Forum Węgierskie

Pełna wersja: Dokąd na Węgry w 2014?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
krótka ankieta: dokąd jedziecie w tym roku na Węgry?

jeżeli nie ma odpowiedzi, która Wam pasuje piszcie w postach Uśmiech

Edycja:

ja się wybieram nad Balaton! Wyspa
(03-02-2014, 16:44)Kamjon napisał(a): [ -> ]... ja się wybieram nad Balaton!

+ 1.
Zresztą jak co roku.
Może i bym pojechał gdzie indziej, ale moja Serce nie wyobraża sobie urlopu bez żagli na Balcsim.
Równie mocno kuszą ją piwniczki u zaprzyjaźnionych winiarzy Oczko
Ja już raz nad Balaton przyjechałam i zostałam. Pozdrawiam ze słonecznego Siófok!
Puspokladany
Budapeszt zaliczony w styczniu, kolejna wizyta zaplanowana na uroczystości 15. marca... Uśmiech
Pecs, Heviz, Sopron, jednym słowem objazdówka po zachodniej cz. Wegier. Jestem na etapie planowania i wyszukiwania ciekawych miejsc. . . Zaplanowaliśmy na tą eskapadę 16 dni, więc czasu jest co nieco Szeroki uśmiech
Kecskemet lub okolice. Dopiero w czerwcu i na 10 dni. Też jestem na etapie przeglądania przewodnika.
Nawiasem mówiąc już jestem ciekawa (ewentualnego) opisu miejscowości Puspokladany. Mam nadzieję, że czesieko coś napisze. Parokrotnie planowałam wyjazd w tamte strony, ale zawsze coś wypadało. Zdjęcia kempingu wyglądają bardzo zachęcająco.
Aattaa, coś napiszę ,ale dopiero w sierpniu Smutek
(03-02-2014, 21:05)Sztasek napisał(a): [ -> ]Budapeszt zaliczony w styczniu, kolejna wizyta zaplanowana na uroczystości 15. marca... Uśmiech
yyy...
Jakie uroczystości są 15.03?
Tutaj znajdziesz odpowiedź Oczko
Stron: 1 2 3 4 5