Ostatni post: P.semcz



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości