Hajdúnánás
#21
(04-03-2017, 15:50)jurow napisał(a): Andrasz,,,proszę o namiary na`nocleg`w Hajdunanas tam gdzie nocowaliście...

Obawiam się, że Andrasz nie odpowie:
1. w Hajdúnánás przebywał w 2012 roku !
2. ostatnie jego wizyta na Forum to: 12-05-2016 r. 18:56 !
Odpowiedz
#22
Właśnie dziś byłam z rodziną w Hajdunas byliśmy kulga godzin ale bardzo nam się podobało. Szkoda tylko że nie było zjezdzalni.
Ludzi mało a pogoda bajka. Ceny niskie wczoraj byliśmy w Tiszaújváros i tez było fajnie szkoda ze syn nie skorzystał ze zjeżdżalni jutrochę witaj sarospatak
Odpowiedz
#23
Zjeżdżalnia teraz nie istnieje - czy tylko była nieczynna? W 5 poście wrzuciłem parę zdjęć - czy wiele się zmieniło? Jak teraz wygląda kemping? Wtedy praktycznie go nie było.
Odpowiedz
#24
Zjeżdzazlnie były nie czynne budowali jakiś basen mniejszy chyba dla dzieci. Były dwa duże baseny z metną wodą, trzeci koło ośriodka, basen pływacki, baseny z czystą wodą i ciepłą 32 stopnie ( w porównaniu z Tiszaujvaros). Camping był czynny oraz dużo knajpek jedzenie dobre i ceny też tanie. Bardzo nam się podobało i od 16 do 20 siedzieliśmy za cenę 3200 huf za 2 osoby dorosłe i nastolatek. Teren jest zielony z dużymi drzewami i parking też . Mieszkamy naprzeciw Tiszaujvaros ale Hajdunas nas urzekł.
Odpowiedz
#25
Dzięki, to znaczy, że jakiejś rewolucji nie było, mam nadzieję, że kemping ma teraz więcej komfortu, choć pewnie Cię niezbyt interesował. To, że graniczy z linią kolejową, pewnie się nie zmieniło. Ale od paru lat lubię zapach Chloroxu i łomot pociągów spalinowych, bo kojarzą mi się z Węgrami. Oczko
Odpowiedz
#26
Fakt, linia kolejowa, szczególnie w godzinach wczesnoporannych stukot kół na łączach.
... a może już poprawiono torowisko Oczko ?
Odpowiedz
#27
Czy ktoś był w ostatnim czasie na campingu  i podzieli się wrażeniami? Głównie chodzi mi o sanitariaty podłaczenie do prądu.
Odpowiedz
#28
Jest ok. nawet bardzo ok. My jesteśmy teraz bardzo blisko na innym kempingu, ale byliśmy zobaczyć.
Pozdrawiam wszystkich węgromaniaków. Pani czesieko
Odpowiedz
#29
Dzień dobry,

To mój pierwszy post na forum, a więc chciałem wszystkich serdecznie przywitać (może to niezbyt szeroki wątek, ale na pewno elitarny :d ), jak bardzo ceny kempingu odbiegają teraz od informacji ze stronki z pierwszego posta? Czy ktoś dysponuje może linkiem do aktualnego cennika? Camping znajduje się 100 metrów od kąpieliska (według tej strony z pierwszego posta), ale nie przeczytałem tam nic o zniżkach z tego tytułu, czy ktoś wie jak wygląda ta sprawa?
Odpowiedz
#30
(11-07-2018, 1:02)Diksu napisał(a):  Czy ktoś dysponuje może linkiem do aktualnego cennika? 

Hajdúnánás,kemping > http://web.t-online.hu/termalcamping/infohu.html
Hajdúnánás, kapielisko > http://www.nanasfurdo.hu/gyogyfurdo/arak
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,852 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości