Ankieta: Dokąd jedziecie na Węgry w 2014?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Termy (napisz w poście, która miejscowość)
30.00%
9 30.00%
Balaton
40.00%
12 40.00%
Budapeszt
30.00%
9 30.00%
Hortobágy
0%
0 0%
Narty na Kékes Język
0%
0 0%
Razem 30 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Dokąd na Węgry w 2014?
#31
ja planowałem eger chociaż na początku było hajduszoboszlo ze wzgledu na dzieci i tutaj pytanie gdzie warto pojechac zeby wszyscy byli zadowoleni czyli tatko plus piwko zona wiadomo i przede wszystkim dzieciaki. bo hajdu troche mnie znudzilo.
Odpowiedz
#32
W styczniu byliśmy w Egerze http://galeria.szern.pl/folder43-all.html ,na majówkę wybieramy się do Bogacs, chciałbym jeszcze w tym roku zahaczyć o Miskolc (ale tylko termalfurdo) i może spędzić kilka dni w Budapeszcie (nie tylko termalfurdo).
Generalnie najbardziej interesuje mnie Heves, ponieważ mam tam zamiar zamieszkać w przeciągu kilku lat na jakiś czas.

Pozdrawiam
Marcin
Odpowiedz
#33
Standardowo majówka Tokaj Uśmiech jutro wyjazd Szeroki uśmiech
Wakacje ??? jeszcze planów brak
Odpowiedz
#34
U mnie standardowo (choć za każdym razem inaczej): BP, Szeged, wioski i miasteczka w komitacie Békés i pierwszy raz do Lillafüred.
Odpowiedz
#35
Witam Uśmiech
Czy wie ktoś gdzie można zatrzymać się w Sarospatak lub Kisvard na nocleg? I którą miejscowość lepiej wybrać ?
Odpowiedz
#36
(07-05-2014, 22:28)Kasiorek_91 napisał(a): Witam Uśmiech
Czy wie ktoś gdzie można zatrzymać się w Sarospatak lub Kisvard na nocleg? I którą miejscowość lepiej wybrać ?

Witam!

Chyba chodzi o Kisvárda. Sárospatak jest prześlicznym miasteczkiem, drugiej miejscowości nie znam. Te miejsca polecam w Sárospatak:

Pensjonat Chrobry

Pensjonat Honorata

Zajazd Szlachecki

Jeśli któraś z propozycji Państwu odpowiada, proszę wysłać zapytanie korzystając z naszego formularza zgłoszeniowego "Sprawdź i rezerwuj!" umieszczonego przy każdym opisie miejsca.

W przypadku dalszych pytań jestem dostępna pod mailem: kociuba@helkatours.hu

Pozdrawiam
Kasia Kociuba
Odpowiedz
#37
tylko że szukam coś tańszego bo 100zł za osobę za noc to trochę dużo Smutek
Odpowiedz
#38
(09-05-2014, 11:05)Kasiorek_91 napisał(a): tylko że szukam coś tańszego bo 100zł za osobę za noc to trochę dużo Smutek
moja propozycja > Margaréta Panzió Sárospatak
Odpowiedz
#39
Czy ktoś z drogich forumowiczów zechciałby udzielić mi porady: wracając z Hajduszoboszlo do kraju chciałbym jeszcze zatrzymać się gdzieś na 1-2 noce . Myślałem o zwiedzeniu Aggtelek lub Słowackiego Raju... Czy ktoś z Was ma inne propozycje -najchętniej poparte własnym doświadczeniem?
Odpowiedz
#40
A w jakie dokładniej rejony będzie Kolega wracał z H-S? Na "najkrótszej" trasie do Barwinka można zwiedzić Koszyce, a jadąc przez Konieczną (na Gorlice) warto zatrzymać się w Bardejovie.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przepisy drogowe na Węgrzech fvg 132 152,763 15-08-2023, 13:44
Ostatni post: Waldek
  Oszustwo na Węgrzech - potrzebuję porady. badboyrts 1 655 07-08-2023, 21:28
Ostatni post: Waldek
  Wysyłka na adres na Węgrzech Jawa125 17 926 11-07-2023, 15:37
Ostatni post: eplus
  Ceny energii elektrycznej na Węgrzech Slavekk 11 1,592 11-10-2022, 12:54
Ostatni post: Slavekk
  Koszt LPG na Węgrzech kurek 49 65,006 06-07-2022, 13:58
Ostatni post: blackberry



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości