Covid - wjazd na Węgry
Czy przekraczał ktoś ostatnio granicę PL/SK w Muszynce lub Koniecznej? Jadę w sobotę na Węgry i będę wdzięczny za info.
Odpowiedz
Czesc, 
Czy ktos lecial do Budapesztu w ostatnim czasie? Czy nie da sie nadal wleciec jesli nie jest sie Wegrem ani nie jedzie sie na rozprawe sadowa, leczenie lub wydarzenie rodzinne? Czy jest jakis powod, ktory mozemy wykorzystac, zeby przyleciec do Budapesztu na weekend?
Odpowiedz
Patrzyłeś na MSZ.gov.pl? Przybywający samolotem powinni mieć wg stronki paszport covidowy szczepienie albo przechorowanie.
Odpowiedz
(14-09-2021, 15:17)eplus napisał(a): Patrzyłeś na MSZ.gov.pl? Przybywający samolotem powinni mieć wg stronki paszport covidowy szczepienie albo przechorowanie.
Tak, ale odsylaja te do strony wegierskiej policji i tam sa dodatkowe wymogi.
Odpowiedz
Czy ktoś wie może, jaka jest obecnie sytuacja co do wjazdu na Węgry i obostrzeń? Pytam, bo znajomy wracał z Grecji kamperem i zatrzymując się na kempingu wymagano od niego paszportu cowidowego....Byłem w wakacje i od 3go lipca nikt nigdzie o nic nie pytał...
Odpowiedz
(dubel)
Odpowiedz
(14-09-2021, 15:17)eplus napisał(a): Patrzyłeś na MSZ.gov.pl? Przybywający samolotem powinni mieć wg stronki paszport covidowy szczepienie albo przechorowanie.
Mam znajomych ,którzy nie zaszczepienie, nie chorowali (takich mam i cóż). Chciałbym im zaproponować wyjazd tera na Węgry, Eger.Czy oni wjadą , jak wygląda obecnie sytuacja dla takich osób na basenach i w knajpach? Chciałbym rozeznać temat praktycznie i z liter prawa ,żeby im nie proponować coś niemożlwego. Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam
Odpowiedz
Jestem w Demjen. Nikogo tu nie sprawdzaja, w lokalach maski niepotrzebne. Powinniscie przez Slowacje jechac tzw. trasa tranzytowa. Ale posterunkow wczoraj nie widzialem.
Odpowiedz
P.S. Ludzi bardzo malo. Upartych znajomych wspolczuje.
Odpowiedz
(15-10-2021, 15:25)eplus napisał(a): P.S. Ludzi bardzo malo. Upartych znajomych wspolczuje.
No cóż nawet z nimi nie dyskutuje taki typ sam byłem zaskoczony . Są natomiast doskonałymi kompanami w degustacjach (niewątpliwa zaleta na Węgrzech), stąd moja chęć organizacji szybkiego wyjazdu aby pokazać im mój ulubiony rejon Egeru. Tylko ,że ja jeżdzę przez Poprad a tam chyba tranzytu nie ma. Tak więc chyba ruszę sam. Jeszcze pytanie jak wygląda sytuacja w dolinie, czy knajpy jak zawsze [po sezonie w tygodniu sa zamykane po 18. Pozdrawiam i dziękuję za informacje
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przez Słowację na Węgry - mapa płatnych dróg Sztasek 2,115 1,322,077 16-03-2024, 16:28
Ostatni post: Sztasek
  Autostrady na Węgrzech (mapa, ceny, winiety) fvg 424 489,230 10-09-2023, 11:33
Ostatni post: Waldek
  Roboty drogowe i inne ograniczenia w ruchu w Czechach, Słowacji i na Węgrzech Waldek 90 95,150 03-07-2023, 22:08
Ostatni post: Mamut
  Drożeje bezpośredni autobus z centrum Budapesztu na lotnisko Ferenca Liszta Waldek 0 933 22-02-2023, 17:12
Ostatni post: Waldek
  Czy na Węgrzech braknie paliwa tego lata? josef.svejk 13 3,197 21-11-2022, 20:39
Ostatni post: ex-komar



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości