Potrzebna pomoc / OrangeWays / konto OTP
#1
Sprawa jest pilna! Przebywam w tym momencie nad Balatonem i mam ograniczony dostęp do internetu.

Czy dysponuje ktoś kontem w węgierskim banku OTP i mógłby dokonać płatności za 2 bilety Budapeszt-Kraków. Wcześniej oczywiście przelałbym pieniądze na wskazane konto, najlepiej polskie.

Chyba, że orientujecie się czy jest inny sposób na zakup tych biletów.
Kupno w kasie w Budapeszcie odpada. W Krakowie nie mam nikogo znajomego.
Odpowiedz
#2
A może po prostu skorzystajcie z oferty Eurolines? Ich autobus rusza w zasadzie z tego samego miejsca (dworzec Népliget), a można zapłacić za bilet w złotówkach.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#3
Co do Eurolines nie pasuje nam dzień. Chcemy wrócić w tą niedzielę.

Myślimy o Polskim Busie z Bratysławy. Wiecie coś na temat połączeń Budapeszt-Bratysława (jechalibyśmy w niedzielę wcześnie rano)?
Odpowiedz
#4
Sytuacja opanowana. Uśmiech Przy pomocy bardzo miłych Węgrów udało nam się kupić bilet w pewnym biurze turystycznym w Veszprém.
Odpowiedz
#5
No, kamień z serca. Już zaczynałem się martwić. Choć przedłużone wakacje to nie najgorszy scenariusz Oczko
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#6
Witam,
Mam podobny problem.
Chciałbym zamówić wcześniej bilet Budapeszt-Praga na www.orange ways.com/na 1-2 maja 23.30-6.45, jednak jak dobrze rozumiem, płatność on-line jest możliwa tylko dla posiadaczy karty OTP? Wiecie może, czy jest jakaś możliwość ominięcia tego? Lub też, czy ktoś nie byłby na tyle uprzejmy, aby mógł dokonać za mnie zakupu biletu po wcześniejszym przelewie pieniędzy na konto z mojej strony?

pozdrawiam
Odpowiedz
#7
(25-04-2013, 11:54)kaczmarek21 napisał(a): (...)Chciałbym zamówić wcześniej bilet Budapeszt-Praga na www.orangeways.com/ na 1-2 maja 23.30-6.45, jednak jak dobrze rozumiem, płatność on-line jest możliwa tylko dla posiadaczy karty OTP? (...)

Nie wiem skąd piszesz. Na stronie przewoźnika jest informacja o ich biurze w Krakowie na RDA: Kraków: Regionalny Dworzec Autobusowy Biuro podróży Max Travel (ul. Bosacka 18, 31-505 Kraków)
Kontakt: tel./fax 12 431 08 96
infolinia 0801 011 454
e-mail: biuro@maxtravel.com.pl
Sprawdź bo u mnie strona internetowa biura mi się nie otwiera
Odpowiedz
#8
Witam. Piszę aktualnie z Wrocławia.
Strona internetowa, mail ani telefony nie działają...
Ma ktoś jakiś pomysł co zrobić? Albo ma posiada kartę OTP i ma możliwość wykonania przelewu?
Odpowiedz
#9
(25-04-2013, 12:47)kaczmarek21 napisał(a): ...
Ma ktoś jakiś pomysł co zrobić? Albo ma posiada kartę OTP i ma możliwość wykonania przelewu?

Transakcje na Węgrzech obsługuje OTP. Z informacji uzyskanej z biura Orangeways.com od Csontos Tibor wynika, że można płacić kartami Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic, American Expres. Najczęściej powodem odrzucenia płatności jest przekroczenie czasu transakcji. W takim przypadku należy spróbować ponownie po upływie godziny - tyle czasu wymaga system sprzedaży biletów na ponowne udostępnienie wybranego przez zainteresowanego miejsca.
W przypadku kart "Electron" bank emitujący musi zezwolić na używanie ich do transakcji internetowych.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pomoc w zakupie samochodu na Węgrzech Maciejka 9 6,147 15-05-2019, 23:56
Ostatni post: Saawik
  Zagubione dokumenty samochodu - prośba o pomoc Zenith 7 3,268 21-11-2018, 22:43
Ostatni post: Zenith
  W jakim banku konto walutowe? Benior 16 14,360 31-08-2016, 6:06
Ostatni post: Sztasek
  Ubezpiecznie skutera - prośba o pomoc GrzegorzP 3 2,693 04-08-2016, 12:21
Ostatni post: Sztasek
  Proszę o pomoc w dogadaniu z węgrem progrip 7 4,040 28-07-2016, 13:16
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości