Przez Słowację na Węgry - mapa płatnych dróg
(16-07-2017, 17:25)eplus napisał(a): Tak, ale...
PS. dzięki za wyjaśnienie. Też byłem w R. Mój wpis w dziale TURYSTYKA>NIE TYLKO WĘGRY. Miłego wyjazdu!

Dziękuję
Odpowiedz
Węgry, Budapest-Budakalász, 17.07.2017 r.
E95 = 327 Ft/l
E98 = 337 Ft/l
D = 322 Ft/l
SmartD = 332 Ft/l

Słowacja, Tesco, Komárno, 17.07.2017 r.
95 Natural - 1,240 €
Diesel - 1,020 €
Diesel Plus - 1,160 €
Odpowiedz
Jak dla mnie to eureka Uśmiech jest nowa sieć stacji paliwowych na Słowacji > Dalioil.
Wspaniała obsługa, uprzejmi młodzi ludzie, można płacić kartą i ceny b.dobre.
Napotkałem na trasie pomiędzy Nagymeder (Veľký Meder) a Komárom (Komárno), ceny paliw:
E 95 = 1.144 €
ON = 1,009 €
LPG = 0,454 €
Odpowiedz
Trzeba popierać bo "DALIOIL je sieť čerpacích staníc so 100% prémiovými a aditovanými palivami Unipetrol (top rafinérska spol. v ČR)"
Czyli oni sprzedają paliwa czeskiego Unipetrolu, który jest własnością... Orlenu Oczko
Odpowiedz
Czy jadąc na Węgry przez Trebisov odbić na secovce tak jak wcześniej pisaliście?
Jadące na vranov nad topolce przejechać przez centrum czy odbić na dlha I na sacurov?
Odpowiedz
rustin - nie musisz jechać przez centrum Vranova (Varannó), jest skrót w kierunku na Sacurov (Szacsúr), droga dobra, brak oznaczeń.
Przed Trebisovem (Tőketerebes) na odcinku pomiędzy miejscowościami Dvorianky - Hriadky jest mijanka, można ją ominąć tak jak wcześnie było podawane, omijasz też Trebisov.
Odpowiedz
Planuję jechać z Warszawy nad Balaton, wybrana trasa to Czechy (tu kupię winietkę), Słowacja (tu chcę uniknąć kupowania winietki), Węgry (tu winietkę kupię).
Moje pytanie dotyczy Słowacji - od granicy do granicy będę leciał "2", tylko na obwodnicy Bratysławy, google pokazuje mi wjazd na autostradę - czy odcinek od Lamać do Bratislava-Jarovce jest faktycznie niepłatny?
Odpowiedz
Dzisiaj ma się rozpocząć remont drogi Miejsce Piastowe-Barwinek. Wahadełka ze światłami w dwóch miejscach. Wiadomość z radia, " naocznie" jeszcze nie sprawdzona, ale myślę, że pewna.
Odpowiedz
(18-07-2017, 22:00)Sztasek napisał(a): rustin - nie musisz jechać przez centrum Vranova (Varannó), jest skrót w kierunku na Sacurov (Szacsúr), droga dobra, brak oznaczeń.
Przed Trebisovem (Tőketerebes) na odcinku pomiędzy miejscowościami Dvorianky - Hriadky jest mijanka, można ją ominąć tak jak wcześnie było podawane, omijasz też Trebisov.
Tak będzie dobrze?
https://goo.gl/maps/PbjxjWFz1vS2
Odpowiedz
Tak będzie dobrze Uśmiech A to wahadełko to żadne utrudnienia 5-10 minut stania
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Autostrady na Węgrzech (mapa, ceny, winiety) fvg 435 494,834 07-04-2024, 8:44
Ostatni post: Waldek
  Nowe płatne odcinki dróg węgierskich od nowego roku Waldek 0 652 12-12-2023, 14:42
Ostatni post: Waldek
  Roboty drogowe i inne ograniczenia w ruchu w Czechach, Słowacji i na Węgrzech Waldek 90 97,245 03-07-2023, 22:08
Ostatni post: Mamut
  Drożeje bezpośredni autobus z centrum Budapesztu na lotnisko Ferenca Liszta Waldek 0 1,073 22-02-2023, 17:12
Ostatni post: Waldek
  Czy na Węgrzech braknie paliwa tego lata? josef.svejk 13 3,372 21-11-2022, 20:39
Ostatni post: ex-komar



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 31 gości