Przez Słowację na Węgry - mapa płatnych dróg
Skasowałem posta, rzepa pokręciła...
Odpowiedz
(15-06-2021, 9:22)Sztasek napisał(a): na stronie https://www.gov.pl/web/slowacja/zasady-w...terytorium
czytamy: Od dnia 8 czerwca 2021 roku wszystkie polsko-słowackie przejścia graniczne są otwarte. Zasady wjazdu i powrotu na terytorium Słowacji z zagranicy reguluje tzw. semafor turystyczny. Wjazd z terytorium Polski (i innych krajów grupy zielonej)...
Wjazd bez kwarantanny...pod warunkiem uprzedniej obowiązkowej rejestracji na dedykowanej stronie internetowej:  https://korona.gov.sk/ehranica/
Problem w tym, że nie można się zarejestrować na https://korona.gov.sk/ehranica/, kilka razy próbowałem i klapa...  Smutek
Do tego Słowacy wymagają podania adresu potencjalnego miejsca odbycia kwarantanny - jaki to słowacki adres można podać jadąc na jeden dzień? Szeroki uśmiech Ale na szczęście tranzytu to nie dotyczy (choć gdyby ktoś chciał zrobić np. zakupy to już formalnie tak). Natomiast przed chwilą próbowałem się zarejestrować i przeszło bez problemu, ale trzeba trochę nakłamać...
Odpowiedz
^^^NO to trzeba się rejestrować na tranzyt czy nie ?
Odpowiedz
Nie, na tranzyt nie. Ale formalnie nie możesz się nigdzie zatrzymywać poza stacjami benzynowymi.
Odpowiedz
Flaga węgierska  Amennyiben a koronavírus-világjárvány nem vesz új, váratlan fordulatot, Magyarország június 24-től visszaállítja belső schengeni határain a normális átjárást – jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter...
Flaga polska  Jeśli pandemia koronawirusa nie przyjmie nowego, nieoczekiwanego zwrotu, Węgry przywrócą normalny ruch na wewnętrznych granicach Schengen od 24 czerwca – powiedział Péter Szijjártó, minister spraw zagranicznych i handlu...
Odpowiedz
(16-06-2021, 17:56)Sztasek napisał(a): Flaga węgierska  Amennyiben a koronavírus-világjárvány nem vesz új, váratlan fordulatot, Magyarország június 24-től visszaállítja belső schengeni határain a normális átjárást – jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter...
Flaga polska  Jeśli pandemia koronawirusa nie przyjmie nowego, nieoczekiwanego zwrotu, Węgry przywrócą normalny ruch na wewnętrznych granicach Schengen od 24 czerwca – powiedział Péter Szijjártó, minister spraw zagranicznych i handlu...
Ja już dłużej nie wytrzymam, ja muszę na Węgry, na termalne baseny. Stare kości coraz bardziej bolą  Uśmiech
Pozdrawiam wszystkich węgromaniaków. Pani czesieko
Odpowiedz
(16-06-2021, 17:56)Sztasek napisał(a): Flaga węgierska  Amennyiben a koronavírus-világjárvány nem vesz új, váratlan fordulatot, Magyarország június 24-től visszaállítja belső schengeni határain a normális átjárást – jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter...
Flaga polska  Jeśli pandemia koronawirusa nie przyjmie nowego, nieoczekiwanego zwrotu, Węgry przywrócą normalny ruch na wewnętrznych granicach Schengen od 24 czerwca – powiedział Péter Szijjártó, minister spraw zagranicznych i handlu...
Tutaj większość z nas czeka na zapowiedź że już można. Jajo znosimy! Rok temu nie cudowali. A na kamerach pusto....
Odpowiedz
(16-06-2021, 21:45)czesieko napisał(a):
(16-06-2021, 17:56)Sztasek napisał(a): Flaga węgierska  Amennyiben a
Ja już dłużej nie wytrzymam, ja muszę na Węgry, na termalne baseny. Stare kości coraz bardziej bolą  Uśmiech


My też potrzebujemy pobytu na basenach i spaceru po Tokaju.
Odpowiedz
a czy wiadomo coś więcej czy wpuszczą tylko zaszczepionych? pytam z ciekawości Oczko my akurat juz po 1 dawce.
Odpowiedz
(17-06-2021, 8:02)jolciaa171 napisał(a): a czy wiadomo coś więcej czy wpuszczą tylko zaszczepionych? pytam z ciekawości Oczko my akurat juz po 1 dawce.
https://www.gov.pl/web/dyplomacja/wegry  ..więc na chwilę obecną trochę lipa.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowe płatne odcinki dróg węgierskich od nowego roku Waldek 0 498 12-12-2023, 14:42
Ostatni post: Waldek
  Autostrady na Węgrzech (mapa, ceny, winiety) fvg 424 489,175 10-09-2023, 11:33
Ostatni post: Waldek
  Roboty drogowe i inne ograniczenia w ruchu w Czechach, Słowacji i na Węgrzech Waldek 90 95,108 03-07-2023, 22:08
Ostatni post: Mamut
  Drożeje bezpośredni autobus z centrum Budapesztu na lotnisko Ferenca Liszta Waldek 0 931 22-02-2023, 17:12
Ostatni post: Waldek
  Czy na Węgrzech braknie paliwa tego lata? josef.svejk 13 3,196 21-11-2022, 20:39
Ostatni post: ex-komar



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 25 gości