Bogács
#11
(23-04-2012, 11:32)Indiana napisał(a): Witam.
Jak w temacie.Mam zamiar wybrać się w czerwcu do Bogács.
Może ktoś był,poleca jakieś niedrogie a przyzwoite kwatery?
Najlepiej blisko basenów,lub piwniczek.
Mam kwatery z ubiegłego roku,ale na samym początku wioski,a to kawałek drogi na piechotke.

Jeśli ktoś posiada jakies linki,adresy,telefony,fotki to proszę zapodać.
Z góry dziękuję i pozdrawiam Indiana.Oczko
Ja preferuję turystykę campingową ale jako, że do Bogacs'a jeżdżę zwykle w listopadzie to najczęściej nocuję tutaj
http://www.margaretaapartman.hu/PL/strona-glowna/, można porozumieć się po angielsku. Raz wynajęliśmy cały dom blisko basenów (jeździmy większą grupą) niestety nie pamiętam adresu (ul. Hovirag chyba), namiar dostaliśmy na campingu. Na campingu kolo basenu są też domki drewniane. W miasteczku dużo pokoi do wynajęcia ale te co oglądałem były albo bardzo drogie albo w kiepskim stanie.
Odpowiedz
#12
(06-04-2013, 20:03)jacekww napisał(a): Witam
Mam trzy pytania.
1. Czy na bilet można opuszczać teren basenów i wejść ponownie, czy upoważnia tylko do jednokrotnego wejścia dziennie?
2. Czy Parking dla aut przed basenami jest pŁatny, jeśli tak to ile kosztuje ?
3. Czy jest możliwość wejść na teren basenów z rowerami i tam ich pozostawienie w bezpiecznym miejscu, czy nie wpuszczą z rowerem ?
Może ktoś byŁ i widziaŁ rowerzystów?

1. można wychodzić i wchodzić. Dostajesz papierową opaskę (co dzień inny kolor).
2. po sezonie darmowy. W lecie byłem tylko raz i jak dobrze pamiętam trzeba było coś zapłacić, ale raczej nie były to duże kwoty.
3. rowerów na basenie nie widziałem
Odpowiedz
#13
Byłam w Bogacs 12-14 września 2012. Parking przy basenie był płatny - ceny nie pamiętam.
Usiłowaliśmy wejść z rowerami i nie pozwolono nam. Przyczepiliśmy je linkami do metalowego ogrodzenia - na prawo od kasy, koło bramki wejściowej. Było je widać z pierwszego basenu ( częściowe zadaszonego ) - tego blisko szatni.
Odpowiedz
#14
Witam.

Ja znalazłem coś takiego http://pelargonia.freewb.hu/ Wyglądają świeżo i jest kontakt po polsku. Ta Pani podobno zajmuje się organizowaniem kwater Polakom,ma stronkę,która była już prezentowana w poście powyżej
Odpowiedz
#15
W Bogács jest sporo domków do wynajęcia... Szecskó Vendégház, Nosztalgia Vendégház, Amarilisz Vendégház, tutaj ceny masz najniższe, mniej niż 2000 HUF/osobę przy dłuższym pobycie można trochę utargować. LUKOIL: Mezőkövesd, benzyna 413.9 HUF - LPG 271,9 HUF; ceny paliw zmieniają się wraz ze zmianą kursu forinta czasem nawe 2x na tydzień. Dodam, że nie ma w obiegu monet 1 i 2 forintowych, stosuje się zaokrąglanie sumy... ale to chyba wiesz.
Odpowiedz
#16
Ok dzięki za informację Sztasek, mógłbyś podać ulicę na której są te domki byłoby mi łatwiej znaleźć lub jakąś bliższą lokalizacje ?
Odpowiedz
#17
poszukałem w necie i już mam namiary na te domki, dzięki, pozdrawiamUśmiech
Odpowiedz
#18
Szukam LOKUM do wynajęcia
Wybieram się do Bogacs (8 lipca) na 3 doby.
Poczukuję jakiegoś domku/piętra do wynajęcia do 1,5 km od kąpieliska na 5 osób(3 dorosłych +2 dzieci).
Czy ktoś mi może podesłać jakieś propozycje.
(interesuje mnie cena poniżej 3000 forintów za osobę dorosłą).
Jeśli ktoś był i może coś polecić to proszę napisać, adres bądz kontakt.
I mam też takie dodatkowe pytanie, najlepiej zabrać ze sobą euro i wymieniać na miejscu na forinty czy brać od razu forinty.

pozdrawiam Mateusz.
mathev6@interia.pl
Odpowiedz
#19
W Bogacs pokoje do wynajęcia są w prawie każdym domu. Niestety standard albo dramatyczny, albo drożej niż 3 tys. (zwłaszcza przy pobycie trzydniowym) Zwykle jeżdżę campingowo, ale poza sezonem mieszkałem dwa razy w pensjonacie Margareta. Można negocjować ceny choć w sezonie może być trudno zejść poniżej założonej przez Ciebie kwoty. Forintów w Polsce raczej nie opłaca się kupować. Najlepiej wymienić złotówki gdzieś po drodze w większym mieście np. Egerze, Miszkolcu (na miejscu też można ale kiepski kurs), ewentualnie korzystać z bankomatu na miejscu . Jest co najmniej jeden w centrum.
Odpowiedz
#20
Dzieki wielkie za info.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości