Noclegi Tani nocleg w Budapeszcie
Wróciliśmy właśnie z Budapesztu - tak jak zapowiadałem - korzystaliśmy z boomeranga. Mają tam rodzaje noclegów - jeden to hostelilk w na 2 pięterkach kamienicy przy Bank utca, w innym miejscu, ale niedaleko (Szechenyi utca), znajduje się 2 osobowy apartament 25 EUR/noc /osoba.
Kamienica trochę nadgryziona zębem czasu, ale czysto, lokalizacja wygodna, można spokojnie polecić
Odpowiedz
(04-07-2013, 0:56)riiiba napisał(a): Niestety ich strona (http://www.uni-obuda.hu/kollegium/banki-donat ) jest raczej mało przyjazna...
Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć na jaki adres/tel można by próbować kierować pytania o dostępność pokojów/ ceny itd (po angielsku)?

Próba wysłania maila na jakiś adres namierzony przy pomocy google translator póki co bezowocna Smutek

Na stronie, ktora podajesz, sa dwa numery telefonow:
+36 (1) 312-5268
+36 (1) 373-0053
Jest tez e-mail:webmaster@koll.uni-obuda.hu
Czy tam pisales?
Odpowiedz
(04-07-2013, 12:25)Ribizli napisał(a): Na stronie, ktora podajesz, sa dwa numery telefonow:
+36 (1) 312-5268
+36 (1) 373-0053
Jest tez e-mail:webmaster@koll.uni-obuda.hu
Czy tam pisales?

Uznałam,że ten to chyba do ich webmastera, więc próbowałam do kerek.eva@ koll.uni-obuda.hu bo ten widniał pod hasłem, które google przetłumaczyło jako "zarezerwuj swój"
Odpowiedz
Ten e-mail jest na tej stronie na samym dole: http://koll.uni-obuda.hu/index.php?tagkoll=banki
Nie ma innego. Mozesz tam napisac, najwyzej Cie przekieruja do kogos innego.
Odpowiedz
(04-07-2013, 12:42)riiiba napisał(a): (...)kerek.eva@ koll.uni-obuda.hu bo ten widniał pod hasłem, które google przetłumaczyło jako "zarezerwuj swój"

Pierwsze pytanie: kiedy chcesz jechać?
Od 1 lipca do 23 sierpnia można skorzystać tylko z dwóch akademików Uniwersytetu Óbuda:
  • KISS ÁRPÁD KOLLÉGIUM (pokoje 4 osobowe z umywalkami, wspólne WC i prysznice na korytarzu)
    1034 Budapest, Doberdó út 6/A.
    Kontakt do akademika - Erzsébet Csík dyrektorka
    Tel.: +36-166 658 93, +36-166 658 92
    Tel./Fax: +36-166 658 91
    E-mail: csik.erzsebet@koll.uni-obuda.hu
    toser.magdolna@koll.uni-obuda.hu
    pal.robert@koll.uni-obuda.hu
    Cena:2500 Ft/noc/osobę +VAT+podatek turystyczny
    Cena nie zawiera opłaty za internet, i opłaty za ręczniki oraz wyżywienie.

  • Hotel@BMF Diákotthon
    1084 Budapest, Tavaszmező utca 7-13.
    Ilość miejsc: 90
    pokoje 2 lub 3 osobowe z pełnym komfortem lub apartamenty (dwupokojowe w pokoju 2 łóżka)
    Kontakt:
    János Novák dyrektor
    Tel.: +36-166 652 82
    Fax: +36-166 652 82
    Komórka: +36-30 345 94 41
    E-mail: novak.janos@koll.uni-obuda.hu
    Cena dla turysty indywidualnego: 4000 Ft/noc/osobę+VAT+podatek turystyczny. Dzieci do lat 6 darmo, od 6 do 12 lat 50 % zniżki.
    Jest możliwość skorzystania z odpłatnego internetu.
Odpowiedz
(04-07-2013, 23:39)Waldek napisał(a): Pierwsze pytanie: kiedy chcesz jechać?
Od 1 lipca do 23 sierpnia można skorzystać tylko z dwóch akademików Uniwersytetu Óbuda:
Planuję od 12 do 16 lipca

Bardzo dziękuję za pomoc, dostałam odpowiedź Uśmiech
Odpowiedz
Witam.

Poszukuje taniego noclegu w Budapeszcie, z dobrą lokalizacją jeśli chodzi o centrum i ciekawe zabytki. Planuję swój pobyt na 2 noclegi od środy do piątku. Zależy mi na kwaterze dla dwóch osób w miarę przyzwoitych warunkach(czysto+prywatna łazienka) i co najważniejsze z parkingiem, na którym na ten czas będę mógł zostawić bezpiecznie swój samochód. Jest ktoś mi w stanie coś doradzić ? Przejrzałem większość oferowanych noclegów, ale mało kto pisze o jakimś prywatnym parkingu. Dzięki z góry za odpowiedź.

I jeszcze dwa pytania - opłaca się w Budapeszcie szukać noclegów wraz ze śniadaniami ? Wymieniać na miejscu euro na forinty czy nie ma to większej różnicy w kwestii "oszczędności" ?

Pozdrawiam.
Odpowiedz
Witam
Czy ten hotel Kocsis Szálló nadal funkcjonuje? A jeżeli tak to jak można się z nimi skontaktować bo wysyłam zapytania przez formularz na ich stronie i żadnej odpowiedzi nie otrzymuję :/
Odpowiedz
Na pewno funkcjonuje. Brak odpowiedzi może być związany z okresem wakacyjnym i wzmożonym ruchem. Dla pewności napisz jeszcze raz.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Ja również szukam taniego noclegu, dla 4 osób. I najważniejsze z parkingiem, gdyż będę autem. Poleci ktoś?

Myślałem o tym hotelu Kocsis Szálló. Tylko nie znam języka węgierskiego i nie wiem jakie ceny są. Ile kosztuje nocleg dla dwóch albo 4 osób za dobe? jest łazienka?
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  'Maciej Je' w Budapeszcie ex-komar 4 282 24-04-2024, 9:20
Ostatni post: Slavekk
  Zmiany w komunikacji w Budapeszcie w dniu święta 15 marca Waldek 0 290 14-03-2024, 1:23
Ostatni post: Waldek
  Komunikacja Jak najlepiej przemieszczać się po Budapeszcie Edin 559 555,707 18-11-2023, 15:03
Ostatni post: Tiresias
  Komunikacja Strefy płatnego parkowania w Budapeszcie Waldek 50 87,807 06-08-2023, 13:51
Ostatni post: ex-komar
  Drożeje komunikacja miejska w Budapeszcie Waldek 0 312 21-07-2023, 12:40
Ostatni post: Waldek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości