Propozycje zmian, pomysły na rozwój forum
#21
Poczekaj, wrócimy z wakacji, to coś będziemy wklejać :-)
Odpowiedz
#22
Proszę o podpowiedź jak bezpośrednio wstawić tabelę w wypowiedzi na forum. Te które do tej pory wstawiałem naokoło jako pliki jpg nie do końca spełniają moje oczekiwania. Znacie lepszą metodę? Próbowałem wstawić według kodu html ale nie wychodziło może coś nie tak robiłem?
Dzięki za pomoc.
Odpowiedz
#23
Obecnie nie ma takiej możliwości. Postaram się udostępnić w najbliższym czasie.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#24
Zdecydowanie przydalby sie osobny dzial pt. Historia, gdzie mozna byloby sie wymieniac wiedza i pogladami na temat stosunkow polsko-wegierskich, kupieckich wypraw szlakiem Wegierskim, ksztaltowania sie granic tego Kraju.
Intersuja mnie tez Krolowe Kinga i Jadwiga, ale czy one byly Wegierkami?
Jako, ze Wegrzy nie sa ludem pochodzenia indoeuropejskiego ciekawe byloby tez zaglebienie sie w teorie pochodzenia Madziarow i ich jezyka. No i moze cos na temat Hunow, ktorzy zamieszkiwali te te ziemie przed Wegrami.
Odpowiedz
#25
(31-07-2012, 11:00)kurek napisał(a): Poczekaj, wrócimy z wakacji, to coś będziemy wklejać :-)

Słuszna uwaga Uśmiech Jeżeli faktycznie będziemy mieli sporo zdjęć z wakacji, postaramy się coś wykombinować Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#26
(31-07-2012, 15:46)ewaizabela napisał(a): Zdecydowanie przydalby sie osobny dzial pt. Historia, gdzie mozna byloby sie wymieniac wiedza i pogladami na temat stosunkow polsko-wegierskich, kupieckich wypraw szlakiem Wegierskim, ksztaltowania sie granic tego Kraju.
Intersuja mnie tez Krolowe Kinga i Jadwiga, ale czy one byly Wegierkami?
Jako, ze Wegrzy nie sa ludem pochodzenia indoeuropejskiego ciekawe byloby tez zaglebienie sie w teorie pochodzenia Madziarow i ich jezyka. No i moze cos na temat Hunow, ktorzy zamieszkiwali te te ziemie przed Wegrami.

Jakiś czas wzbraniałem się przed otworzeniem tego działu w obawie przed licznymi sporami. Ale zapotrzebowanie, jak widać (temat bowiem wraca jak bumerang Uśmiech), jest, także ruszamy! Zapraszam do nowo powstałego działu Historia.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#27
Witam
Proponuję dział fotografia z podziałem przewodnikowym:
1 Budapeszt
2 Mała Nizina Węgierska
- Komarom
- Gyor
3 U podnóża Alp
- Buk
- Szombathely
- Sarvar
4 Zachód Balatonu
- Heviz
- Zalakaros
- Zalaegerszeg
5 Południowy Kraj Zadunajski
- Kaposvar
- Dombovar
- Harkany
6 Północne Średniogórze
- Miszkolc
- Mezokovesed
- Eger
7 Wschodnia Nizina Węgierska
- Nyiregyhaza
- Debreczyn
- Hajduszoboszlo
- Gyula
- Oroshaza
Może to za skomplikowane?
Odpowiedz
#28
(31-07-2012, 21:34)Smorodina napisał(a): Witam
Proponuję dział fotografia z podziałem przewodnikowym:

[...]

Może to za skomplikowane?

Nie, da się zrobić bez problemu. Postaram się w najbliższym czasie otworzyć taki dział na test. Jeśli pomysł się sprawdzi - zostanie Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#29
Ok, po chwili zastanowienia doszedłem do wniosku, że do publikowania zdjęć doskonale nadaje się dział Wspomnienia i relacje z podróży. Niestety póki co świeci on pustkami.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#30
(25-05-2012, 14:47)fvg napisał(a):
(25-05-2012, 14:42)Maniek napisał(a): Na moje to by wypadało jakoś rozkręcić fanpage na Facebooku.
http://www.facebook.com/forum.wegierskie

Ostatni wpis jest z 6 maja, a codziennie powinno się tam coś pojawiać. Choćby głupoty typu: piosenka polecana na dziś.

Masz rację - fanpage jest trochę zaniedbany. Uczciwie przyznam, że brak mi trochę na to czasu. Jeśli miałbyś ochotę się tym zająć, to podeślij swoje dane na PW i dodam Cię jako administratora.

Jako że z Mańkiem nie mam kontaktu już od jakiegoś czasu, poszukuję kogoś, kto miałby ochotę pomóc prowadzić fanpage forum. Chętnych proszę o kontakt ze mną. Pozdrawiam.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [PORADNIK] Jak wstawić obrazek na forum? fvg 32 84,269 05-11-2023, 21:28
Ostatni post: ex-komar
  Wygląd forum fvg 25 10,906 10-12-2020, 0:38
Ostatni post: Pudelek
  zwiększenie limitu miejsca na pocztę eplus 10 6,575 13-08-2018, 21:21
Ostatni post: Marek1953
  Identyfikacja - rozpoznaj innych forumowiczów na Węgrzech! andrasz 20 19,985 21-05-2018, 13:51
Ostatni post: piablo75
  liczba postów na stronie eplus 2 4,473 18-01-2016, 10:31
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości