Noclegi nad Balatonem
Witam. Ma ktoś namiary bezpośrednio do właścicieli na domek- taki na 9-10 osób z wifi. Na sierpień 2016. W dobrej cenie, bez cudów w wyposażeniu,do 500-1000metrów od Balatonu, minimum 3-4sypialnie., z miejscem na grill. Dla 2 rodzin. Cena zaporowa to 110E plus klimatyczne za 1 dzień przy 2 tygodniach. Najchętniej do 100E łącznie. Z polecanych z odwiedzin na żywo raczej. Dziękuję. piotrekbeti@gazeta.pl
Odpowiedz
Podłączam się do pytanie. Na przyszły rok może właśnie nad Balaton się wybierzemy, podobnie jak w tym roku 10 osób ale może namówię jeszcze jedną ekipę więc może będzie nas 14-15 osób. Jeśli wybierzemy Balaton to chcemy aby było to miejsce z którego jest niedaleko do jakiś atrakcji ( w razie niepogody ). Myślimy też aby dom który wynajmiemy miał basen w ogrodzie. Jeśli ktoś może coś polecić w rozsądnych pieniądzach to proszę.
Odpowiedz
Witam
Czy orientujecie sie czy jest szansa wynająć dom na ok 12 osob doroslych i 6 dzieci na ok 10-14 dni w terminie od 29 lipca? Wstępnie zebrała sie ekipa , ale ciężko cos sensownego poszukac na tyle osob . Mozecie cos polecic ? Pewnie będzie ciężko wiec dlatego postanowiliśmy juz teraz zacząć poszukiwania.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Koleżanka HelkaTours wie wszystko w tym temacie. Teraz nie sezon, może rzadziej zaglądać, dobijaj się na email albo priv (priv się uaktywni dopiero za parę dni od rejestracji).
Odpowiedz
Dziękuję kolego Eplus , wiem ze jeszcze nie termin ,ale pomyslalem ze trzeba juz szukac poniewaz fundusze sa ograniczone a ilosc osob tez nie mała wiec lepiej wczesniej niz za pozno.
Pozdrawiam i zaraz napisze priv lub email.
Dziekuje
Odpowiedz
Koleżanka Helka zagląda, ale rzeczywiście zachęcam do przejrzenia naszej strony www.helkatours.hu lub proszę się do mnie odezwać na maila kociuba@helkatours.hu
Odpowiedz
Dzień dobry,
Ja również poszukuję domu do wynajęcia na południowym brzegu Balatonu na 2 i 3 tydzień sierpnia 2016. Będzie nas 5 rodzin, w sumie 10 dorosłych i 10 dzieci. Może ktoś ma jakąś propozycję domu dla tak licznej grupy? Mogę to być również 2 domy położone obok siebie.

Z góry dziękuję za podpowiedź.
Odpowiedz
Znajomi byli w ubiegłym roku w tym ośrodku. Rezerwowali przez Booking.com -
Tulipan Bungalow Camping Resort - Gyenesdiás, Tulipán utca 5., Węgry. Podobno fajne miejsce, bungalowy z kuchnią lub bez, basenik, plac zabaw dla dzieci, blisko Balatonu.
Tylko jest to północno - zachodnia strona. Może zmienisz zdanie i wybierzesz północ. Na stronie Booking znajdziesz parę opinii Polaków, którzy tam nocowali.
Odpowiedz
(13-01-2016, 15:31)Sulm napisał(a): Ja również poszukuję domu do wynajęcia na południowym brzegu Balatonu na 2 i 3 tydzień sierpnia 2016. Będzie nas 5 rodzin, w sumie 10 dorosłych i 10 dzieci. Może ktoś ma jakąś propozycję domu dla tak licznej grupy?

Apartamentowiec Planeta

Balaton U Feli 119 - 122

Apartamentowiec Artur

Apartamentowiec Lilianna

Jeśli któraś propozycja Państwu odpowiada, proszę wysłać zapytanie korzystając z naszego formularza zgłoszeniowego"Sprawdź i rezerwuj!" umieszczonego przy każdym opisie.

W przypadku pytań jestem do dyspozycji: kociuba@helkatours.hu

pozdrawiam
Kasia Kociuba
Odpowiedz
Witam ponownie.
Jak ktoś szuka zakwaterowania nad Balatonem,to może będzie przydatne: http://www.zimmerinfo.hu/
Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wędkowanie nad Balatonem Ovidiu 75 99,722 3 godzin(y) temu
Ostatni post: Sztasek
  Najdroższa plaża nad Balatonem Waldek 0 848 30-07-2023, 22:26
Ostatni post: Waldek
  Ceny wejścia na plaże na Balatonem w 2023 roku Waldek 5 1,685 25-07-2023, 13:21
Ostatni post: ex-komar
  Gdzie są piaszczyste i bezpłatne plaże nad Balatonem? duo1 33 73,912 09-07-2023, 13:13
Ostatni post: Pudelek
  Kąpieliska termalne nad Balatonem lisia312 10 2,166 23-07-2022, 13:48
Ostatni post: lisia312



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 29 gości