Camping w Hajduszoboszlo
Jeśli bedziesz nocował na Hajdu-Camping to biletów na basen nie będziesz mieć w cenie noclegu tylko bedą cię kosztować 1800ft od osboby https://www.hungarospa.hu/pl/hungarospa-...mping-ceny
Bilety w cenie noclegu są wliczone jeśli bedziesz nocować  na Thermal-Camping https://www.hungarospa.hu/pl/hungarospa-...al-camping a jeśli bedziesz chciał iść do Aqaparku to całodniowy bilet wstępu bedzie kosztować tyle ile napisałeś
Odpowiedz
Dzieki za szybka odpowiedź, Prosze odnieś sie jeszcze do cen noclegu ktore po swojemu podliczyłem. Potrzebuje wiedziec mniej wiecej kwote jaką zapłacę za 2 osoby pod namiotem na 3 dni pobytu
Odpowiedz
Mi wychodzi 10.400 ft podstawa z lodówką, bez kąpieli.
Odpowiedz
Tak jest eplus jest lepszy w matematyce Oczko Wychodzi 10.400  i w tym masz wejście na baseny oprócz Aquaparku.I jeszcze jedna wskazówka jeśli coś będziesz trzymał w lodówkach to najlepiej włóżyć do reklamówki  nieprzeźroczystej i zawiązać w innym przypadku licz się tym że ktoś się poczęstuje twoim piwkiem lub salami
Odpowiedz
10400- to kwota za ile osob? i za ile noclegów?  tak jak pytalem w temacie za całość -2 os x 3 noclegi?
Odpowiedz
Za 2 osoby za dobę.
Odpowiedz
Witam wszystkich serdecznie! Jestem tu nowa, ale z przyjemnością od pewnego czasu przeglądam forum  Szeroki uśmiech Serdecznie dziękuję za porcję cennych informacji, które ułatwiają wyjazdy i umilają sam pobyt  Flaga węgierska
A dziś nadszedł czas na pierwsze pytanie i będę niezmiernie wdzięczna za pomoc! 
Otóż na stronie hungarospa pojawił się nowy regulamin meldowania i wyjazdu z kempingu (thermal camping). Czy ktoś z Forumowiczów miał okazję w ostatnich dniach sprawdzić na własnej skórze czy rzeczywiście wjazd w sezonie (lipiec-sierpień)jest możliwy od 13 (a nie jak dotychczas od 7), a płatność w dniu wyjazdu musi nastąpić do godziny 10 (wymeldowanie do 12)? 
Mam oczywiście na myśli pole namiotowe, nie domki :Uśmiech
Serdecznie z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich ciepło  Uśmiech Wino Flaga węgierska
Odpowiedz
Witaj!

Znajomy był początkiem lipca kamperem w Hajdu na Thermal Camping. 
Co do wjazdu to nie bardzo pamięta czy to było przed 13 czy po 13, 
ale co do wyjazdu to rzeczywiście tak jest - płaci się do godz. 10 i wtedy 
ma się 2 godz. na spakowanie i wyjazd, ale z tego co mówił, to cały dzień 
są jeszcze ważne wejście na baseny.

Mam nadzieję, że choć trochę pomogłem.
Pozdrawiam i smacznego langosa życzę  Uśmiech Wino Flaga węgierska
Odpowiedz
Sprawa wygląda następująco jeśli przyjedziesz rano i będzie wolne miejsce bez problemu się zameldujesz,ale już przy wymeldowaniu jest tak jak piszą do 10 musisz zapłacić gdy zarobisz to później policzą Ci następną dobę.W dniu wyjazdu możesz jeszcze korzystać z basenów ale musisz wyjechać do 12 z campingu i pamiętaj że do okoła basenów jest płatna strefa, parking przed campingiem również.Auto za darmo można zaproponować po drugie stronie ulicy tam gdzie jest lotnisko
Odpowiedz
Niezmiernie dziękuję Wam za pomoc i dobre wiadomości - dłużej się wyśpię w dniu przyjazdu, a ostatniego dnia nie tracę, czyli w zasadzie prawie wszystko po staremu  Uśmiech Szeroki uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hajdúszoboszló fvg 822 742,785 23-03-2024, 22:27
Ostatni post: Sztasek
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,566 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Camping Kisvarda pati92 31 10,087 05-07-2023, 21:18
Ostatni post: Pompa@
  Gdzie z dzieckim do lekarza w Hajduszoboszlo? Tomeq 11 4,302 13-02-2022, 9:49
Ostatni post: Tomeq
  Hajduszoboszlo kowcio 22 10,648 29-04-2021, 11:42
Ostatni post: Sztasek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości