Przez Słowację na Węgry - mapa płatnych dróg
Jak uraziłem przepraszam Uśmiech Były problemy z wpisaniem adresu muzeum ale małżonka skopiowała słowacką nazwę Prešov i weszło  Uśmiech Tylko po co piszą, ze każdorazowo trzeba się rejestrować ?
Odpowiedz
Chyba nie czytasz dokładnie. Nawet na stronie gov pisze jak byk:
Wyżej wymienionej obowiązkowej rejestracji należy dokonać każdorazowo przed wjazdem na terytorium RS, z wyjątkiem:

- rejestracji osoby, która została zaszczepiona drugą dawką dwudawkowej szczepionki przeciw COVID-19 (AstraZeneca, Moderna lub Pfizer/BioNTech), przy czym od daty tego szczepienia minęło co najmniej 14 dni. Rejestracja ta jest ważna przez okres 6 miesięcy;
Odpowiedz
Skoro jak byk Język
Odpowiedz
Miałem dziwne problemy i nie udało mi się kupić winiety przez internet na stronie węgierskich autostrad mimo 2 prób. Za każdym razem czekałem na sms-a z kodem do potwierdzenia transakcji i takiego nie otrzymałem Smutek W związku z tym kupiłem winietę na pierwszej stacji benzynowej przy autostradzie jadąc od strony Koszyc około 25 km od granicy.
Odpowiedz
(30-01-2022, 17:56)Tomasz62 napisał(a): Miałem dziwne problemy i nie udało mi się kupić winiety przez internet na stronie węgierskich autostrad mimo 2 prób. Za każdym razem czekałem na sms-a z kodem do potwierdzenia transakcji i takiego nie otrzymałem Smutek W związku z tym kupiłem winietę na pierwszej stacji benzynowej przy autostradzie jadąc od strony Koszyc około 25 km od granicy.

Masz obowiązek zachowania paragonu zakupu winietki przez okres 2 lat. Ten paragon pod działaniem temperatury blaknie, po jakimś czasie litery/wydruk jest nieczytelny. Zrób skan paragonu w PDF i ten plik zapisz w telefonie ... tak na wszelki wypadek.
Odpowiedz
Flaga węgierska  Trwają prace modernizacyjne na drodze okręgowej nr.37, łączy ona miasto Miskolc z nadgranicznym Sátoraljaújhely.
Cała trasa to ok.70 km, w planie jest jej przebudowa: maja być dwie jezdnie po dwa pasy ruchu.
W chwili obecnej prace budowlane prowadzone są pomiędzy Gesztely i Szerencs, to ok. 20 km odcinek. Przejeżdżający muszą się liczyć z ograniczeniami dotyczącymi prędkości, w wielu miejscach droga jest zwężona, zdjęto też starą nawierzchnię.
Zakończenie prac na tym odcinku planowane jest na koniec lipca br.
Odpowiedz
Widziałem jesienią - drugie pasmo było przez wiele kilometrów prawie gotowe.
Odpowiedz
^^^Raz jechałem z 5 lat temu,od tamtej pory omijałem Oczko Dobrze wiedzieć że będzie "ekspresówka" będzie alternatywa dojazdu w okolice Miszkolca.
Odpowiedz
Flaga węgierska  Ceny paliw na stacjach benzynowych:

benzyna E10 > 479,00 - 479,90 HUF/l
olej naoędowy B10 > 479,00 - 479,90 HUF/l
Odpowiedz
(10-02-2022, 13:15)Sztasek napisał(a): Flaga węgierska  Ceny paliw na stacjach benzynowych:

benzyna E10 > 479,00 - 479,90 HUF/l
olej naoędowy B10 > 479,00 - 479,90 HUF/l
Orban zabronił podnosić powyżej 480 HUF?
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Autostrady na Węgrzech (mapa, ceny, winiety) fvg 435 492,000 07-04-2024, 8:44
Ostatni post: Waldek
  Nowe płatne odcinki dróg węgierskich od nowego roku Waldek 0 575 12-12-2023, 14:42
Ostatni post: Waldek
  Roboty drogowe i inne ograniczenia w ruchu w Czechach, Słowacji i na Węgrzech Waldek 90 96,303 03-07-2023, 22:08
Ostatni post: Mamut
  Drożeje bezpośredni autobus z centrum Budapesztu na lotnisko Ferenca Liszta Waldek 0 987 22-02-2023, 17:12
Ostatni post: Waldek
  Czy na Węgrzech braknie paliwa tego lata? josef.svejk 13 3,266 21-11-2022, 20:39
Ostatni post: ex-komar



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 30 gości