Przez Słowację na Węgry - mapa płatnych dróg
(14-07-2018, 17:11)marcco73 napisał(a):
(11-07-2018, 7:08)Sztasek napisał(a): Trwa budowa mostu drogowego na Dunaju pomiędzy miastami Komárom-Komarno, jednocześnie przebudowywany jest węzeł drogowy i dojazd na wiadukt w węgierskim Komárom na krajowej drodze nr.1.
W związku z tym zamknięto dojazd na wiadukt z drogi nr.1 - niemożliwym jest korzystanie z drogi nr.131 omijającej centrum Komárom, prowadzącej do drogi wojewódzkiej nr.13, dalej do autostrady M1.

W nocy wyjazd.Czy w związku z tą informacją ktoś może potwierdzić,bądź nie sens jazdy przez Komárom.Czy po prostu pozostaje droga przez Medvedov?

Popatrz na mapie gdzie są te drogi...
Odpowiedz
Jadącym autostradą M5 na przejście graniczne Röszke(H)-Horgoš(SRB), od kilku dni długie kolejki i oczekiwanie na wyjazd z Węgier/wjazd, nawet do 3-4 godzin.
Najmniejszy ruch jest na małych przejściach granicznych: Bácsalmás i Bácsszentgyörgy - czynne od 7.oo do 19.oo  !
Odpowiedz
Witam
Jak wygląda droga od barwinka do Eger ?
Ostatnie dwa razy jechałem
Barwinek-Stropkov-Vranov-Trebisov-Satoraljaujhely i prosto na obwodnicę Miskolca
Nic się nie zmieniło i to będzie najlepsza opcja ?
Odpowiedz
(15-07-2018, 12:24)rustin napisał(a): Witam
Jak wygląda droga od barwinka do Eger ?
Ostatnie dwa razy jechałem
Barwinek-Stropkov-Vranov-Trebisov-Satoraljaujhely i prosto na obwodnicę Miskolca
Nic się nie zmieniło i to będzie najlepsza opcja ?

Nic się nie zmieniło.
Odpowiedz
Czytałem o jakiś remontach i wahadłach przy granicy węgierskiej
Odpowiedz
(15-07-2018, 13:21)rustin napisał(a): Czytałem o jakiś remontach i wahadłach przy granicy węgierskiej

Na trasie wyznaczonej przez ciebie nie ma robót drogowych...  Uśmiech
Chwilowo prowadzone są prace drogowe w słowackim Komarno i Sturovo, ale osobówką przejedziesz przez granicę.
Odpowiedz
Dla jadących nad Balaton płn. bez winiety węgierskiej:
- granica przekroczona w Zwardoniu (ok. 5.40 puściutko)
- później autostrada D1 do Trnavy
- zjazd na Vlćkovce - (droga pusta)
- później Galanta i przekraczamy granicę w Medvedov (pusto)
- następnie Györ ( ok. 8.40 bez żadnego korka)
- następnie drogą 82 na Vesprém
- na obwodnicy Vesprém 5 minutowy korek
- później już gładko  do B-furëd
Ogólnie 500km przejechane w 6h 20 min.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
Jutro chcę jechać z Velky Meder (miasteczko na Słowacji 20km od Gyor). Mogę wybrać drogę płatną M85/M86 (1h 20min, 110km) albo jechać równoległą(?) bezpłatną (1h 50min, 114km). Nigdzie się nie śpieszę, chciałbym pojechać spokojnie oglądając okoliczne krajobrazy - czy ta droga bezpłatna jest łatwa do ogarnięcie (nie zjadę niechcący na drogę M85/M86?), czy jednak wbić się na płatną?

PS: nie jest problemem te 20zł na winietę.
Odpowiedz
(15-07-2018, 20:39)Agamek12 napisał(a): Jutro chcę jechać z Velky Meder (miasteczko na Słowacji 20km od Gyor). Mogę wybrać drogę płatną M85/M86 (1h 20min, 110km) albo jechać równoległą(?) bezpłatną (1h 50min, 114km). Nigdzie się nie śpieszę, chciałbym pojechać spokojnie oglądając okoliczne krajobrazy - czy ta droga bezpłatna jest łatwa do ogarnięcie (nie zjadę niechcący na drogę M85/M86?), czy jednak wbić się na płatną?

PS: nie jest problemem te 20zł na winietę.

... jechać z Velky Meder ... dokąd?
Odpowiedz
z czystej ciekawosci
gdzie jest winieta za 20 zlotych?

tapatalk
brak polskich liter
Nie odpowiadam na prywatne wiadomosci - z wielu powodow
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowe płatne odcinki dróg węgierskich od nowego roku Waldek 0 498 12-12-2023, 14:42
Ostatni post: Waldek
  Autostrady na Węgrzech (mapa, ceny, winiety) fvg 424 489,151 10-09-2023, 11:33
Ostatni post: Waldek
  Roboty drogowe i inne ograniczenia w ruchu w Czechach, Słowacji i na Węgrzech Waldek 90 95,092 03-07-2023, 22:08
Ostatni post: Mamut
  Drożeje bezpośredni autobus z centrum Budapesztu na lotnisko Ferenca Liszta Waldek 0 931 22-02-2023, 17:12
Ostatni post: Waldek
  Czy na Węgrzech braknie paliwa tego lata? josef.svejk 13 3,194 21-11-2022, 20:39
Ostatni post: ex-komar



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 29 gości