Forum Węgierskie

Pełna wersja: Dokąd na Węgry w 2014?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
W niedzielę wróciłem z krótkiego wypadu do Egeru (noclegi w Istvan vendeghaz). W lipcu będzie Kisvarda z namiotem. A gdzie pojadę jesienią - to jeszcze nie postanowione. Może Nyiregyhaza - Sosto.
Hajduszoboszlo standardowo Uśmiech możliwe też, że Budapeszt
A my w tym roku jedziemy do Zamardi
Balaton/Siofok 25.07-01.08, pierwszy raz
Planujemy po raz trzeci i mam nadzieję nie ostatni -Zamardi. W planach jest także zwiedzanie Budapesztu.
Kemping Europa w Alsoors. Pierwszy raz na Węgry. Uśmiech
(20-04-2014, 20:31)Aalex4 napisał(a): [ -> ]Kemping Europa w Alsoors ...

Świetnie trafiłeś. Ma swój urok.
Zobacz, co działo się na kempingu w zeszłym roku:

I ja tam byłem i Wino piłem Oczko
(02-04-2014, 8:45)Krzysiek76 napisał(a): [ -> ]A my w tym roku jedziemy do Zamardi

Moja ulubiona plaża... Bardzo mile wspominam pobyt na tamtejszym Camping Autos-zwłaszcza dwie restauracje przy samym kempingu-prawdziwie węgierskie porcje mięsne-wiecie ,co mam na myśli.Niestety w 2011 byłem tam przejazdem i obie były zamknięte-napisz,czy je reaktywowali.Miłego wypoczynku!
(20-04-2014, 20:50)Komarek napisał(a): [ -> ]
(20-04-2014, 20:31)Aalex4 napisał(a): [ -> ]Kemping Europa w Alsoors ...

Świetnie trafiłeś. Ma swój urok.
Zobacz, co działo się na kempingu w zeszłym roku:
Ja z pobytu w 2010 pamiętam tylko węże wodne,łabędzie walczące między sobą na śmierć i życie i dużo wodorostów w wodzie. Poza tym miła restauracja ,gdzie szef w czapce w kształcie truskawki obsługiwał w wielu językach wielojęzyczną ciżbę...A, i jeszcze burza-pioruny waliły w jezioro aż ziemia drżała pod materacami... Ale i tak tęsknię za Balatonem...
... i kolejny raz Magyarország Uśmiech teraz jestem na południu, okolice Mohács...
Stron: 1 2 3 4 5