Nowy/nowa na forum? Przedstaw się!
Miałem raczej na myśli, że trzeba żyć obecną chwilą. Ciekawe, czy za 5 lat Twoja firma dalej będzie się tak samo nazywać, czy będzie po fuzjach i przejęciach, jak np. Glaxo>SmithKlineBeecham>GlaxoWelcome. Najważniejsze, żeby nadal dobrze prosperowała. Oczko
Aha, to "miasteczko" to pierwsze albo drugie po Budapeszcie. Oczko
Odpowiedz
Żyć chwilą obecną, nie myśląc o przyszłości to najgorsza pomyłka życiowa. Zawsze coś planuję, zastanawiam się jak powinno być dobrze nie tylko dla mnie, ale moim bliskim, przyjaciołom, kolegom. Błedy popełnia każdy, jedne drobne, inne większe. Być przygotowanym do życia, to wiedzieć jaki krok zrobić aby w pułapkę losu nie wpaść. To, czy firma zmieni nazwę, czy zmieni się jej właściciel - na to pracownik wpływu nie ma. Dobry pracownik, wykształcony fachowiec zawsze znajdzie pracę... tylko chcieć trzeba.
Co do liczby mieszkańców, to po Budapeczcie jest Debreczyn, Szeged (Segedyn).
Odpowiedz
Daniel, Sztasek, informacje o Miskolc uprzejmie prosimy wymieniać w dziale do tego przeznaczonym Uśmiech
Odpowiedz
Posprzątałem trochę w temacie. Proszę stosować się do apelu Tudósa. Pozdrawiam! Oczko
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Cześć, Joanna z tej strony. Forum czytam od kilku tygodni, przeczytałam prawie wszystko, ale byłoby niegrzeczne nie przywitać się, zanim zadam pytania... a mam ich kilka. W tym roku, wybór spędzenia wakacji naszej rodziny (2+ 3 nastolatków) padł na Węgry, 1 tydzień Miskolc-Tapolca a drugi Zakole Dunaju-na północ ( Nagymaros). Ale nie baseny termalne są naszym celem Uśmiech. Program podstawowy 2013 - Góry Bukowe i okolice, Aggtelek, Budapeszt. Pozdrawiam!
Odpowiedz
Cześć, Joanna! Bardzo nam miło, że zdecydowałaś się do nas dołączyć.

No, trasa niczego sobie... pytaj śmiało. Pomożemy najlepiej jak będziemy potrafić Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Witam, Łukasz z tej strony, wiek 33 lata. Jako dziecko byłem na Węgrzech z rodzicami i nadszedł czas aby zabrać swoje pociech do tego pięknego kraju. Witam wszystkich i pozdrawiam.
Odpowiedz
Witam wszystkich forumowiczów! Mam na imię Krzysztof, mieszkam na Podkarpaciu, a dokładnie w Rzeszowie. W tym roku planuję kilkudniowy pobyt u bratanków, a dokładnie w Hajduszoboszlo w związku z tym, będę miał do was kilka pytań.
Odpowiedz
Witaj Miko! Pytaj śmiało, Hajduszoboszló to częsty temat Uśmiech Z pewnością spotkasz wiele interesujących wątków.
Odpowiedz
Cześć, mam na imię Ela, mam 23 lata i nie byłam jeszcze na Węgrzech. Chcielibyśmy z Narzeczonym zamienić wakacje nad polskim morzem na jakiś zagraniczny wyjazd. Myślę o Balatonie. Zarejestrowałam się, żeby ogarnąć co i jak. Pozdrawiam!
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chce mi się śmiać... fvg 145 144,973 07-11-2023, 22:29
Ostatni post: adamlca
  Prośba o zamówienie płyt DVD na vatera.hu nonamez0 0 616 17-02-2023, 9:46
Ostatni post: nonamez0
  Rośnie płaca minimalna i gwarantowana płaca minimalna na Węgrzech w 2023 roku. Waldek 0 466 15-12-2022, 23:49
Ostatni post: Waldek
  Rośnie liczba dyplomatów rosyjskich na Węgrzech Waldek 4 875 10-12-2022, 16:20
Ostatni post: Slavekk
  Kolejna fabryka akumulatorów na Węgrzech Waldek 1 956 04-11-2022, 10:28
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości