Bogács
#21
Mieszkałam w Pensjonacie Margareta w ubiegłym roku. Ok. 1km do kąpieliska.
W apartamencie 2 x 2os. z aneksem kuchennym i łazienką + mały balkonik. Standard bardzo przyzwoity, czysto. Właścicielka mówi po polsku, jej mąż po niemiecku.
Tylko ceny w sezonie są wyższe niż poszukujesz. Sprawdź na ich stronie
http://www.margaretaapartman.hu/PL.
Odpowiedz
#22
Może zdecydujesz się na mieszkanie w Cserépfalu, tam jest taniej. To wioska ok. 4 km na pólnoc od Bogacs. Na forum znajdziesz informacje o noclegach, które organizuje Polka pani Alicja.
Odpowiedz
#23
A czy w tym Cserépfalu bez problemu znajdę nocleg jak pojadę w ciemno? Ceny ile wynoszą?
Odpowiedz
#24
Podałam Ci na pr., że ten link wegrydlapolakow.atw.hu nie działa. Okazuje sie , że jest ok..
Odpowiedz
#25
ok już sprawdzam, dzieki wielkie.
Odpowiedz
#26
Co warto odwiedzić będąc w Bogacs?Wybiorę się do Cserepfalu i w góry Bukowe startując z Szilvasvarad czy lepiej z innego miejsca? W Miskolcu słynne termy w jaskiniach i co jeszcze? Słyszałem , że można zostawić auto na parkingu przed Miskolcem , wsiąść w kolejkę i do centrum i potem wieczorkiem wrócić, z którego miejsca ona wyjeżdża?
Odwiedzę też Eger , co w nim jest ciekawego? Chciałbym na jakiś zamek ale czy jest w pobliżu?
Co warto jeszcze obejrzeć i zwiedzić ,jakie miejscowości?
Odpowiedz
#27
Generalnie jadąc do Bogács moim zdaniem można śmiało jechać w ciemno.Noclegi od 20 pln. już znaleźc można i warunki godne. Byle nie przez jakieś firmy,osoby,lepiej gospodarzom miłym i życzliwym prowizję pośredników zostawić.
Kilka razy już odwiedziłem,ostatni tydzień sierpnia znów tam mnie ciągnie jak jakiś magnes. Dodam że zarzekałem się że już tam nie jadę.Lecz po niedługim czasie zatęskniło. Choć żadna to metropolia i NIGHT CLUB tam nie uświadczy, to to miejsce (MAGICZNE JEST).Smaku wina, charakteru i klimatu tych wspaniałych piwniczek nawet Eger pozazdrościć może.Cisza spokój codzienny to jak niedziela na totalnej polskiej wsi sie wydaje.A jednak wszędzie blisko.Do Eger jakieś może 20 min, baseny Mezőkövesd jeszcze bliżej.Do Budapesztu maź 1,5h jezioro TISZA ok 40 min. A na koniec dodam te Słoneczniki ...hmm...jaki widok tysięcy twarzy idących za słońcem. Nieda się opisać.Potrzeba jest zobaczyć live. Poprostu polecam.
Pozdrawiam @by Indiana
Odpowiedz
#28
Wróciliśmy z urlopu w tej miejscowości. Faktycznie polecam!!! Naprawde można wypocząć!!!
Odpowiedz
#29
Właśnie spędzam 2 dzień w Bogacs w pensjonacie Borastyan i jest super, warunki bardzo dobre, sklep za płotem i 150m do basenów za koszt 3000fiorintów.
Powiedzcie mi gdzie iść coś zjeść typowego węgierskiego i co dokładnie?
Odpowiedz
#30
[Obrazek: 201303271604234.jpg]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości