Hotel Helikon w Keszthely
#1
Witam. Czy ktoś z forumowiczów odwiedził ten hotel w Keszthely? Czy warto spędzić w nim dwutygodniowe wczasy? A może polecicie coś innego. Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Ładny, zadbany obiekt z bardzo bogatą ofertą jeśli chodzi o możliwość spędzania czasu na miejscu. Cieszy się wzięciem, latem trudno tam o wolne miejsca.

Hotel Helikon

Wiele zależy od tego, jak lubicie odpoczywać, czy macie dzieci i w jakim wieku. Mi osobiście Keszthely się średnio podoba, bo mimo że jest nieco mniejsze od Siófok, to jednak ma bardziej miejski charakter. Bardziej to Sopot niż Łeba, jeśli mogę użyć takiego naciąganego porównania. Dla dzieci nie ma tam za wiele atrakcji (oczywiście pomijając sam hotel, plażę).
Odpowiedz
#3
Spędziłem kilka dni w Keszthely , właśnie niedaleko hotelu Helikon. Sam hotel nie sprawiał wrażenia pozytywnego. Wygląda tak jak nasze stare hotele za czasu PRL-u. Jedyny jego plus to miejscówka. Nic poza tym.
A samo miasteczko ma swój urok i klimat . Nie ma tłoku turystów, którego nie znoszę. Za to jest dobrą miejscówka na wypady do winniczek na północna stronę Balatonu ( np. Badacsonytomaj ). Są tam wzgórza wulkaniczne oraz fajne wieże widokowe. O winach także wspomnę iż są wyborne.
Niedaleko także mamy Heviz - z jeziorkiem termalnym. Bardzo urokliwe miejsce - polecam wszystkim jeziorko oraz miasteczko.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Keszthely ;) 2023 jolciaa171 7 1,363 28-06-2023, 19:32
Ostatni post: jolciaa171
  Jedzenie w Keszthely Kardasz 2 4,376 14-08-2018, 0:39
Ostatni post: Vitex
  Keszthely kilka pytań... Stasiu_niggas 1 4,247 21-09-2016, 15:10
Ostatni post: dim
  Noclegi Keszthely Sekwens73 8 8,320 11-02-2016, 0:56
Ostatni post: Helka Travel
  Balaton - Keszthely z własnym rowerem tojasiwy 2 10,849 17-07-2012, 23:56
Ostatni post: fvg



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości