Kwiatki Google tłumacza
#21
Co ja ci poradzę? Nie mogę nawet tego filmu ściągnąć na komputer, bo bym ci wysłał. Nic tam mądrego i tak nie ma. Poszykaj niemieckiej wersji, pewnie będzie niedostępna w Polsce. Oczko
Odpowiedz
#22
(26-01-2018, 8:35)eplus napisał(a): Co ja ci poradzę? Nie mogę nawet tego filmu ściągnąć na komputer, bo bym ci wysłał. Nic tam mądrego i tak nie ma. Poszykaj niemieckiej wersji, pewnie będzie niedostępna w Polsce. Oczko

Da się zrobić,musiałbym pobrać inną przeglądarkę ale pewnie szkoda zachodu.
Odpowiedz
#23
Z Facebooka:

Sárkány Wellness és Gyógyfürdő Nyírbátor
25 min ·
...
Kedves Vendégeink, Nyírbátoriak, Sportbarátok, Követőink!
Ezen a héten TÖLGYES DOROTTYA asztaliteniszezőre lehet szavazni, aki a Sárkány Aprtman és Kemping vezetőjének, Horváth Ágnesnek keresztlánya - a DIGI Sport "A nap hőse" játékában. Dodó nemcsak kiváló asztaliteniszező, jó tanuló és imád motorozni.Regisztrálj, nyerj, és március 19-25-ig minden nap adj le egy szavazatot Dodóra! Köszönjük!

http://anaphose.digisport.hu/szavazas.php

Drodzy goście, zabijanie, przyjaciele sportowe, wyznawcy!
W tym tygodniu można głosować na zawodnika tenisa stołowego w dębowe, który jest w dragon kwi i camping leader, ágnes nosić - w grze z sport " bohater dnia daffy nie jest tylko doskonałym graczem tenisa, on Jest dobrym uczniem, i uwielbia jeździć na kasie, wygrywać, i codziennie do 19-25 marca, rzucić głosowanie na dodo! - dziękuję. - nie ma za co.

http://anaphose.digisport.hu/szavazas.php

Oceń to tłumaczenie

SmutekSmutekSmutekZdziwionyZdziwionyZdziwionySzeroki uśmiechSzeroki uśmiechSzeroki uśmiech

PS. Aby tam zagłosować, trzeba być zalogowanym niestety...
Odpowiedz
#24
W najbliższą sobotę w Sarospataku Droga Krzyżowa ulicami miasta. FB informuje i objaśnia po naszemu:

Figyelem! Friss információ!!! Változik a szombati városi keresztút útvonala!! Indulás a Szent Erzsébet Nővérek udvarából a mellékelt térkép szerint érintjük majd a stációkat, befejezés a sárospataki bazilikában, hódolat a Szent Kereszt ereklye előtt.

UWAGA! Świeże informacje!!! Zmiany w sobotnim skrzyżowaniu miasta!! Wyjazd z sądu św. Siostry Elizabeth, na załączonej mapie, będziemy dotykać stacji, kończąc w w z kopyt, hołd dla Relikwii Świętego Krzyża.
·
Oceń to tłumaczenie: ZdziwionyZdziwionyZdziwiony
Te kopyta oznaczają, że pójdą "z buta"?
Odpowiedz
#25
Dobre to skrzyżowanie miasta, strach pomyśleć o ukrzyżowaniu... Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#26
Droga krzyżowa a skrzyżowanie dróg - w sumie prawie to samo... I pomyśleć, że niedługo komputery mają rządzić tym światem...Uśmiech
Odpowiedz
#27
Mógłbym tu coś wrzucić prawie codziennie. To z FB, autor wpisu jest posłem czy też samorządowcem i podpina różne chwalebne wiadomości, np:


Cytat:Dr Tiba István dodał(a) nowe zdjęcia (2).
1 godz. ·

Világbajnok lett a magyar junior U20-as női kézilabda válogatott szombaton, a Debrecenben megrendezett világbajnokságon. A csapat egyik kapusa, Suba Sára Balmazújvároson született, nevelkedett, itt ismerte meg a kézilabda fortélyait!
Így ez a szenzációs siker külön nagy öröm nekünk, Balmazújvárosiaknak.

Gratulálok a csapatnak! Köszönjük Sárának!

Mistrz świata stał się węgierskim zespołem piłki ręcznej kobiet w sobotę na Mistrzostwach Świata w debrecen. Jeden z członków zespołu urodził się i wychował w mieście Subaru.
Więc ten rewelacyjny sukces jest dla nas wyjątkową przyjemnością, lewą ręką króla Jakuba.


Nawet, gdybym był dwa razy bardziej tępy, to i tak zgadłbym, że ta babeczka urodziła się w Balmazujvaros, a nie w Subaru. Inna nazwa tego miasta to "lewa ręka króla Jakuba".

To też pierwsza klasa:


Cytat:Dr Tiba István dodał(a) nowe zdjęcia (10).
6 lipca o 13:24 ·

Gyöngyösön épül fel a világ legnagyobb kerékpárgyártó vállalatának tizedik, egyben második európai üzeme. A három lépcsőben megvalósuló, 15 milliárd forintos beruházás alapkövét csütörtökön helyeztük el a város ipari parkjában. Az új üzem hatszáz új munkahelyet teremt, évente 1 millió kerékpár készülhet majd Gyöngyösön.

Hazánk Európa központjában fekszik, rendelkezik a termeléshez szükséges ipari alapokkal és képességekkel, ezért egyre több külföldi vállalat dönt Magyarország mellett.

Koralikami jest dziesiątą i drugą europejską rośliną w największej na świecie firmie produkcji rowerów. Kamień węgielny 15 miliardów inwestycji w trzy kroki został umieszczony w czwartek w miejskim parku przemysłowym. Nowa roślina tworzy 1 nowych miejsc pracy, 1 milionów rowerów rocznie.

Nasz kraj leży w centrum Europy i posiada fundusze przemysłowe i zdolności niezbędne do produkcji, a zatem coraz więcej firm zagranicznych decyduje o Węgrzech.

Tu przegrałem. Niech mi tylko ktoś wytłumaczy, czy w tym parku rosną rośliny, rowery, czy też bratankowie produkują tam perkal i paciorki dla Trzeciego Świata?
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości