Noclegi nad Balatonem
(26-06-2020, 12:11)jolciaa171 napisał(a): Balaton, okolice Siofok. 2 osoby dorosłe i roczniak, może też pies wielkości Yorka Szeroki uśmiech Uśmiech
Termin 1-8 sierpnia lub 3-10 sierpnia.
Gdzie najlepiej szukać noclegów? 

Tu sa wolne miejsca - w opisie nr 3:


https://helkatravel.pl/apartament/calineczka/

Jesli oferta Panstwu odpowiada, prosze wyslac zapytanie, korzystajac z naszego formularza zgloszeniowego "Sprawdz i rezerwuj teraz!" umieszczonego przy kazdym opisie.
Odpowiedz
Hej! jestem na etapie poszukiwań noclegów nad Balatonem ale bezpośrednio od właścicieli, podpowiedzcie proszę jak najtaniej zrobić przelew zaliczki na Węgierskie konto? Zawsze robiłam rezerwację przez bukin, ale niestety strona dolicza dość dużo za rocznego synka za pobyt mimo iż dodatkowego łózka nie potrzebujemy, natomiast właściciele nie liczą za pobyt niemowlaka. Podpowie ktoś ?Uśmiech
Odpowiedz
Helka Travel


https://helkatravel.pl/apartament/calineczka/

Jesli oferta Panstwu odpowiada, prosze wyslac zapytanie, korzystajac z naszego formularza zgloszeniowego "Sprawdz i rezerwuj teraz!" umieszczonego przy kazdym opisie.


Info taksie klimatycznej chyba wypadałoby usunąć z oferty...
Odpowiedz
(29-06-2020, 8:13)Slavekk napisał(a): Helka Travel


https://helkatravel.pl/apartament/calineczka/

Jesli oferta Panstwu odpowiada, prosze wyslac zapytanie, korzystajac z naszego formularza zgloszeniowego "Sprawdz i rezerwuj teraz!" umieszczonego przy kazdym opisie.


Info taksie klimatycznej chyba wypadałoby usunąć z oferty...

2 dni temu dostałam ofert z jednego hotelu w Siofok i też piszą mi o taxie 1.5 euro za dobe/os….
Odpowiedz
(29-06-2020, 9:02)jolciaa171 napisał(a):
(29-06-2020, 8:13)Slavekk napisał(a): Helka Travel


https://helkatravel.pl/apartament/calineczka/

Jesli oferta Panstwu odpowiada, prosze wyslac zapytanie, korzystajac z naszego formularza zgloszeniowego "Sprawdz i rezerwuj teraz!" umieszczonego przy kazdym opisie.


Info taksie klimatycznej chyba wypadałoby usunąć z oferty...

2 dni temu dostałam ofert z jednego hotelu w Siofok i też piszą mi o taxie 1.5 euro za dobe/os….
... a tymczasem w innym wątku zacytowano jakieś ogólnokrajowe zarządzenie o niepobieraniu taksy klim. 
A nawet @Helka założyła taki wątek:
https://forum.wegierskie.com/brak-taksy-klimatycznej
Odpowiedz
Jolciaa171 - powołaj sie na dekret rządowy 140/2020 z dnia 21 kwietnia 2020 r ...
[Obrazek: hun.png]  Év végéig az idegenforgalmi adót nem kell beszedni... (140/2020. számú Kormányrendelet).
[Obrazek: pol.png]  Do końca roku nie należy pobierać taksy klimatycznej... (Dekret rządowy nr 140/2020.).
Odpowiedz
Po długich poszukiwaniach kwatery podjęłam decyzje o przesunieciu urlopu na sam koniec sierpnia i początek września Uśmiech ceny super Uśmiech
Odpowiedz
(29-06-2020, 16:13)jolciaa171 napisał(a): Po długich poszukiwaniach kwatery podjęłam decyzje o przesunieciu urlopu na sam koniec sierpnia i początek września  Uśmiech ceny super Uśmiech
To bardzo dobry termin jeśli się nie ma dzieci w wieku szkolnym, turystów już o wiele mniej pogoda raczej powinna dopisać a co do cen to różnie bywa Oczko
Odpowiedz
(05-07-2020, 12:14)wojti76 napisał(a):
(29-06-2020, 16:13)jolciaa171 napisał(a): Po długich poszukiwaniach kwatery podjęłam decyzje o przesunieciu urlopu na sam koniec sierpnia i początek września  Uśmiech ceny super Uśmiech
To bardzo dobry termin jeśli się nie ma dzieci w wieku szkolnym, turystów już o wiele mniej pogoda raczej powinna dopisać a co do cen to różnie bywa Oczko

Tak masz rację, może przesadziłam ceny nie sa super, ale są znośne Uśmiech jedziemy z roczniakiem wieć możemy pozowlić sobie na wrzesień Oczko zaklepałam fajne mieszkanie w bloku 50m od Balatonu Uśmiech miał być hotel ale jednak zalezało mi na własnej kuchni Oczko
Odpowiedz
(08-07-2020, 19:53)jolciaa171 napisał(a):
(05-07-2020, 12:14)wojti76 napisał(a):
(29-06-2020, 16:13)jolciaa171 napisał(a): Po długich poszukiwaniach kwatery podjęłam decyzje o przesunieciu urlopu na sam koniec sierpnia i początek września  Uśmiech ceny super Uśmiech
To bardzo dobry termin jeśli się nie ma dzieci w wieku szkolnym, turystów już o wiele mniej pogoda raczej powinna dopisać a co do cen to różnie bywa Oczko

Tak masz rację, może przesadziłam ceny nie sa super, ale są znośne Uśmiech jedziemy z roczniakiem wieć możemy pozowlić sobie na wrzesień Oczko zaklepałam fajne mieszkanie w bloku 50m od Balatonu Uśmiech miał być hotel ale jednak zalezało mi na własnej kuchni Oczko
Witam

Jak myślicie czy 25.08 mogę jechać w ciemno nad Balaton ? To już chyba po sezonie praktycznie.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najdroższa plaża nad Balatonem Waldek 0 794 30-07-2023, 22:26
Ostatni post: Waldek
  Ceny wejścia na plaże na Balatonem w 2023 roku Waldek 5 1,566 25-07-2023, 13:21
Ostatni post: ex-komar
  Gdzie są piaszczyste i bezpłatne plaże nad Balatonem? duo1 33 73,600 09-07-2023, 13:13
Ostatni post: Pudelek
  Kąpieliska termalne nad Balatonem lisia312 10 2,098 23-07-2022, 13:48
Ostatni post: lisia312
  Bezpłatne plaże nad Balatonem w 2022 roku Waldek 3 5,655 06-06-2022, 23:04
Ostatni post: Anderek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości