Forum Węgierskie

Pełna wersja: Dokąd na Węgry w 2014?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
(05-02-2014, 21:21)fvg napisał(a): [ -> ]Tutaj znajdziesz odpowiedź Oczko
Dzięki.
Już wiem co to za okazja, ale nie umiem znaleźć gdzie i jakie będą uroczystości.
pomożecie?
Oczko
Jeszcze trochę za wcześnie na szczegółowy program. Ale można się rozeznać przeglądając informacje o imprezie zeszłorocznej.

PS. Jeżeli będziesz chciał kontynuować temat, otwórz, proszę, nowy wątek Oczko
Polecam wyjazd do Bogacs i kwatery w Borastyan
Mezőkövesd ! po raz 6 ! jakoś mi się jeszcze nie znudziło Oczko
Wybieramy się w tym roku do Mezőkövesd (po raz pierwszy) na tygodniowy pobyt w hotelu.
W biurze podróży otrzymałem lakoniczne informacje, czy mozna dowiedziec sie coś więcej?
Mezőkövesd
Mam nadzieje, że będzie to (po raz kolejny) Mezőkövesd !
Widząc ilu jest chętnych do odwiedzenia tego miejsca - może zrobimy sobie w tym czasie jakiś zmywalny tatuż nawiązujący do forum w celu identyfikacji Uśmiech
(12-03-2014, 10:14)Hans Brum napisał(a): [ -> ]Mezőkövesd ! po raz 6 ! jakoś mi się jeszcze nie znudziło Oczko


zawsze Eger albo Nyigerhaza a nigdy nie byliśmy w hajduszoboszlo pojechałbym tam ze względu na dzieciaki ale ... no właśnie to ale, że ja bym odwiedził pewną piwniczkę w Egerze w dolinie pięknej Pani i zakupiłbym najlepsze wino w sensie ilość - cena - jakość, jako zapas na cały rok w 5 litrowych pojemnikach , w domu czeka profesjonalna korkownica , wtedy do butelek i na półki Uśmiech jak to pogodzić ??
Oznaczyłem oczywiście "termy", jeśli muszę wpisać jedną miejscowość Zdziwiony , to wybieram ... Demjen Szeroki uśmiech
ale oczywiście jak zazwyczaj będą to 2-3 baseny.

(17-03-2014, 14:44)italodisco napisał(a): [ -> ]zawsze Eger albo Nyigerhaza a nigdy nie byliśmy w hajduszoboszlo pojechałbym tam ze względu na dzieciaki ale ...
(...)

No trzeba obiektywnie przyznać, że dla dzieciaków, szczególnie jeśli są w wieku od połowy podstawówki w górę, to Haj-lo (te różnorodne zjeżdżalnie w części aquaparkowej Uśmiech) stanowi sporą atrakcję.
Stron: 1 2 3 4 5