Pierwszy raz nad Balaton
#1
Jest to mój pierwszy post i witam przede wszystkim wszystkich szanownych Państwa.
Wybieramy się z rodziną 2+2 pierwszy raz nad Balaton potrzebujemy porady jak dojechać z Łodzi , przez jakie państwa jest taniej i lepiej jechać.
Proszę doradźcie gdzie będzie fajnie dla dzieci i oczywiście w miarę nie drogo.
Jedziemy w tzw. ciemno czy nie będzie problemu znaleźć kwatery. Dziękuję za okazaną pomoc pozdrawiam.
Uśmiech
Odpowiedz
#2
Witam.Wyjezdzamy 2+1 3.08. z Zakopanego.Równiez jedziemy pierwszy raz i jedziemy przez Slowacje,Wegry (Budapeszt) az do Zamardi.Nie jest tam az tak tloczno jak w Siofok,a zalezy nam na tym gdyz jedziemy z dzieckiem.Pozdrawiam.
Odpowiedz
#3
(22-07-2013, 18:24)adam napisał(a):
Jest to mój pierwszy post i witam przede wszystkim wszystkich szanownych Państwa.
Wybieramy się z rodziną 2+2 pierwszy raz nad Balaton potrzebujemy porady jak dojechać z Łodzi , przez jakie państwa jest taniej i lepiej jechać.
Proszę doradźcie gdzie będzie fajnie dla dzieci i oczywiście w miarę nie drogo.
Jedziemy w tzw. ciemno czy nie będzie problemu znaleźć kwatery. Dziękuję za okazaną pomoc pozdrawiam.
Uśmiech

a do jakiej konkretnei miejscowosci nad Balaton chcecie jechać ?
Odpowiedz
#4
Najtaniej i najszybciej chyba jechać jednak przez Słowację. Raz jechałem z zachodniej Polski przez Berlin-Wiedeń-Bratysława-Balaton i było nawet szybko ale o wiele dalej. Jechałem w nocy. Zdecydowanie najlepsza trasa przez Zvolen-Ruzemberok-Banska Bystrzyca. Proszę poszperajcie na forum, naprawdę temat był już wałkowany setki razy. Także jeżeli chodzi o tanie noclegi nad Balatonem i miejsca do polecenia dla dzieci Uśmiech
Powodzenia!
Odpowiedz
#5
(23-07-2013, 11:58)Tudós napisał(a): Najtaniej i najszybciej chyba jechać jednak przez Słowację. Raz jechałem z zachodniej Polski przez Berlin-Wiedeń-Bratysława-Balaton (...)
Ale Łódź to jak najbardziej Polska centralna. W końcu niedaleko Łodzi jest Piątek = środek Polski!
Dalej się upieram, żeby doradzić trasę trzeba znać cel. Bo jak ktoś jedzie np. do Keszthely to jazda do Budapesztu jest bez sensu. No chyba, żeby zwiedzać dodatkowo.
Odpowiedz
#6
Witam wszystkich forumowiczów. Wyjeżdżamy własnym transportem ( 2 autka osobowe ) z Łodzi 3.08 do Balatonföldvár i również prosimy o poradę jak najlepiej dojechać nad Balaton drogami płatnymi.
Odpowiedz
#7
(23-07-2013, 14:54)docdr napisał(a): Witam wszystkich forumowiczów. Wyjeżdżamy własnym transportem ( 2 autka osobowe ) z Łodzi 3.08 do Balatonföldvár i również prosimy o poradę jak najlepiej dojechać nad Balaton drogami płatnymi.

jedziecie na cieszyn lub żywiec tam odcinkami przebijacie sie na platnądrogę na slowację do bratysławy i na wegrzech do gyor i z gyor w kierunku na balaton w zaleznosci od tego gdzie chcecie jechac. na wegrzech nie kalkuluje sie wykupywac winiety na autostrady bo raptem byscie mieli do przejechania platnymi drogami 100km i zjazd.
Odpowiedz
#8
]Jest to mój pierwszy post i witam przede wszystkim wszystkich szanownych Państwa.
Wybieramy się z rodziną 2+2 pierwszy raz nad Balaton potrzebujemy porady jak dojechać z Łodzi , przez jakie państwa jest taniej i lepiej jechać.
Proszę doradźcie gdzie będzie fajnie dla dzieci i oczywiście w miarę nie drogo.
Jedziemy w tzw. ciemno czy nie będzie problemu znaleźć kwatery. Dziękuję za okazaną pomoc pozdrawiam.
Uśmiech


a do jakiej konkretnei miejscowosci nad Balaton chcecie jechać ?
[/quote] Konkretnie na Północną stronę ale jeszcze nie wiemy dokładnie gdzie
Odpowiedz
#9
(23-07-2013, 14:26)Waldek napisał(a):
(23-07-2013, 11:58)Tudós napisał(a): Najtaniej i najszybciej chyba jechać jednak przez Słowację. Raz jechałem z zachodniej Polski przez Berlin-Wiedeń-Bratysława-Balaton (...)
Ale Łódź to jak najbardziej Polska centralna. W końcu niedaleko Łodzi jest Piątek = środek Polski!
Dalej się upieram, żeby doradzić trasę trzeba znać cel. Bo jak ktoś jedzie np. do Keszthely to jazda do Budapesztu jest bez sensu. No chyba, żeby zwiedzać dodatkowo.

Wybieramy się na Północną stronę ale dokładnie nie ustalone miasto
Odpowiedz
#10
Dziękuję za cenne porady , wybraliśmy północną stronę Balatonu tylko nie wiemy którą wybrać miejscowość
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najdroższa plaża nad Balatonem Waldek 0 792 30-07-2023, 22:26
Ostatni post: Waldek
  Balaton, camping- namiot Misio884 0 523 16-07-2023, 18:26
Ostatni post: Misio884
  Gdzie są piaszczyste i bezpłatne plaże nad Balatonem? duo1 33 73,584 09-07-2023, 13:13
Ostatni post: Pudelek
  Balaton, Plaża Mireczekooo 1 610 02-06-2023, 10:17
Ostatni post: ex-komar
  Kąpieliska termalne nad Balatonem lisia312 10 2,094 23-07-2022, 13:48
Ostatni post: lisia312



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości