Camping w Hajduszoboszlo
Jeśli bedziesz nocował na Hajdu-Camping to biletów na basen nie będziesz mieć w cenie noclegu tylko bedą cię kosztować 1800ft od osboby https://www.hungarospa.hu/pl/hungarospa-...mping-ceny
Bilety w cenie noclegu są wliczone jeśli bedziesz nocować  na Thermal-Camping https://www.hungarospa.hu/pl/hungarospa-...al-camping a jeśli bedziesz chciał iść do Aqaparku to całodniowy bilet wstępu bedzie kosztować tyle ile napisałeś
Odpowiedz
Dzieki za szybka odpowiedź, Prosze odnieś sie jeszcze do cen noclegu ktore po swojemu podliczyłem. Potrzebuje wiedziec mniej wiecej kwote jaką zapłacę za 2 osoby pod namiotem na 3 dni pobytu
Odpowiedz
Mi wychodzi 10.400 ft podstawa z lodówką, bez kąpieli.
Odpowiedz
Tak jest eplus jest lepszy w matematyce Oczko Wychodzi 10.400  i w tym masz wejście na baseny oprócz Aquaparku.I jeszcze jedna wskazówka jeśli coś będziesz trzymał w lodówkach to najlepiej włóżyć do reklamówki  nieprzeźroczystej i zawiązać w innym przypadku licz się tym że ktoś się poczęstuje twoim piwkiem lub salami
Odpowiedz
10400- to kwota za ile osob? i za ile noclegów?  tak jak pytalem w temacie za całość -2 os x 3 noclegi?
Odpowiedz
Za 2 osoby za dobę.
Odpowiedz
Witam wszystkich serdecznie! Jestem tu nowa, ale z przyjemnością od pewnego czasu przeglądam forum  Szeroki uśmiech Serdecznie dziękuję za porcję cennych informacji, które ułatwiają wyjazdy i umilają sam pobyt  Flaga węgierska
A dziś nadszedł czas na pierwsze pytanie i będę niezmiernie wdzięczna za pomoc! 
Otóż na stronie hungarospa pojawił się nowy regulamin meldowania i wyjazdu z kempingu (thermal camping). Czy ktoś z Forumowiczów miał okazję w ostatnich dniach sprawdzić na własnej skórze czy rzeczywiście wjazd w sezonie (lipiec-sierpień)jest możliwy od 13 (a nie jak dotychczas od 7), a płatność w dniu wyjazdu musi nastąpić do godziny 10 (wymeldowanie do 12)? 
Mam oczywiście na myśli pole namiotowe, nie domki :Uśmiech
Serdecznie z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich ciepło  Uśmiech Wino Flaga węgierska
Odpowiedz