Budapeszt - wyjazd zimą
#1
Witam. Na początku chciałbym się serdecznie przywitaćOczko Budapeszt zawsze był w kręgu moich wycieczkowych marzeń ale zawsze było coś ważniejszego... Tym razem jednak pojawiła się realna szansa na zobaczenie tego pięknego miasta na własne oczy. Wraz z żoną i dwójką znajomych planujemy przylot styczniu lub lutym... W Polsce zapowiada się środek zimy i trochę liczymy na kilka dni odpoczynku w innym, mamy nadzieję cieplejszym, otoczeniu - czy jest taka szansa? Jesteśmy świadomi, że zwiedzanie miasta będzie trochę bardziej męczące niż wiosną czy jesienią(zwiedzanie miast latem też przyjemne nie jest) ale chyba pomysł wart uwagi? Tym bardziej, że ceny biletów są przystępne... Proszę o poradę...

Pozdrawiam
Arek
Odpowiedz
#2
jestem przekonana, że warto! Ja wybrałam się do Budapesztu 11 listopada, na niecały tydzień. Obawiałam się pogody, jednak ta mnie nie rozczarowała. Uśmiech Trzeba brać pod uwagę, że klimat na Węgrzech jest łagodniejszy, zimy mniej srogie.
Teraz, kiedy bilety są bardzo tanie i noclegi też, można zobaczyć to WSPANIAŁE miasto za niewielkie pieniądze.
Polecam! Uśmiech A na zimno polecam ciepły sweter, buty i miłą knajpkę!

P.S. Zazdroszczę i muszę polecić świetną knajpkę z genialnym jedzeniem: Hungarikum Bisztro przy Parlamencie.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Camping Budapeszt rsobka 1 378 08-05-2023, 20:23
Ostatni post: Aattaa
  !5 lipca Budapeszt - "Odzyskaj swoją przyszłość" Waldek 0 364 28-02-2023, 2:04
Ostatni post: Waldek
  Budapeszt w filmie fvg 28 26,326 23-02-2023, 11:48
Ostatni post: alphayash
  Pokaz fajerwerków Budapeszt 27.08.2022 Waldek 0 454 28-08-2022, 0:01
Ostatni post: Waldek
  Kryzys energetyczny zmusza Budapeszt do oszczędności. Waldek 3 617 30-06-2022, 11:50
Ostatni post: ex-komar



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości