Bogács
(11-08-2020, 14:56)blackberry napisał(a): Przesadzasz z tą drożyzną. Ceny biletów na basen nie zmieniły się w tym roku. Podobnie bez zmian są noclegi, zazwyczaj mieszczą się w granicach 3500-4000 HUF więc zupełnie tak samo jak było w ubiegłym roku.
Właśnie do tego zmierzam wynajmujący w Cserepfalu powiedzieli, że wyjątkowo tanio nam wynajęli. 5000 HUF po zniżce normalnie 7500 HUF za osobę. Dzięki za oświecenie.
Odpowiedz
Witam ceny na kempingu trochę poszły w górę w porównaniu z 2019.
Byłem pod koniec lipca.
Osoba dorosła 3000 ft a było 2700ft
Auto osobowe 1300 było 1100
Tak po za tym warte odnotowania nowe wyposażenie toalet kempingowych.
A jeszcze jedno trwa budowa przy basenie krytm. ???? co to będzie zobaczymy za rok.. pozdrawiam
Odpowiedz
(11-08-2020, 21:57)gosicaa napisał(a): Witam ceny na kempingu trochę poszły w górę w porównaniu z 2019.
Byłem pod koniec lipca.
Osoba dorosła 3000 ft a było 2700ft
Auto osobowe 1300 było 1100
Tak po za tym warte odnotowania nowe wyposażenie toalet kempingowych.
A jeszcze jedno trwa budowa przy basenie krytm. ???? co to będzie zobaczymy za rok.. pozdrawiam
Nie musimy zobaczać za rok, wiemy co to będzie, basen kryty.
Odpowiedz
(12-08-2020, 7:09)blackberry napisał(a):
(11-08-2020, 21:57)gosicaa napisał(a): Witam ceny na kempingu trochę poszły w górę w porównaniu z 2019.
Byłem pod koniec lipca.
Osoba dorosła 3000 ft a było 2700ft
Auto osobowe 1300 było 1100
Tak po za tym warte odnotowania nowe wyposażenie toalet kempingowych.
A jeszcze jedno trwa budowa przy basenie krytm. ???? co to będzie zobaczymy za rok.. pozdrawiam
Nie musimy zobaczać za rok, wiemy co to będzie, basen kryty.
Super, w zasadzie tego tam brakuje przy gorszej pogodzie.
Odpowiedz
(12-08-2020, 8:09)Bafi@Home napisał(a):
(12-08-2020, 7:09)blackberry napisał(a):
(11-08-2020, 21:57)gosicaa napisał(a): Witam ceny na kempingu trochę poszły w górę w porównaniu z 2019.
Byłem pod koniec lipca.
Osoba dorosła 3000 ft a było 2700ft
Auto osobowe 1300 było 1100
Tak po za tym warte odnotowania nowe wyposażenie toalet kempingowych.
A jeszcze jedno trwa budowa przy basenie krytm. ???? co to będzie zobaczymy za rok.. pozdrawiam
Nie musimy zobaczać za rok, wiemy co to będzie, basen kryty.
Super, w zasadzie tego tam brakuje przy gorszej pogodzie.
Ok dzięki. to morze zdążą na następny sezon....
Odpowiedz
Uff!!
W nocy wyjazd... 
Pierwszy nocleg w Koszycach (tyle razy przejeżdżaliśmy a starówki nie widzieliśmy i nic nie zwiedziliśmy..).
W sobotę -Bogacs...   Język
Odpowiedz
(13-08-2020, 20:38)schibcia napisał(a): Uff!!
W nocy wyjazd... 
Pierwszy nocleg w Koszycach (tyle razy przejeżdżaliśmy a starówki nie widzieliśmy i nic nie zwiedziliśmy..).
W sobotę -Bogacs...   Język
Powodzenia....recepcja czynna od 8:00
Odpowiedz
Dzień dobry. Zamierzam jechać do Bogacs w weekend. Proszę o informację czy kemping jest obłożony i ewentualnie czy jest dużo turystów dochodzących na baseny? Pozdrawiam wakacjuszy.
Odpowiedz
Od czwartku na Węgrzech długi weekend więc tłumy będą pewnie wszędzie Oczko
Odpowiedz
(18-08-2020, 20:21)Tubi78 napisał(a): Dzień dobry. Zamierzam jechać do Bogacs w weekend. Proszę o informację czy kemping jest obłożony i ewentualnie czy jest dużo turystów dochodzących na baseny? Pozdrawiam wakacjuszy.
Wróciłem w sobotę z Bogacs spędziłem tam 10 dni Rotacja na campingu duża, były dni że  wolnego miejsca było sporo ale zdarzało się że nawet nie wypuszczali. Gości z zewnątrz również dużo wchodziło na baseny zwłaszcza w weekend
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości