Pod namiot Balaton
#1
Wybieram się pierwszy raz pod namiot z dziecmi 9 i 13 lat i interesuje mnie północny brzeg. Jaki kemping polecicie z możliwością podłączenia prądu i z w miarę dobrymi sanitariatami i dostępem do jeziora w terminie 2 i 3 tydzień lipca. I pytanie czy rezerwować czy można wybrać kilka kempingów i jechać w ciemno bez rezerwacji ?
Polecajcie kto obyty jakieś konkretne pola namiotowe z krótkim opisem co , gdzie, jak ? począwszy od pola , ceny , miejscowości, sklepy itp.

Co mam wybrać przy rezerwacji balatontourist.hu chcąc zarezerwować miejsce pod namiot + samochód osob + prąd ? Czy mam zaznaczyć "parceli" ? czy "działka kempingowa ?czy komfort parceli ? czym to się różni ? Żeby nie zarezerwować miejsca ale bez namiotu czy coś nie pomylić. Znalazłem Vadvirag i Balatonakali  i może bym zarezerwował ale nie wiem jak zaznaczyć przy rezerwacji opcje miejsca pod namiot,samochod i elektryki.
Odpowiedz
#2
Zależy co Ciebie interesuje:
Jeżeli chcesz mieć pełny "komfort", wybierasz "parcelę" (wydzielony obszar), na której możesz zaparkować jeden samochód/kamper, namiot, określoną ilość osób itp.  Do tego doliczasz ilość osób, i taxę.
Parcele różnią się wielkością,  ilością osób możliwych do "zameldowania", oraz położeniem względem Balatonu. Im wieksza parcela, bliżej wody, tym droższa.
Jeżeli zależy Ci na cenie; wybierasz "auto + namiot + prąd", do tego doliczasz tak jak wyżej, ilość osób i taksę.
Ta opcja różni się od "parceli" tym że nie masz wydzielonego obszaru na rozłożenie "obozowiska", lecz te place są najdalej oddalone od Balatonu, oraz być może będziesz musiał/a "ciągnąć prąd z daleka".
Tu masz filmik z przejazdu kampingiem Vadvirag
https://en.camping-streetview.com/hongri...irag/video

w 5 min 49 sek, masz po lewej; wolne pola, po prawej parcele. Przy powrocie 7 min 10 sek, po prawej parcele, na wprost wolne pola 7 min 15 sek.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Balaton, camping- namiot Misio884 0 526 16-07-2023, 18:26
Ostatni post: Misio884
  Balaton, Plaża Mireczekooo 1 611 02-06-2023, 10:17
Ostatni post: ex-komar
  DOM-Balaton marecky 11 4,796 07-12-2019, 14:05
Ostatni post: Sztasek
  Balaton na jeden dzień Agamek12 26 14,969 18-08-2019, 7:40
Ostatni post: wojti76
  Balaton i opieka medyczna konop85 3 2,816 05-07-2019, 10:06
Ostatni post: konop85



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości