Co przywozicie z Węgier?
^^^A ja tam Borsodi lubię Oczko I jeszcze Soproni i Drechera Uśmiech
A co do przywiezionych produktów to tym razem kupiłem nawet czerwone ziemniaki (trzeba było mieć coś na niedzielny obiad-bo u nas sklepy zamknięte) Oczywiście papryki,vajkremy,jakieś kiszonki -Hell na drogę Oczko
Odpowiedz
Aaa, zawsze biorę ze sobą jakieś paprykowe pasty, najlepiej ostre Uśmiech I papryki w różnych odmianach, lecz to oczywiste Uśmiech
Odpowiedz
Ponieważ w tym roku "z różnych powodów" nie mogę pojechać do bratanków czy jest tutaj ktoś kto byłby tak dobry i przywiózł dla mnie olej słonecznikowy Venusz? 
Najchętniej z małopolski bo odebrałbym osobiście, aczkolwiek jeśli wysyłka komuś nie sprawiłaby kłopotu to... Oczko

Proszę o kontakt na pw.. 
Z góry dziękuję
Odpowiedz
[Obrazek: 91bdc4d7b616a27a.jpg]

Przypadkowy zakup, na stacji benzynowej COOP.

[Obrazek: 9e6c1cd56caac374med.jpg]
Odpowiedz
(07-08-2021, 7:57)JanStanislaw napisał(a): Ponieważ w tym roku "z różnych powodów" nie mogę pojechać do bratanków czy jest tutaj ktoś kto byłby tak dobry i przywiózł dla mnie olej słonecznikowy Venusz? 
Najchętniej z małopolski bo odebrałbym osobiście, aczkolwiek jeśli wysyłka komuś nie sprawiłaby kłopotu to... Oczko

Proszę o kontakt na pw.. 
Z góry dziękuję
Nie wiem jak olej, ale margaryna Venusz jest produkowana w Kruszwicy:-)
Odpowiedz
(07-08-2021, 7:57)JanStanislaw napisał(a): Ponieważ w tym roku "z różnych powodów" nie mogę pojechać do bratanków czy jest tutaj ktoś kto byłby tak dobry i przywiózł dla mnie olej słonecznikowy Venusz? 
Najchętniej z małopolski bo odebrałbym osobiście, aczkolwiek jeśli wysyłka komuś nie sprawiłaby kłopotu to... Oczko

Proszę o kontakt na pw.. 
Z góry dziękuję
W Krakowie na Starym Kleparzu jest stoisko Węgierskie Specjały tam zaglądnij, nie mają swojej strony internetowe tyko fanpage na Facebooku.
Odpowiedz
Tu też wrzucę - megabajty i tak są na obcym serwerze: Uśmiech

[Obrazek: d36313753eb56379.jpg]

Większość na prezenty - Mikołaj i Święta Bożego Narodzenia!
Odpowiedz
(14-11-2021, 8:46)eplus napisał(a): Tu też wrzucę - megabajty i tak są na obcym serwerze: Uśmiech

[Obrazek: d36313753eb56379.jpg]

Większość na prezenty - Mikołaj i Święta Bożego Narodzenia!
Odpowiedz
Konstruktywna inspiracyjna zazdrość mnie zżera.
Odpowiedz
Co się stało z traubisodą ??? W tym i w zeszłym roku kilka razy przejeżdżałem przez Węgry i w żadnym markecie nie widziałem - ślepy jestem? źle trafiłem? czy tego już nie produkują?
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mandat z Węgier - brak numeru konta camel7771 5 2,128 06-12-2021, 10:50
Ostatni post: ex-komar
  Rejestracja motocykla z Węgier JanosikETZ 6 11,372 28-04-2019, 19:57
Ostatni post: JanosikETZ
  Wypadek na terenie Węgier agatob80 1 1,622 04-01-2019, 9:07
Ostatni post: Sztasek
  Mandat z Węgier Smialek 27 49,397 10-09-2017, 19:48
Ostatni post: tuti
  Pieniądze z Węgier do Polski kolina 4 4,491 29-12-2015, 14:39
Ostatni post: kolina



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości