Nyirbator
Przeczytałem całość z uwagą i wcale mnie to nie zaskoczyło.
A to chyba przez pobyt na kempingu w dzielnicy Niederrad we Frankfurcie nad Menem. Tu był wjazd na kemping https://goo.gl/maps/SeP6er3dhv22. W 1988 roku na kemping przyjechali angielscy kibice na mecz Anglia – ZSRR. Dwa dni przed meczem nabierali werwy urządzając całodobowe orgie, strzelaniny z pistoletów gazowych i bijatyki między sobą. Policja nie interweniowała bo pilnowała porządku w śródmieściu. Żeby nie zostać stratowanym wynieśliśmy się z namiotu do samochodu. Nic to, jeden wycelował w boczną szybę i strzelił. Wysmalił sadzą duże koło, które usuwaliśmy potem kilka dni. Na noc pojechaliśmy z kempingu na pobliski plac gdzie teraz jest ulica Niederräder Ufer. Przenocowaliśmy tam obok koczujących Cyganów. Następnego dnia wieczorem po przegranym meczu na kempingu było cichutko, jak podczas stypy.
Odpowiedz
To może panie z narodu, który nie istnieje idź na forum, w którym są jedynie Twoi rodacy, czyli "obreschlesianie", może tam ktoś Ci uwierzy w te bajki, które ni jak kupy się nie trzymają. Pozdrawiam z pięknego i czystego Beskidu Niskiego na podkarpaciu, rzecz jasna.
Odpowiedz
Na Smoku rozpoczęto jakieś wykopki pomiędzy budynkiem a basenem całorocznym zewnętrznym, który działa normalnie, tylko w jednym rogu sąsiaduje z parkanem.

[Obrazek: 414e9808d7e153f1.jpg]

[Obrazek: 1a3e0e8f8cef151b.jpg]

Wyobrażam sobie, że w środku powstanie strefa dziecięca, jakiś brodzik ze zjeżdżalniami i prysznicami.
Odpowiedz
Przejazd niestrzeżony w NB i to samo lusterko, co w poście o Berekfurdo:

[Obrazek: a5e1b74b07ae3108.jpg]

Puste miejsce po palmie:

[Obrazek: 593f3cdb915246f6.jpg]

Biwakowe żarcie:

[Obrazek: 9c3168d95c580164.jpg]

Hardi Csarda z zewnątrz, ulica Debreczyńska:

[Obrazek: f9e3c7b94e843466.jpg]
Odpowiedz
Photo 
Na Smoku grasują takie pluskwiaki:

[Obrazek: 8b2c52596739f331.jpg]

Pływają w basenie zewnętrznym i wyglądają niezbyt sympatycznie. Wyrzucałem je na ląd, ale jeden w końcu mnie ugryzł i poddałem go utylizacji, czyli zmieniłem mu strukturę z 3D na 2D - za pomocą kapcia. Wydaje mi się, że takie też widywałem:

[Obrazek: cccf0ce41959769d.jpg]

Zdjęcia powyżej: kopirajt Arboretum w Bolestraszycach koło Przemyśla.


Odpowiedz
Z Fejsbuka, od Sarkany Furdo/Kempping, dzisiaj:

Kempingünk területe a Magyar Hagyományos Kemping Klub országos találkozója miatt megtelt, így 2018. április 23. és 2018. május 02. között nem tudunk több vendéget fogadni.
Nasz obszar jest pełny z powodu narodowego spotkania węgierskiego tradycyjnego klubu camping, więc nie możemy otrzymać więcej gości od 2018. Kwietnia 23. R. Do 2018. Maja 02. R.
Odpowiedz
Wyjazd dziś 3:33, a 8:10 wjechaliśmy na kemping (341km). Słońce świeci, tłoku na razie nie ma.

[Obrazek: 2a425a5d0cac27ed.jpg]
Odpowiedz
Tylko świat do góry nogami Uśmiech
Odpowiedz
Taki dziwny tablet. Otwórz w nowym oknie i będzie ok. Jak ja odwrócę, to podgląd jest OK, a pełny po australijsku:

[Obrazek: f6049ef10e029190.jpg]
Odpowiedz
U nas w Berekfurdo też słoneczko wyszło za chmurek Oczko Szkoda że daleko od siebie jesteśmy bo można by było napić  Wino lub  Piwo
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości