Przez Słowację na Węgry - mapa płatnych dróg
jak pojedziesz trochę na południowy zachód od tej miejscowości, to jest ładna asfaltówka z linią przerywaną po środku. Ładnie widać na mapie satelitarnej  Zmieszany Uśmiech

https://www.google.pl/maps/dir/48.366652...928146!3e0
Odpowiedz
tylko dla pojazdów do 3,5T  !
Odpowiedz
slowacja
na d1 w bratyslawie sa piekielne korki wlasciwie caly tydzien
postawili troche ograniczen i patrole z radarami (a jakze)

wegry
ostrzegam jadacych nad polnocny balaton z gyor przez veszprem
na obwodnicy veszprem policja porzadkuje ruch i wystawia mandaty bez litosci
oczywiscie kazdy wie 70 oznacza ze jedziemy 70 a nie zwalniamy od momentu miniecia znaku
w cb slysze ze w ostatni weekend cykneli na osemce ponad 80 ciezkonogich

tapatalk
brak polskich liter
Nie odpowiadam na prywatne wiadomosci - z wielu powodow
Odpowiedz
Słowacja - Potwierdzam to, co pisze ex-komar  !  na D1 w Bratysławie trwaja prace, zamknięty jest węzeł, są ograniczenia prędkości... Prace budowlane maja potrwać do końca miesiąca.
Węgry - Omijajcie Budapeszt (szczególnie w dzień), korki i przestoje, roboty drogowe na: M0 , M1 , M2 , węzeł M6/M0 .
Odpowiedz
O korkach na MO coś wiem  Oczko ostatnio przejazd od M7 do M3 zają mi półtorej godziny
Odpowiedz
jechałem w lipcu przez Bratysławę. W sobotę, okołu południa. Ruch duży, w miarę płynny, ale rzeczywiście mniej niż kiedyś. Do piekelnego korka była jeszcze daleko.

Potem jechałem właśnie z Gyor przez Veszprem. Problemów żadnych, ale ja trzymam się raczej w miarę przepisów, więc nic mnie nie zaskoczyło.
Odpowiedz
wegry
rano dwoje polakow zginelo pod tokajem slysze na cb
auto wbilo sie pod ciezarowke na prostym odcinku drogi
szkoda mlodych

tapatalk
brak polskich liter
Nie odpowiadam na prywatne wiadomosci - z wielu powodow
Odpowiedz
Flaga węgierska  Jak napisał ex-komar ... wypadek na krajowej nr.37 (31 km) nieopodal Szerencs.
https://boon.hu/kek-hirek/helyi-kek-hire...n-3739555/
Małżeństwo ze Śląska miało wypadek, zginął ojciec i synek, matka w b.ciężkim stanie w szpitalu.
Odpowiedz
Kurde, jechałem tym odcinkiem półtora tygodnia temu... :/
Odpowiedz
Przykre, szkoda ludzi .....


Nie wiem, czy to już gdzieś było, ale zamieszczam taką mapkę o wykopkach, na Węgrzech. Tam Budapeszt i okolice wyglądają naprawdę kolorowo  Dodgy Zdziwiony

https://utinform.hu
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Autostrady na Węgrzech (mapa, ceny, winiety) fvg 435 492,091 07-04-2024, 8:44
Ostatni post: Waldek
  Nowe płatne odcinki dróg węgierskich od nowego roku Waldek 0 580 12-12-2023, 14:42
Ostatni post: Waldek
  Roboty drogowe i inne ograniczenia w ruchu w Czechach, Słowacji i na Węgrzech Waldek 90 96,335 03-07-2023, 22:08
Ostatni post: Mamut
  Drożeje bezpośredni autobus z centrum Budapesztu na lotnisko Ferenca Liszta Waldek 0 987 22-02-2023, 17:12
Ostatni post: Waldek
  Czy na Węgrzech braknie paliwa tego lata? josef.svejk 13 3,271 21-11-2022, 20:39
Ostatni post: ex-komar



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 39 gości