Noclegi nad Balatonem
Poszukuję jakiegoś noclegu nad Balatonem, w okolicach Fonyod, w dniach 26-28 lipca. Ktoś, coś?
Odpowiedz
No właśnie, wie ktoś co z hotelem Kagylo w Csopak? Byliśmy tam 2* w tym roku chcieliśmy wysłać tam znajomych i cisza, ani telefon ani strona nie działa :-( i tu dopiero przeczytalam że pan Zyla go nie prowadzi :-( remont jakiś tam jest?
Odpowiedz
(20-03-2018, 16:04)Sztasek napisał(a): Balatonmnáriafürdő jest niewielka miejscowością z łatwym dostępem do Balatonu. Masz wybór, iść na plażę ogólnodostępną czy płatną. Wejściówki nie są drogie: rodzinna 5500 Ft/tydzień. Okolica cicha, spokojna. To takie miejsce na uboczu, bez typowo nocnych rozrywek... propozycji oferowanych przez miejscowy hotel nie braliśmy pod uwagę. Na kempingu nie nocowaliśmy, choć jest takowy > "Évi Kemping" Balatonmáriafürdő-alsó, Hullám utca.
>>> http://evikemping.hu/index.html
Nasz pobyt, kwatera prywatna dość daleko od Balatonu, 10-15 min. spacerkiem. Wyżywienie we własnym zakresie, ale nad brzegiem też można było zjeść. Po 3 dniach pobyt może stać się nudnym, dlatego warto pojechać do Keszthely, Hévíz, Balatonboglár. Polecam też wycieczkę nad Mały-Balaton (Kis-Balaton), to okolica o dużych wartościach przyrodniczych i kulturowych z własnym mikroklimatem.

Staszku jesteśmy już w Balatonmnáriafürdő czy może wiesz czy jest tu w pobliżu jakiś targ gdzie kupie owoce?albo wino przydomowej produkcji?szukaliśmy też plaży z piaskiem ale chyba brak w rejonie dziękuję z góry za pomoc
Odpowiedz
misiaela - nie szukaj plaży z piaskiem, Balaton nie jest morzem ...
Odnośnie targu z owocami, nie mieliśmy żadnych problemów z kupnem świerzych owoców, jarzyn, gdyż u właścicieli domu można było wszyskiego dostać za niewielkie pieniądze - wino też, choć tylko białe wytrawne.
W Balatonmáriafürdő nie było typowego ryneczku, ale w kilku miejscach przy domkach'' w których mieszka właściciel, były wystawiane są na stoliku "owoce, mielona paryka, jarzyny, jajka", obok z napisem ELADÓ, ZU VERKAUFEN... można wejść i kupić.
Możesz zrobić zakupy w kilku sklepach spożywczych, jest ich 2 lub 3 ... CBA, Real.
Odpowiedz
(13-07-2018, 22:39)rengur napisał(a): pan Zyla go nie prowadzi ...

pan zyla tamas jest na emeryturze
swoja droga kagylo wymaga duzych nakladow pieniedzy i czasu, watpie zeby znalazl sie nastepca
hotel i teren sa do dzierzawy

tapatalk
brak polskich liter
Nie odpowiadam na prywatne wiadomosci - z wielu powodow
Odpowiedz
Właśnie wczoraj obeszlismy i nic nie spotkaliśmy dlatego pytam a dla dzieci chciałam jakieś dobre owoce a dla nas wino
Odpowiedz
Mam jeszcze pytanie ponieważ będziemy wracać na noc mamy cały dzień do zagospodarowania chcieliśmy w drodze powrotnej wstąpić do siofok gdzieś kiedyś czytałam że jest tam jakaś fajna plaża piaszczysta dla dzieci czy ktoś może mi wytłumaczyć gdzie tak żebym trafiła, z góry dziękuję
Odpowiedz
wczoraj wieczorem wracalem do domu przez b-fured
specjalnie jechalem przez oplotki (aracsi ut) i naliczylem 10 czy 11 tablic o wynajmie pokoi/apt
jak na wysoki sezon i sobote wieczor to calkiem niezle, z drugiej strony niektore oferty chyba dla desperatow
generalnie ludzi od groma i ja omijalbym ten kurort z daleka

tapatalk
brak polskich liter
Nie odpowiadam na prywatne wiadomosci - z wielu powodow
Odpowiedz
Po sezonie mozna nawet pojechac bez rezerwacji. przy Felso jest duzo malutkich pensjonatów, niedrogich
Odpowiedz
W 2016 byłem w Balatonszemes w kempingu Lido.

Chcąc tam pojechać w 2017 okazało się, że nie mogę, bo zamknęli. Pojechałem więc do Ifjusag w Sosto.

W 2018 nie mogłem tam ponownie pojechać, bo Ifjusag zamknęli. Wylądowałem więc w Zali w Keszthely.

W 2019 do Zali nie pojadę, bo zamknęli.

Może macie jakieś nielubiane miejsca na Węgrzech, które chcielibyście by zostały zamknięte? Mogę tam pojechać!
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najdroższa plaża nad Balatonem Waldek 0 793 30-07-2023, 22:26
Ostatni post: Waldek
  Ceny wejścia na plaże na Balatonem w 2023 roku Waldek 5 1,565 25-07-2023, 13:21
Ostatni post: ex-komar
  Gdzie są piaszczyste i bezpłatne plaże nad Balatonem? duo1 33 73,593 09-07-2023, 13:13
Ostatni post: Pudelek
  Kąpieliska termalne nad Balatonem lisia312 10 2,096 23-07-2022, 13:48
Ostatni post: lisia312
  Bezpłatne plaże nad Balatonem w 2022 roku Waldek 3 5,655 06-06-2022, 23:04
Ostatni post: Anderek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości