Kupno karpia
#1
Cześć,
czy są może na forum zapaleni wędkarze?

Wiecie może gdzie na Węgrzech (na jakich stronach internetowych) znajde sprzedawców karpi? Może istnieją jakieś giełdy, specjalne strony?
Chodzi o duże sztuki 15... 17 kg.

Mój szwagier zarybia lowisko i szuka najlepszych ryb. Podobno są na węgrzech Uśmiech

Z góry dziekuję za wskazówki
Odpowiedz
#2
Jeden na pewno jest. Uśmiech
Karp Max to ma 30 kilo. Uśmiech

https://www.karpmax.pl/
Odpowiedz
#3
(28-04-2019, 13:22)Marta napisał(a): ... Wiecie może gdzie na Węgrzech (na jakich stronach internetowych) znajde sprzedawców karpi? Może istnieją jakieś giełdy, specjalne strony? Chodzi o duże sztuki 15... 17 kg.

Od dawna wędkuję na Węgrzech, kilka razy byłem świadkiem zarybiania łowiska. 
Jeśli chodzi o tak duże sztuki, to w tej sprawie należy zawrzeć umowę z hodowcą. Nie jest to łatwa sprawa, gdyż niewielu producentów zainteresowanych jest produkcją tak wielkich okazów. 
W internecie można znaleźć oferty w granicach 3-5 kg/sztuka (trafiają się i trochę więkasze), cena do uzgodnienie z hodowcą, odbiór i transport obowiązkiem kupującego. Dokumenty i zaświadczenie weterynarza o stanie populacji załatwia hodowca.
Odpowiedz
#4
@marta
skontaktuj sie z halgazdalkodasi zrt. w siofok tel 84 519 640
zarybiaja balaton i maja kontakt z hodowcami ryb

tapatalk
brak polskich liter
Nie odpowiadam na prywatne wiadomosci - z wielu powodow
Odpowiedz
#5
Dzien dobry Sztasku Uśmiech
Wlasnie takich hodowcow szukamy. Chcemy oczywiscie te karpie legalnie zakupic Uśmiech
Nie wiesz gdzie takich hodowcow szukac?
Odpowiedz
#6
Dziekuje za informacje Uśmiech
Na pewno sprawdzimy Uśmiech
Odpowiedz
#7
Mieszkam w Siófok, znam też stawy hodowlane. Moja komórka: +36 30 288 49 52, mail: kociuba@helkatravel.pl Kasia Kociuba
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kupno samochodu na Węgrzech denyero3 1 2,157 20-04-2019, 6:04
Ostatni post: Sztasek
  Budapeszt - długoterminowy wynajem / kupno mieszkania EviX 2 2,584 17-08-2018, 18:00
Ostatni post: EviX
  Wzięcie kredytu na Węgrzech i kupno mieszkania kurczakimp 2 3,499 15-01-2015, 18:20
Ostatni post: kurczakimp



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości