Kraków Barwinek
#1
Proszę o praktyczną radę o dojazd na trasie Kraków Barwinek. Chodzi mi o korki, stan dróg to co programy drogowe nie biorą pod uwagę.
Czy mam pchać się pod Rzeszów, czy przy tanowie już odbić na południe? Podróż w piątek w południe
Odpowiedz
#2
(17-11-2021, 19:21)stan napisał(a): Proszę o praktyczną radę o dojazd na trasie Kraków Barwinek. Chodzi mi o korki, stan dróg to co programy drogowe nie biorą pod uwagę.
Czy mam pchać się pod Rzeszów, czy przy tanowie już odbić na południe? Podróż w piątek w południe
drogi masz porównywalne między Rzeszowem A barwinkiem A między Tarnowem i barwinkiem. W Tarnowie skonczyli budowę ronda niżej szpitala i nawet to teraz idzie jakoś. najjgorzej jest od pilzna do Jasła wąskie gardło i jedzie się jak znaki pokazują. do Rzeszowa niby dojedziesz autostradą ale później Podobnie do barwnika jak z Tarnowa i jeszcze trzeba wziąść pod uwagę że to piątek
Odpowiedz
#3
(17-11-2021, 19:58)Pompa@ napisał(a):
(17-11-2021, 19:21)stan napisał(a): Proszę o praktyczną radę o dojazd na trasie Kraków Barwinek. Chodzi mi o korki, stan dróg to co programy drogowe nie biorą pod uwagę.
Czy mam pchać się pod Rzeszów, czy przy tanowie już odbić na południe? Podróż w piątek w południe
drogi masz porównywalne między Rzeszowem A barwinkiem A między Tarnowem i barwinkiem. W Tarnowie skonczyli budowę ronda niżej szpitala i nawet to teraz idzie jakoś. najjgorzej jest od pilzna do Jasła wąskie gardło i jedzie się jak znaki pokazują. do Rzeszowa niby dojedziesz autostradą ale później Podobnie do barwnika jak z Tarnowa i jeszcze trzeba wziąść pod uwagę że to piątek
dziękuje
Odpowiedz
#4
(17-11-2021, 19:21)stan napisał(a): Proszę o praktyczną radę o dojazd na trasie Kraków Barwinek. Chodzi mi o korki, stan dróg to co programy drogowe nie biorą pod uwagę.
Czy mam pchać się pod Rzeszów, czy przy tanowie już odbić na południe? Podróż w piątek w południe
Witaj!
Odbijaj na Tarnów a potem na Jasło. Uważam, że spokojnie, ale dojedziesz. Co prawda może się zdarzyć od Pilzna trochę tirów jadących do Barwinka, ale to moim zdaniem lepsza/szybsza/krótsza trasa niż przez Rzeszów.
Pozdrawiam!
Odpowiedz
#5
I tak źle ... i tak nie dobrze
wersja przez Tarnów jest krótsza o 50 km . ale bardziej męcząca , typowe lokalne drogi , blokowane lokalnym ruchem, kręta, mało miejsc do wyprzedzania
wersja druga - przed Rzeszowem skręcasz na 19-stkę więc całe miasto omijasz, potem jak przetrwasz korek w Boguchwale jedzie się spokojnie aż do Barwinka (tyle że w okolicach Miejsca Piastowego często stoją ci co rozdają punkty )
Odpowiedz
#6
Nie kombinuj przez Rzeszów bo to o wiele dalej a od Rzeszowa będzie już się wlókł w kolumnie tirów i stał w korkach w Boguchwale i Babicy
Zjedz z A4 w Tarnowie potem Pilzno - Jasło-Nowy Żmigród-Dukla-Barwinek, możesz też pojechać skrótem mijając Dukle w Iwli skręcić na Chyrowąi wyjedziesz w Tylawie
Odpowiedz
#7
Nie pamiętam żadnych policjantów w okolicach Miejsca Piastowego, natomiast koło Komborni jest radarowy odcinek pomiarowy, oznakowany, 50km/h.
Odpowiedz
#8
(18-11-2021, 19:01)wojti76 napisał(a): Nie kombinuj przez Rzeszów bo to o wiele dalej a od Rzeszowa będzie już się wlókł w kolumnie tirów i stał w korkach w Boguchwale i Babicy
Zjedz z A4 w Tarnowie potem Pilzno - Jasło-Nowy Żmigród-Dukla-Barwinek, możesz też pojechać skrótem mijając Dukle  w Iwli skręcić na Chyrowąi wyjedziesz w Tylawie
To chyba najrozsądniejsza trasa. No można ewentualnie darować sobie omijanie Dukli, bo nie jest to jakieś uciążliwe miejsce...
Odpowiedz
#9
Dziękuje wszystkim za uwagi. O takie uwagi praktyczne mi chodziło. Pozdrawiam
Odpowiedz
#10
(18-11-2021, 21:10)piterek napisał(a):
(18-11-2021, 19:01)wojti76 napisał(a): Nie kombinuj przez Rzeszów bo to o wiele dalej a od Rzeszowa będzie już się wlókł w kolumnie tirów i stał w korkach w Boguchwale i Babicy
Zjedz z A4 w Tarnowie potem Pilzno - Jasło-Nowy Żmigród-Dukla-Barwinek, możesz też pojechać skrótem mijając Dukle  w Iwli skręcić na Chyrowąi wyjedziesz w Tylawie
To chyba najrozsądniejsza trasa. No można ewentualnie darować sobie omijanie Dukli, bo nie jest to jakieś uciążliwe miejsce...
Nie chodzi o uciążliwość Dukli tylko tamtędy jest trochę bliżej  Oczko
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Barwinek - Kechnec Iwon44 17 4,157 28-06-2022, 22:30
Ostatni post: Tomasz62
  Trasa Barwinek - Eger - darmowa baranek 6 3,560 17-08-2018, 17:56
Ostatni post: wojti76
  Kraków do Siofok - TRASA kristo82 2 3,215 07-08-2018, 20:03
Ostatni post: Aleksander
  Kraków- Hajduszoboszlo 11-19.08 paullika 2 3,193 07-08-2018, 8:27
Ostatni post: czupur_n
  Kraków - Budapeszt mmax88 121 115,265 09-06-2018, 12:15
Ostatni post: Slavekk



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości