Pomysł na dojazd z noclegiem
#1
Cześć!

W tym roku, tak jak w zeszłym, jedziemy na kemping Napfeny w Revfulop. Co ciekawe wybór jest podyktowany przez Córcię, która, mimo że miała wtedy niecałe dwa latka, pamięta zeszłoroczne wakacje doskonale i zażyczyła sobie wyjazd w to samo miejsce.

Tym razem jednak zastanawiamy się nad opcją jechania na raty. Normalnie droga tam zajmuje około 8-9 godzin. Chcielibyśmy podzielić ten czas na mniej więcej połowę (jak już to mniej przejechać pierwszego dnia, bo ruszalibyśmy w pt po pracy).
Jedziemy wzdłuż zachodniej granicy Słowacji z Czechami (po stronie słowackiej).

Znacie może jakieś fajne miejsca na jedną noc w Polsce/Czechach/na Słowacji w okolicach Cieszyna-Zwardonia-Żiliny?

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Np. Trencin

trencin.sk/en/virtual_tour

Na wyspie masz kamping z domkami.

Besenova

besenova.com.pl/aquapark/baseny-wewnetrzne-kryte-z-podgrzewana-woda

W Polsce Istebna

istebna.org
Odpowiedz
#3
Dzięki!
Ciekawe propozycje.
Odpowiedz
#4
Jak przedmówca wyżej polecam Istebna. Na pewno coś tam znajdziesz od hoteli po apartamenty ! Korzystałem z hotelu Zagroń i Szarotka.
Odpowiedz
#5
Cześć
My jedziemy do Zamardi w lipcu, też z pit-stopem. Planujemy nocleg w Milówce w hotelu Beskid (około połowa naszej trasy - zaczynamy z okolic Warszawy).. Na pokładzie dwulatka, więc jedziemy bez pośpiechu.
Odpowiedz
#6
Ja w tamtym roku miałem nocleg w Milówce w hotelu Beskid i bardzo polecam to miejsce. Cicha i spokojna okolica, miłe przyjęcie Uśmiech
Odpowiedz
#7
Ja planuję na raz z dwójką minionków na pokładzie ale chcę spróbować na raz. Mam pytanie czy ktoś jechał nie swoim samochodem? Doczytałem się gdzieś że potrzebna jest umowa użyczenia albo coś w tym rodzaju, tylko sprzeczne informacje dotyczące obowiązku poświadczenia notarialnego lub jego braku. Czy w Czechach i Słowacji też jest taki wymóg?
Odpowiedz
#8
(26-06-2017, 17:01)Michał napisał(a): Ja planuję na raz z dwójką minionków na pokładzie ale chcę spróbować na raz. Mam pytanie czy ktoś jechał nie swoim samochodem? Czy w Czechach i Słowacji też jest taki wymóg?

Przeczytaj sobie

http://budapeszt.msz.gov.pl/pl/c/MOBILE/.../kierowcy/
Odpowiedz
#9
W zeszłym roku jechaliśmy na raz i OK. W tym tak bardzo już chcemy jechać, że jedziemy w pt po pracy a nie w sobotę rano Uśmiech. Stąd pit-stop.
Zdecydowaliśmy się na Zagroń w Istebnej, Zachęciła nas mini aquaparki. Zobaczymy, opinie w sieci są różne ale cena spoko, szczególnie, że za Córcię nie muszę płacić (3 latka we wrześniu).
Odpowiedz
#10
(04-07-2017, 14:08)poziom napisał(a): ....Zdecydowaliśmy się na Zagroń w Istebnej, Zachęciła nas mini aquaparki. Zobaczymy, opinie w sieci są różne ale cena spoko, szczególnie, że za Córcię nie muszę płacić (3 latka we wrześniu).

"Aquapark" to trochę przesada Oczko Jest to jeden basen z "atrakcjami" (grota, bąble, wylewki itp.), jeden prosty basenik dla małych dzieci, jedna zjeżdżalnia z dosyć trudnym podejściem (drabinka!!!), 2 jacuzzi, grota solna i sauny; mokra i sucha. Na polu jest jeszcze prostokątny basenik.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przez Słowację na Węgry - mapa płatnych dróg Sztasek 2,115 1,321,503 16-03-2024, 16:28
Ostatni post: Sztasek
  Autostrady na Węgrzech (mapa, ceny, winiety) fvg 424 489,140 10-09-2023, 11:33
Ostatni post: Waldek
  Roboty drogowe i inne ograniczenia w ruchu w Czechach, Słowacji i na Węgrzech Waldek 90 95,092 03-07-2023, 22:08
Ostatni post: Mamut
  Drożeje bezpośredni autobus z centrum Budapesztu na lotnisko Ferenca Liszta Waldek 0 931 22-02-2023, 17:12
Ostatni post: Waldek
  Czy na Węgrzech braknie paliwa tego lata? josef.svejk 13 3,194 21-11-2022, 20:39
Ostatni post: ex-komar



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości