Noclegi nad Balatonem
Hej,
wybieramy się w 4 osoby (2 pary) nad balaton na 3 noce (13-16 lipca). Szukamy 2 pokoi Uśmiech
Jako młodzi (23-25lat) szukamy czegoś w Sofiok, aby pouprawiać jakiś plażing + jakieś nocne życie Uśmiech To tylko 3,5 dnia więc myślę, że nawet nie będzie czasu na coś więcej typu przejażdzka rowerem po okolicy (ale to się zobaczy)

Jeśli by ktoś coś polecił to by było super Uśmiech !
Odpowiedz
Witam
Wybieramy się w lipcu w 2 rodzinki czyli 4 osoby dorosłe i 4 dzieci nad Balaton do ZAMARDI
Może ktoś poleci jakieś fajne noclegi , jedziemy od około 14 lipca
Z góry dziękuje
Odpowiedz
Witam,
poszukuję namiarów na 6-7 noclegów dla 2 osób od 1 lipca
Nie mam sprecyzowanej lokalizacji (może okolice Siofoka, ale niekoniecznie).
Zależy nam na:
- toalecie w pokoju/domku
- wifi Szeroki uśmiech
- w miarę bliskiej odległości do wody/sklepu/restauracji
- przystępnej cenie (max 150 zł za nocleg dla 2 osób)

Większość pozycji na HelkaTours to niestety miejscówki dla większej ilości osób...

Może ktoś mógłby pomóc.
Odpowiedz
Witam!
Wybieram się w tym roku z rodziną (2+1 4,5 letnie dziecko) nad Balaton, początek sierpnia. Nigdy nie byłam i szukam jakiegoś sensownego noclegu (nie dla grupy jak większość na helka tours) na południu.Czy ktoś kto już był może polecić coś fajnego w przystępnej cenie??? Jak wygląda rezerwacja przez telefon, można się porozumieć po polsku, angielsku?
Odpowiedz
(17-06-2014, 22:27)aneplu napisał(a): Wybieram się w tym roku z rodziną (2+1 4,5 letnie dziecko) nad Balaton, początek sierpnia. Nigdy nie byłam i szukam (...) (nie dla grupy jak większość na helka tours) na południu.Czy ktoś kto już był może polecić coś fajnego w przystępnej cenie??? Jak wygląda rezerwacja przez telefon, można się porozumieć po polsku, angielsku?

Skąd pomysł, że HelkaTours oferuje miejsca przeważnie dla grup? Wręcz przeciwnie - większość naszych Klientów to klienci indywidualni. Moje pierwsze pytanie brzmi, co to jest przystępna cena? I proszę mi wierzyć, że odpowiedź, którą dostaję, waha się od 30 zł do 200 zł za noc za osobę.

Nie przyjmujemy rezerwacji przez telefon, bo tylko mail jest w świetle prawa dokumentem. I Państwo, i my musimy mieć podkładkę, co kto zarezerwował i w jakiej cenie.

Mój mail: kociuba@helkatours.hu - mówię po polsku i po węgiersku.

serdeczności z Siófok
Kasia Kociuba
Odpowiedz
(29-05-2014, 10:36)lazik83 napisał(a): Większość pozycji na HelkaTours to niestety miejscówki dla większej ilości osób...

Ej, nie zgodzę się. Oto moje propozycje:

Hostel Ezüstpart

Willa Dzwoneczek

Jeśli ktoreś z miejsc Państwu odpowiada, proszę wysłać zapytanie korzystając z naszego formularza zgłoszeniowego "Sprawdź i rezerwuj!" umieszczonego przy każdym opisie.

Bezpośredni kontakt do mnie: kociuba@helkatours.hu

pozdrawiam
Kasia Kociuba
Odpowiedz
(25-05-2014, 12:15)wojciu2302 napisał(a): Witam
Wybieramy się w lipcu w 2 rodzinki czyli 4 osoby dorosłe i 4 dzieci nad Balaton do ZAMARDI

W ubiegłym sezonie to był nasz absolutny hit:

Hotel Familia

Tylu pochwał jeszcze w życiu nie otrzymaliśmy. Goście chwalili przede wszystkim bardzo miłą obsługę, poziom usług i wyborną kuchnię. W hotelu byłam i widziałam, osobiście znam właściciela - zazwyczaj tak jest, ale to się nie przełoży na wrażenia, jak ktoś tam spędził tydzień wakacji.

Wolne miejsca są jeszcze od 14 lipca, także proszę szybko wysłać zgłoszenie (dostępność terminów można sprawdzić przy formularzu rezerwacyjnym na naszej stronie).

W przypadku dalszych pytań jestem do dyspozycji: kociuba@helkatours.hu

pozdrawiam
Kasia Kociuba
Odpowiedz
Witam,
chciałabym zapytać o aktualne ceny noclegów na campingach nad Balatonem. Jakie są średnie ceny za samochód, namiot i osobę? Tak mniej-więcej Uśmiech Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam słonecznie!
Odpowiedz
Witaj HelkaTours,
czy możesz polecić nocleg 10-12 dni w okolicy Balatonu dla 4 dorosłych oraz 2 dzieciaków poniżej 2-go roku życia?
Termin od 04.08.14 do 15.08.14
Wyżywienie - tak
Dostęp do wody - (basen??) byłoby miło
Blisko jeziora - byłoby miło
Pozdrawiam
Peri
Odpowiedz
Ponownie polecam Hotel Familia - jest basen i wyzywienie

http://helkatours.hu/place/305/wegry_bal...el_familia
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wędkowanie nad Balatonem Ovidiu 77 99,928 28-04-2024, 8:33
Ostatni post: Sztasek
  Najdroższa plaża nad Balatonem Waldek 0 864 30-07-2023, 22:26
Ostatni post: Waldek
  Ceny wejścia na plaże na Balatonem w 2023 roku Waldek 5 1,717 25-07-2023, 13:21
Ostatni post: ex-komar
  Gdzie są piaszczyste i bezpłatne plaże nad Balatonem? duo1 33 73,992 09-07-2023, 13:13
Ostatni post: Pudelek
  Kąpieliska termalne nad Balatonem lisia312 10 2,195 23-07-2022, 13:48
Ostatni post: lisia312



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości