Gdzie kupować wino?
#21
No i jeżeli będziesz w Budapeszcie to warto przejechać się na południowe przedmieścia stolicy do dzielnicy Budafok, gdzie już można poczuć winiarniano-piwniczny klimat...
Odpowiedz
#22
Pozdrawiam serdecznie!
Jestem Kodmon Czarda to restauracja win w Dolinie Pięknej Pani, w Egerze. Chętnie oferuję więcej niż 100 jakościowe wina z Egeru. Goście mają szansę spróbować oraz degustowanie win a potem kupować butelki w moim piwnicy. Moje partnery są (na przykład): Winiarnia Thummerer, W. Gal Tibor, W. Vincze Bela, W. Demeter, Winiarnia Lajos Gal, Winiarnia Juhasz itd.
Pozdrawiam gorąco!
Odpowiedz
#23
Zmieszany ceny wina w Ködmön Csárda są na wysokim poziomie...
Odpowiedz
#24
Nasz cel jest jakościowy wybór i możliwość degustacji obok kupowania.
Odpowiedz
#25
... dlatego wina nie kupię w Ködmön Csárda, tylko w winiarni producenta - tam degustuję Wino prosto z beczki i przy mnie nalewają do mojej beczułki Uśmiech .
Odpowiedz
#26
Gdzie znajdę dobre wino na zachodniej ścianie Węgier... Generalnie okolice Gyor, Papa, Keszthely, Nagykanizsa.
Chodzi mi o zakup dobrego winka z beczki poprzedzony degustacją Oczko
Odpowiedz
#27
A dla tych, którzy w najbliższym czasie nie wybierają się do Węgier, a chcą skosztować wina z tych właśnie stron, a nie "ala wina" dostępne w dyskontach. Zapraszam do sklepu winotokaj.pl, właściciel jest Węgrem i sprowadza wina z węgierskich winiarni.

Na forum pojawił się również wątek, w którym jest informacja o kodzie rabatowym dla użytkowników tego forum.

A poza tym zachęcam do przeczytania o winach z tej winiarni:

http://dotrzechdych.pl/wow-jaki-tokaj/

http://dotrzechdych.pl/bycza-krew-czyli-egri-bikaver-calkiem-dobra-wersja/
Odpowiedz
#28
Jeżeli ktoś nie ma za dużo czasu a chciałby kupić w miarę dobre jakościowo wino w Budapeszcie to polecam Bortarsasag, chyba jeden z najlepiej zaopatrzonych sklepów w wina jakościowe. Można tam trafić naprawdę fajne wina w całkiem rozsądnych cenach. Ich sklepy można poznać po dużym napisie BOR. A jeżeli ktoś szuka win węgierskich we Wrocławiu to niech napisze do mnie PW, wskażę wydaje mi się ciekawy adres Uśmiech
Odpowiedz
#29
Bor to wino, więc nawet logiczne. Oczko
W Tygrysach Europy ochroniarz Siary zachwycał się meksykańskim piwem "Cerveza". Oczko Oczko
Z inne go forum - kolega pisał, że zwiedził an Węgrzech park przyrodniczy Nemzeti. ')
Odpowiedz
#30
Bortársaság to o ile dobrze przetłumaczyłem "Winne społeczeństwo" co chyba średnio brzmi na nazwę sklepu, dlatego wybrali ten najprostszy człon nazwy jako swoje logo Szeroki uśmiech
Mają bardzo fajną stronę gdzie można pooglądać butelki i poczytać na temat win jak i winiarzy.
Dla osób nie znających węgierskiego jest wersja po angielsku.
http://www.bortarsasag.hu/
Czy ktoś z was może polecić jakiś BorBar w BP?
Szukam takiego raczej klasy średniej lub nawet niższej, bo takie jak DiVino koło Bazyliki znam.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Fröccs - wino z wodą sodową Cytryna 13 16,782 14-10-2018, 19:35
Ostatni post: Helka Travel
  Sadzonki winorośli - gdzie kupić? polijerry 3 3,922 30-04-2018, 13:48
Ostatni post: polijerry
  Kody rabatowe na wino węgierskie dla użytkowników forum ! smak_węgier 4 6,564 17-02-2015, 19:54
Ostatni post: Sztasek
  Nowe wino - Füredgyöngye malika_12 3 6,109 02-07-2014, 7:17
Ostatni post: Sztasek
  Wino - prezent crashew 4 6,378 21-06-2014, 19:58
Ostatni post: crashew



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości