Covid - wjazd na Węgry
MSZ czeka na informacje z forum.
Odpowiedz
https://www.gov.pl/web/dyplomacja/wegry
MSZ przyszło na forum Prezent Prezent
Odpowiedz
Ambasada Węgier z ogromną radością informuje, że od 1 lipca br. cudzoziemcy będący w posiadaniu unijnego paszportu COVID mogą wjeżdżać na terytorium Węgier bez żadnych ograniczeń, jak również korzystać z usług turystycznych na terenie kraju na podobnych zasadach, jak osoby z węgierskim certyfikatem szczepień.
zródlo / Ambasada Węgier w Warszawie
Odpowiedz
(02-07-2021, 12:25)Rodusik napisał(a): Ambasada Węgier z ogromną radością informuje, że od 1 lipca br. cudzoziemcy będący w posiadaniu unijnego paszportu COVID mogą wjeżdżać na terytorium Węgier bez żadnych ograniczeń, jak również korzystać z usług turystycznych na terenie kraju na podobnych zasadach, jak osoby z węgierskim certyfikatem szczepień.
zródlo / Ambasada Węgier w Warszawie
i to jest informacja Wino Wino Wino Wino Wino Wino Wino
Odpowiedz
Zenek, od dwóch dni jestem na basenach na Węgrzech i nie dostałem się tu za pomocą podkopu Uśmiech
Odpowiedz
Najnowsze dopisano więcej.
Ambasada Węgier z radością informuje, że od 1 lipca br. cudzoziemcy będący w posiadaniu unijnego paszportu COVID mogą wjeżdżać na terytorium Węgier bez żadnych ograniczeń, jak również korzystać z usług turystycznych na terenie kraju na podobnych zasadach, jak osoby z węgierskim certyfikatem szczepień. Wraz z nimi bez ograniczeń mogą wjechać oraz przebywać na Węgrzech osoby niepełnoletnie. Ograniczenia zostały również zniesione dla posiadaczy unijnego paszportu COVID w przypadku przekroczenia granicy drogą lotniczą.

Przypominamy, że od 23 czerwca zniesiona została tymczasowa kontrola sanitarna na granicach drogowych, z wyjątkiem granicy Węgier z Ukrainą, gdzie nadal będą obowiązywać obecne restrykcyjne przepisy.

Jednocześnie informujemy, że w weekend liczba zaszczepionych osób na Węgrzech osiągnie 5,5 miliona, co będzie oznaczało możliwość wejścia do hoteli, restauracji, uzdrowisk i na plaże bez certyfikatu szczepień oraz zniesienie obowiązku używania masek (z wyjątkiem instytucji społecznych i szpitali)!

Tranzyt nadal będzie możliwy.
Zródło Ambasada Węgierska W-wa
Odpowiedz
Witam
Powiedzcie proszę, jak wygląda pobyt na Węgrzech i zwolnienie z kwarantanny w sytuacji gdy nie jest się zaszczepionym? Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.
Odpowiedz
(21-07-2021, 17:58)Whitenyga2 napisał(a): Witam
Powiedzcie proszę, jak wygląda pobyt na Węgrzech i zwolnienie z kwarantanny w sytuacji gdy nie jest się zaszczepionym? Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.
Od 3 lipca nie ma ograniczeń w pobycie turystycznym
na Węgrzech, dodam że wchodząc do sklepu nie musisz ubierać maseczki  Oczko
Odpowiedz
(21-07-2021, 18:04)wojti76 napisał(a):
(21-07-2021, 17:58)Whitenyga2 napisał(a): Witam
Powiedzcie proszę, jak wygląda pobyt na Węgrzech i zwolnienie z kwarantanny w sytuacji gdy nie jest się zaszczepionym? Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.
Od 3 lipca nie ma ograniczeń w pobycie turystycznym
na Węgrzech, dodam że wchodząc do sklepu nie musisz ubierać maseczki  Oczko
Czyli żadnych testów nie muszę robić ani nic? Bo gdzieś wyczytałem że wjazd pod warunkiem zrobienia testu i zwolnienie z kwarantanny również, więc stąd moje pytanie.
Odpowiedz
(21-07-2021, 18:08)Whitenyga2 napisał(a):
(21-07-2021, 18:04)wojti76 napisał(a):
(21-07-2021, 17:58)Whitenyga2 napisał(a): Witam
Powiedzcie proszę, jak wygląda pobyt na Węgrzech i zwolnienie z kwarantanny w sytuacji gdy nie jest się zaszczepionym? Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.
Od 3 lipca nie ma ograniczeń w pobycie turystycznym
na Węgrzech, dodam że wchodząc do sklepu nie musisz ubierać maseczki  Oczko
Czyli żadnych testów nie muszę robić ani nic? Bo gdzieś wyczytałem że wjazd pod warunkiem zrobienia testu i zwolnienie z kwarantanny również, więc stąd moje pytanie.
Nic nie musisz  robić Węgrzy na tą chwilę nic nie sprawdzaj
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Autostrady na Węgrzech (mapa, ceny, winiety) fvg 435 491,982 07-04-2024, 8:44
Ostatni post: Waldek
  Przez Słowację na Węgry - mapa płatnych dróg Sztasek 2,115 1,335,693 16-03-2024, 16:28
Ostatni post: Sztasek
  Roboty drogowe i inne ograniczenia w ruchu w Czechach, Słowacji i na Węgrzech Waldek 90 96,299 03-07-2023, 22:08
Ostatni post: Mamut
  Drożeje bezpośredni autobus z centrum Budapesztu na lotnisko Ferenca Liszta Waldek 0 987 22-02-2023, 17:12
Ostatni post: Waldek
  Czy na Węgrzech braknie paliwa tego lata? josef.svejk 13 3,266 21-11-2022, 20:39
Ostatni post: ex-komar



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości