Nowy/nowa na forum? Przedstaw się!
Witam wszystkich serdecznie, nazywam się Włodek, byłem na Węgrzch już kilka razy. Jest to magiczny kraj który przyciąga po latach jak magnes. Od tego kraju można się uzależnć
Odpowiedz
(16-12-2014, 23:21)antares1 napisał(a): Witam wszystkich serdecznie, nazywam się Włodek, byłem na Węgrzch już kilka razy. Jest to magiczny kraj który przyciąga po latach jak magnes. Od tego kraju można się uzależnć

antares1, witaj na forum! Uśmiech
Odpowiedz
Witajcie, na forum trafiłem "za potrzebą" Oczko Na Węgrzech byłem kilkukrotnie, ostatni raz jakieś dziesięć lat temu w Egerze. Jednak teraz chciałbym sprowadzić samochód, a tłumacze deklarujący się w internecie nie odpowiadają... więc jestem Oczko
Odpowiedz
wojtekgie, mamy nadzieję, że zostaniesz dłużej, witaj Uśmiech
Odpowiedz
Cześć. Nazywam się Marta. Do tej pory na Węgrzech byłam tylko raz, ale nie ostatni, bo pokochałam ten kraj i stąd moja wizyta na tym forum Uśmiech
Odpowiedz
Witam Wszystkich nazywam się Maciek mam 29 wiosen i mieszkam w stolicy.
Nigdy nie byłem na Węgrzech (tylko palcem na mapie) ale biorąc pod uwagę węgierską przyjaźń do Polaków obrałem sobie ten kraj jako jedną z opcji emigracyjnych.
Możliwe, że się tam przeprowadzę albo jedynie kupię nieruchomość jeśli nie dla celów mieszkalnych to inwestycyjnych, dlatego też zarejestrowałem się u Was.
Może ktoś z Was kupował już nieruchomość na Węgrzech, orientuję się jakie są podatki od nieruchomości, jak wygląda pomoc w znalezieniu właściwej nieruchomości ze strony agencji nieruchomości itp.
Pozdrawiam Wszystkich i biorę się za wyszukiwarkę Uśmiech
Odpowiedz
Witajcie, mam na imię Agnieszka. W tym roku wybieramy się z przyjaciółmi i trójką dzieciaków na Węgry. Mam nadzieję , że to forum pozwoli nam lepiej poznać ten kraj. Mam dużo pytań, i nadzieję że znajdę tu odpowiedzi. Pozdrawiam.
Odpowiedz
(27-03-2015, 21:35)agnieszka46 napisał(a): Witajcie, mam na imię Agnieszka. W tym roku wybieramy się z przyjaciółmi i trójką dzieciaków na Węgry. Mam nadzieję , że to forum pozwoli nam lepiej poznać ten kraj. Mam dużo pytań, i nadzieję że znajdę tu odpowiedzi. Pozdrawiam.

Witamy Uśmiech ... kto pyta, nie błądzi
Odpowiedz
Powitanie,
Mam na imię Adrian i już kilka razy bywałem na Węgrzech oczywiście najczęściej w okolicach Balatonu lub Budapesztu.
Odpowiedz
Witaj! Mam nadzieję, że znajdziesz tu inspiracje do zwiedzenia innych regionów na Węgrzech Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chce mi się śmiać... fvg 145 144,971 07-11-2023, 22:29
Ostatni post: adamlca
  Prośba o zamówienie płyt DVD na vatera.hu nonamez0 0 616 17-02-2023, 9:46
Ostatni post: nonamez0
  Rośnie płaca minimalna i gwarantowana płaca minimalna na Węgrzech w 2023 roku. Waldek 0 465 15-12-2022, 23:49
Ostatni post: Waldek
  Rośnie liczba dyplomatów rosyjskich na Węgrzech Waldek 4 875 10-12-2022, 16:20
Ostatni post: Slavekk
  Kolejna fabryka akumulatorów na Węgrzech Waldek 1 956 04-11-2022, 10:28
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości