Hajdúnánás
#41
Jak byłem w Tiszaujvaros to cenę podawali końcową i taką płaciłem na końcu co do forinta a tu mnie  oszukano jako klienta podając cenę i ukrywając pozostałe koszty w Polsce to jest nadużycie prawa konsumenckiego czyli niedozwolone klauzule za które Urzędy nakładają wysokie kary.

co do słonej wody to czytałem w wątku tylko chciałem to potwierdzić.
Odpowiedz
#42
Z momentem płatności za usługę obowiązkiem jest wystawienie paragonu lub faktury, w tych dokumentach jest opis zawierający całą usługę. Obowiązek wystawienia paragonu (faktury) łączy się z obowiązkiem odebrania i przechowania tych dokumentów na podstawie których można reklamować usługi, w twoim przypadku usługi noclegowo-turystyczne.
Nie widząc paragonu (faktury) trudno jest stwierdzić, co było przyczyną że "kwota wzrosła o 3000" forintów.  !
Jak pisze eplus, ta suma to prawdopodobnie opłata idegenforgalmi adó i w tym przypadku przy podaniu oferty cenowej nie uwzględniono tej opłaty, która jest naliczaną w rozliczeniu końcowym. Wiele razy spotkałem się z takimi ofertami...
Odpowiedz
#43
http://www.nanasfurdo.hu/nyitolap/hirek

"Wątroba" tłumaczy się na "maj":

[Obrazek: 7033373e86259bd0.jpg]
Odpowiedz
#44
Odwiedziliśmy dzisiaj po sześciu latach termy w Hajdunanas. Od tego czasu nic się nie zmieniło, nawet burza była jak wtedy.Obiekt wybitnie dla dorosłych i to tych spokojniejszych, dzieci będą się tu nudzić. Woda z gatunku tych ” brązowych", ciepła i bardzo ciepła ( pod dachem). Fajne sauny.
Odpowiedz
#45
Witam. Jestem Marcin i pozdrawiam forumowiczów. Miałem okazję być na campingu w Hajdunanas na termach, na majówce 2023. Baseny nie wszystkie czynne. Pływacki, ze zjeżdżalniami i brodzik dla dzieci nieczynne.  Termalne obok basenu pływackiego czynne na zmianę. Wewnątrz czynne wszystkie ale dla osób z campingu sauna wykluczona. Co do cennika: 2 osoby z przyczepą lub kamperem 11000 Ft za dobę, pokój w hotelu 16000 Ft ze śniadaniem za dobę, za osobę. Śniadanie to koszt 4000 Ft. Ośrodek w miarę czysty, toalety czyste. Jedyny kłopot to z elektryką. Było około 20 załóg i niestety ale prąd siadał ( w.g informacji w recepcji za duże obciążenie - było zgłaszane kilkukrotnie). Jeżeli ktoś się skusi,a będzie dużo załóg, to używajcie gazu i do ogrzewania, i do gotowania. Z językiem angielskim u nich słabo ( na recepcji i w barze wewnątrz ok ale już reszta obsługi słabo) Co do jedzenia w knajpkach na zewnątrz, mogę polecić tą z nazwą Mario nad oknem po lewej stronie. Cenny mają niższe ale też stosunkowo wysokie w porównaniu z knajpką na targowisku w miasteczku. Co do innych usług leczniczych nie korzystałem. Pozdrawiam 

[img]<a href=[/img][Obrazek: d8aaf380628bf360med.jpg]" />
[img]<a href=[/img][Obrazek: 04af46c5e913ad85med.jpg]" />
[img]<a href=[/img][Obrazek: fa63f575b597043fmed.jpg]" />
[img]<a href=[/img][Obrazek: d0f87d4bab5831d9med.jpg]" />
[img]<a href=[/img][Obrazek: 9c269d366c07b737med.jpg]" />
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,848 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości