Miszkolc Tapolca
#11
Hej jestem tutaj nowa.
Wybieramy się ze znajomymi na Wegry. Od 16.08 do 20.08. Będzie nad czwórka. Zastanawiamy się nad Miszkolcem. Moje pytania.

1.Czy jeżeli pojedziemy w ciemno są duże szanse na znalezienie domku.
2.Jak wygląda życie nocne. Nie chcemy siedziec cały dzień w wodze tylko również fajnie by bylo wieczorami wyjść na jakieś imprezy, do knajpek itd. Jak tam wygląda sytuacja.

Czy ewentualnie polecacie jakaś inna miejscowosc ?
Odpowiedz
#12
(10-08-2016, 11:22)Ppaulinao napisał(a): ... Wybieramy się ze znajomymi na Wegry. Od 16.08 do 20.08. Będzie nad czwórka. Zastanawiamy się nad Miszkolcem. Moje pytania...
Czy ewentualnie polecacie jakaś inna miejscowosc ?

HARKÁNY
Odpowiedz
#13
(10-08-2016, 11:22)Ppaulinao napisał(a): Hej jestem tutaj nowa.
Wybieramy się ze znajomymi na Wegry. Od 16.08 do 20.08. Będzie nad czwórka. Zastanawiamy się nad Miszkolcem. Moje pytania.

1.Czy jeżeli pojedziemy w ciemno są duże szanse na znalezienie domku.
2.Jak wygląda życie nocne. Nie chcemy siedziec cały dzień w wodze tylko również fajnie by bylo wieczorami wyjść na jakieś imprezy, do knajpek itd. Jak tam wygląda sytuacja.

Czy ewentualnie polecacie jakaś inna miejscowosc ?

Miszkolc Topolce to raczej senna dzielnica Miszkolca wiec lepszym rozwiązaniem jest Eger A co do noclegów myślę że można zaryzykować jazdę w ciemno ja bym tak zrobił Chociaż to szczyt sezonu więc łatwo nie będzie
Odpowiedz
#14
Mam odmienne zdanie. Widziałem tam bardzo ładne domy do wynajęcia.
[Obrazek: talj6g.jpg]
Ja mieszkałem w przedwojennym, mieliśmy cały parter. W pobliżu było kilka knajp i barów.
Odpowiedz
#15
wiele razy planowałem zajrzeć do tych jaskiń po drodze chociaż na jeden dzień ale jakoś zawsze ktoś mnie skutecznie zniechęci heh, wakacje się dłużą, dojrzewam do drugiego wyjazdu - pogoda marnieje z dnia na dzień
Odpowiedz
#16
Eger lepszy ewentualnie 200 km na południe GYula
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Miskolc Tapolca - baseny jaskiniowe andrasz 97 214,642 02-07-2023, 21:41
Ostatni post: jolciaa171
  Miszkolc - szukam pomocy z noclegiem Lotty 1 1,964 02-07-2018, 23:49
Ostatni post: eplus
  Miszkolc i Debreczyn w kwietniu/marcu japrzemek 21 13,103 26-02-2016, 7:09
Ostatni post: Wojtas81



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości