OrangeWays [Kraków - Budapeszt]
#31
Tak to ten adress.
Odpowiedz
#32
Z którego więc korzystacie? Podałem dwa, i nie chcę się naciąć na pośrednika
Odpowiedz
#33
eurolines-polska.pl z tym że jak kupuę zawsze przez Biuro Jordan na Bosackiej na RDA Kraków.
Odpowiedz
#34
No to krótka relacja z mojej ostatniej podróży OrangeWays. Wyjazd 17 stycznia z Krakowa, powrót 19 stycznia.
Na plus:
  • w obu przypadkach autobus odjechał planowo, a na miejscu był nawet przed czasem
  • autobus był w miarę nowy i całkiem wygodny
Na minus:
  • klimatyzacja była zwalona, włączone za to było przeraźliwe ogrzewanie, od którego pewnie byśmy się ugotowali, gdyby nie otwierane co jakiś czas wywietrzniki dachowe Oczko
  • nie było stewardessy, a tylko kierowcy, których angielski kończył się na "ten minutes break", dla mnie to jeden smalec, ale dla innych było to lekko problematyczne
  • w głośnikach nad siedzeniami włączał się jakiś alarm (swoją drogą: ciekawe, co oznaczał?), którego nie dało się wyłączyć w inny sposób niż demontaż tych urządzeń klimatyzacyjno-oświetleniowo-nagłośnieniowych, wyjęcie jednego kabelka i zamontowanie urządzenia z powrotem...
  • tylko jedna krótka przerwa i to już po ok. 1,5 h drogi
  • mały autobus - jedna osoba więcej do Bp i byśmy się nie pomieścili
Ja generalnie po lekturze tych narzekań w internecie jestem z podróży zadowolona, bo dojechałam i wróciłam na czas, na dodatek za śmieszne pieniądze (niecałe 4000 ft w obie strony Oczko), załapując się na promocję i happy hours, ale uważam, że nie jest to usługa warta 6000 ft w jedną stronę normalnie...

Na koniec smaczek - nasz autobus wyglądał tak:

[Obrazek: 25q6fee.jpg]

Dla niezmadziaryzowanych: jest to autobus węgierskiego odpowiednika PZPN-u Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#35
Witam

Mam pytanie dotyczace zakupu biletu online. Zamowilem 2 bilety po czym pobrali jakas prowizje(o co chodzi?) Nie dostalem zadnego potwierdzenia na email i nie wiem czy bilet zostal zamowiony czy nie? Dodam ze jest to kurs Budapeszt-Krakow.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#36
Sprawdzałeś folder SPAM?
Odpowiedz
#37
Sprawdzalem, nic tam nie ma. Pierwszy raz bede jechal ta linia i zastanawiam sie jak to wyglada, bo szczerze mowiac wyglada to dosyc smiesznie. Mial ktos tego typu problemy?
Odpowiedz
#38
Tak, masę ludzi. Poczytaj na forum, jaką opinię ma ta firma. Wielokrotnie są z nimi problemy.

Bez biletu (przychodzi na mejla właśnie) będzie ci raczej ciężko pojechać.
Odpowiedz
#39
Za pozno zauwazylem. Mam potwierdzenie z banku ze platnosc przeszla, co teraz zrobic? Bo dodzwonic sie nie moge a skoro tak sie zachowuja to chcialbym odzyskac pieniadze.
Odpowiedz
#40
Zadzwonilem do nich na podany numer i bardzo szybko przyslali bilet na email. Nastepnym razem chyba wybiore EurolinesUśmiech)

Pozdrawiam
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kraków Barwinek stan 13 3,772 21-11-2021, 16:19
Ostatni post: Pompa@
  Budapeszt - Szigetvar i z powrotem F1fan 1 1,560 26-06-2019, 7:23
Ostatni post: Sztasek
  Południowa wielkopolska- Budapeszt-Vonyarcvashegy matys12 0 1,349 23-02-2019, 3:06
Ostatni post: matys12
  Jaka trasa Łódź - Budapeszt. Nawigacja i Roaming perfekt 18 7,986 09-10-2018, 9:40
Ostatni post: eplus
  Do odsprzedania bilety kolejowe Budapeszt-Warszawa 23.09.2018 Promocyjna Cena!! kieloni 1 1,613 14-09-2018, 13:40
Ostatni post: kieloni



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości