Propozycje zmian, pomysły na rozwój forum
#31
Mam jedną uwagę i zarazem prośbę dotyczącą jakości wpisów na forum.

Chciałbym prosić forumowiczów o większą czytelność wpisów, tzn. "enterowanie" kolejnych wątków w wypowiedzi, aby - przy tych dłuższych - można było wziąć oddech i spokojnie wrócić do czytania. Jednym słowem aby nasze wypowiedzi były poukładane i przejrzyste. Zarówno jeżeli chodzi o linki, cytaty jak i wpisy. Wpis jednym ciągiem na kilkadziesiąt linijek sprawia, że najzwyczajniej w świecie nie chce się go czytać ;-(

Oczywiście to tylko propozycja, z radością przyznaję, że większość forumowiczów ma wpisy czytelne, więc moja prośba to nie atak a lekka sugestia! Ja ze swojej strony postaram się ograniczyć emotki, które też trochę zaśmiecają wypowiedź...

z hungarystycznym pozdrowieniem!
Odpowiedz
#32
Pytanie w związku z tematami takimi jak np. Węgierskie hity.

Wiem, że umieszczając jednocześnie kilka filmów, powinno się wrzucić je do jednego posta, żeby sztucznie nie nabijać statystyk, jednak w przypadku tematów, gdzie większością treści są właśnie takie filmy, szczególnie wstawiane hurtowo, problemem może być zawieszenie przeglądarki, a nawet całego komputera (jak zgłaszała A_gnieszka).
Czy jest jakaś możliwość większego ograniczenia liczby pokazywanych na stronie postów tylko dla tematów tego typu? Czy lepiej poprostu umieszczać jedno, max. dwa wideo w jednym poście?
Odpowiedz
#33
Można zmienić ilość wyświetlanych postów na jednej podstronie tematu, ale będzie tyczyło się to wszystkich tematów. Nie tylko tego jednego. Także najlepszym rozwiązaniem w tym wypadku jest umieszczanie jednego-dwóch filmów w poście.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#34
Chyba jednak jest problem z wyswietlaniem podstron. W tej chwili np. http://forum.wegierskie.com/Pro%C5%9Bba-...nie?page=6
Page 6 nie powinna sie wogole generowac, bo jest pusta. Teraz patrze z innego komputera, wiec to jednak nie problem mojej przegladarki.
Odpowiedz
#35
Faktycznie. Możliwe, że stało się tak na skutek usunięcia/połączenia w jeden kilku postów. Nie jestem w stanie tego naprawić. Pozostaje nam mieć tylko nadzieję, że w kolejnej wersji skryptu forum błąd ten zostanie wyeliminowany. Dzięki za informację!
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#36
Zachęcam wszystkich do wyrażania swoich opinii. Dzięki Waszym radom forum może być jeszcze lepsze. Co chcielibyście zmienić na forum? Czego Wam brakuje? Czekamy na Wasze opinie.

Pozdrawiam!
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#37
Witam
Czy nie można zdyscyplinować forumowiczów do wklejania zdjęć poprzez linki do stron foto. Zobaczcie ile miejsca zajmują wklejane fotki.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#38
(24-10-2012, 19:55)Smorodina napisał(a): Witam
Czy nie można zdyscyplinować forumowiczów do wklejania zdjęć poprzez linki do stron foto.(...)
Pozdrawiam
Uważam, że nie zawsze jest to idealne wyjście. Kompromisem jest zmniejszanie rozdzielczości wklejanych zdjęć. Kiedyś pisałem posta o biletach komunikacji miejskiej w Budapeszcie i Karcie Budapeszteńskiej. Suchy post bez wklejonych ilustracji ma mizerną wartość. Dzisiaj w dobie szybkiego internetu myślę, że zdjęcia nie stanowią wielkiego problemu. Nie wierzę, że jest jeszcze ktoś kto łączy się z internetem poprzez modem V.34 o "zawrotnej" szybkości 33,6 kbit/s.
Odpowiedz
#39
Tak a' propos mamy 2 wątki (CO mnie zmyliły): węgierskie hity i węgierskie HITYPOPKULTURY
Może trzeba połączyć kolejne wątki, albo nawet wprowadzić zgodę zarządców na otwarcie nowego. Jest ich już masa, niektóre słabo rozwijane.
Odpowiedz
#40
Tego będę bronił, ale nie dlatego, że jestem jednym z animatorów (obok zacnej twórczyni) tematu o hitach popkultury.

Dla całej rzeszy hungarystycznych mugoli, węgierska muzyka kończy się i zaczyna na perłowych włosach pewnej dziewczyny. To jest prawidłowe, bo ktoś niezainteresowany tematem, odbiera jedynie to, co podsuwają mu usłużnie rozgłośnie radiowe. A te mają swe plejlisty, na których muzyka inna niż rodzima i anglosaska zdarza się rzadko. Czasem francuska, od wielkiego dzwonu belgijsko-australijska czy brazylijska. Węgier z ich muzyką próżno szukać. Jak można zorientować się z tego tematu, na Węgrzech jest podobnie: również głównie wykonawcy anglojęzyczni, a ostatnio także M. Teló. To dzięki pomysłowi Arw możemy zorientować się czego słuchają nad Dunajem, co cieszy się tam popularnością, jak to się ma naszych gustów i gustów nadwiślańskich marketingowców muzycznych. Założenia tego akurat tematu są wyłożone w zakładającej go wypowiedzi.

Wracając na forum - to tak, jakbyś miał pretensje, że powstają tematy o malarstwie jednego autora. Jeśli mogę, to powiem, że mnie taki układ bardziej się podoba, bo dzięki temu wiem, że warto pojechać do Sopronu i pojadę tam przy najbliższej okazji i to wcale nie po zęby.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [PORADNIK] Jak wstawić obrazek na forum? fvg 32 84,275 05-11-2023, 21:28
Ostatni post: ex-komar
  Wygląd forum fvg 25 10,909 10-12-2020, 0:38
Ostatni post: Pudelek
  zwiększenie limitu miejsca na pocztę eplus 10 6,576 13-08-2018, 21:21
Ostatni post: Marek1953
  Identyfikacja - rozpoznaj innych forumowiczów na Węgrzech! andrasz 20 19,988 21-05-2018, 13:51
Ostatni post: piablo75
  liczba postów na stronie eplus 2 4,475 18-01-2016, 10:31
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości