Dojazd w okolice Balatonakali
#1
Czy jedzie może ktoś na balatonakali albo w te okolice bo wybieramy się poraz pierwszy raz niewiemy którędy jechać wybieramy się 16-17 07 2016 około 3 rano .proszę o pomoc dziękuję Grzegorz
Odpowiedz
#2
Jeszcze gdybyś kolego podał punkt startowy - pewnie stolica? Oczko Oczko Oczko
Odpowiedz
#3
Czy mogę prosić o przybliżony czas dojazdu z okolic Wrocławia do miasta Tihany. Z góry dziękuję
Odpowiedz
#4
(15-07-2016, 20:00)ewaW napisał(a): Czy mogę prosić o przybliżony czas dojazdu z okolic Wrocławia do miasta Tihany. Z góry dziękuję

Wpisz swoją trasę w Google Maps a otrzymasz w przybliżony czas przejazdu (optymalny / z utrudnieniami) Oczko
Odpowiedz
#5
(15-07-2016, 20:00)ewaW napisał(a): Czy mogę prosić o przybliżony czas dojazdu z okolic Wrocławia do miasta Tihany. Z góry dziękuję

Jeśli jesteś kierowcą z doświadczeniem i masz wprawę w prowadzeniu auta to 6 godzin - jeśli nie to 1-1,5 godz dłużej - przez Czechy, Słowację, Węgry po autostradzie...
PS. Wypoczęty jechałem nocą > nie szarżuj i jedź rozważnie ... zdążysz dojechać.
Odpowiedz
#6
Wyjeżdżam z Krakowa
Odpowiedz
#7
(16-07-2016, 7:53)grzesiu napisał(a): Wyjeżdżam z Krakowa ... wybieramy się pierwszy raz ... nie wiemy którędy jechać ...

Moja propozycja bez słowackiej winietki, z węgierską winietką: Kraków, Chyżne, Trstena (obwodnica gratis dla aut poniżej 3,5T), Dolny Kubin, Rużomberok, Bańska-Bystrzyca
(w temacie: Przez Słowację na Węgry - mapa płatnych dróg, post nr.424. > Ominięcie płatnego odcinka R1 - kierunek Budapeszt - pomiędzy miastami Bańska Bystrzyca - Zvolen, w granicach miasta Bańska-Bystrzyca R1 jest gratis:
- pierwszy zjazd w prawo za stacją benzynową OMV (Kremnicka-Radvan), na górze w lewo przejazd wieduktem nad R1, droga nr.69 równoległa do ekspresówki R1.
- drugi zjazd w prawo prowadzi do stacji benzynowej AGIP i do TESCO na drogę równoległą do R1 - uwaga na pojazdy jadące z przeciwka. Dojechać prosto pod wiadukt, za nim w prawo do góry przejazd nad R1, potem zjazd po głównej na równoległą drogę nr.69.
- trzeci-awaryjny zjazd po przejechaniu pod wiaduktem to tylko skręt na serviz Renault/Volvo... dalej przez parking możliwy powrót do centrum lub jazda do miejscowości Badin, tutaj jest wiadukt nad R1 z dojazdem przed lotniskiem w Sliac na drodę nr.69.)

Zvolen, Sahy-Parassapuszta, M2...Budapest...M0, M7 Székesfehérvár, zjazd z M7 węzeł nr.112 kierunek Zamardi drogą nr.7, przed stacją kolejową Zamardi zjazd w prawo do Szantód, przejazd kolejowy, po głównej dojedziesz do promu pokaże tablica w prawo, z Szantód promem przez Balaton do Tihany, dojazd do drogi nr.71. na krzyżówce w lewo dojazd do Balatonakali.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Balatonakali zeberko 0 1,751 07-08-2018, 12:55
Ostatni post: zeberko
  Okolice Balatonboglar co zobaczyć ? rolka68 1 3,550 19-06-2016, 8:20
Ostatni post: Sztasek
  Balaton Północny - dojazd, ceny, noclegi, itp. netzag 5 10,037 15-11-2014, 21:43
Ostatni post: eplus
  Zánka i Balatonakali - PLAŻE herman 4 7,930 02-03-2014, 13:13
Ostatni post: arany fiú



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości