Pytania klientów
#41
Wink 
Witam wszystkich! Oczko

W tym roku wybieramy się z koleżankami (będzie nas 4) na Węgry. Flaga węgierska
Podróżujemy samochodem. Zaczynamy od Tokaju, poprzez Budapeszt i kończymy nad Balatonem (tam chcemy mieć najdłuższy pobyt, tzn. 7 nocy). Wybrałyśmy Siofok.
Przeszukałyśmy mnóóóóóóstwo stron z noclegami. W końcu udało nam się znaleźć coś w miarę przyzwoitego, jednak przy jednej z główniejszych dróg w Siofok (przynajmniej tak to wygląda na google maps).
Czy ewentualnie ktoś mógłby polecić jakieś fajne noclegi niezbyt daleko od jeziora max 1km i do centrum miasta max 1,5km.
Zastanawiamy się w ogóle czy Siofok jest dobrym wyborem. Lubimy zabawę, ale niektóre opinie nie są zbyt pochlebne i nie wiemy co z tym faktem zrobić? Czy zawiedziemy się tam gdy będziemy chciały wypocząć w ciszy i spokoju albo usiąść w jakiejś knajpce bez wkurzania się, że nie da się obrócić na krześle?

Pozdrawiam, Zuza
Odpowiedz
#42
Witam!

Polecam miejsca tutaj:

Apartamenty Malwina

Apartamenty są w centrum Siófok, ale nie przy głównej drodze, tylko w willowej części miasta. Wszędzie blisko, świetna cena w stosunku do standardu.

Jeśli apartamenty się podobają, proszę wysłać zapytanie przez nasz formularz zgłoszeniowy "Sprawdź i rezerwuj" zamieszczony na stronie.

Siófok jest świetnym wyborem. Ja też jestem młodą dziewczyną i tak mi się spodobało, że przeniosłam się tu z Warszawy. Nie lubie dzikich tłumów, ale też fajnie jak się coś dzieje. A Siófok jest optymalne, bo jest na tyle rozległe, że nie trzeba być na głównym deptaku, można skręcić w bok do parku i już mieć spokój. Słowem każdy znajdzie tu coś dla siebie i nie sposób się nudzić.

Wszystkim naszym Klientom po dokonaniu rezerwacji przesyłamy miniprzewodnik po okolicy ze wskazaniem ważniejszych atrakcji, a także wykaz godnych polecenia knajp.

W przypadku dalszych pytań proszę się odezwać na maila: kociuba@helkatours.hu

Pozdrawiam,
Kasia Kociuba
Odpowiedz
#43
Witam, czy mogłaby Pani polecić jakieś miejsce noclegowe w okolicach Balatonu dla rodziny z dzieckiem 2-letnim w pierwszym tygodniu sierpnia? Pozdrawiam
Odpowiedz
#44
Widzę, że wysłali już Państwo zapytania o konkretne miejsca z naszej strony. Także odpowiedź przyjdzie na maila.

pozdrawiam
Kasia
Odpowiedz
#45
Witam,
poszukuję namiarów na 6-7 noclegów dla 2 osób od 30 czerwca/1 lipca
Nie mam sprecyzowanej lokalizacji (może okolice Siofoka, ale niekoniecznie).
Zależy nam na:
- toalecie w pokoju/domku
- wifi
- w miarę bliskiej odległości do wody/sklepu/restauracji i dostępności parkingu
- przystępnej cenie (max 150/170 zł zł za nocleg dla 2 osób)

Większość pozycji na HelkaTours to niestety miejscówki dla większej ilości osób...
Odpowiedz
#46
Witam!

Naprawdę zachęcam do zadania sobie minimalnego trudu w przejrzeniu naszej bazy - mimo najlepszych chęci nie dam rady tego robić za Państwa. Oto propozycje w Siófok dla 2 osob - jeśli któraś się podoba, proszę wysłać zgłoszenie przed formularz "Sprawdź i rezerwuj":

Willa Ślicznotka

Willa Dzwoneczek

Apartamentowiec Promyk S093

Willa Marysieńka Apartament

Apartamenty U Tereski

Willa Śródziemnomorska

Willa Wiktor

Jest więcej, ale nie chcę spamować.

pozdrawiam
Kasia Kociuba

HelkaTours
Odpowiedz
#47
Bardzo dziękuję za poświęcony czas.

Państwa strona jest bardzo pomocna, jednak idealnie by było gdyby wyszukiwarka pozwalała na wybranie większej liczby, choćby podstawowych kryteriów.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.
Odpowiedz
#48
Witam,
Szukam noclegu dla 5 osób w wieku około 24 lat. Interesuje nas miejsce gdzie będziemy mogli odpocząc, ale wieczorkiem także też pójść i się pobawić. Zależy nam na północnej części Balatonu. Co moglaby Pani nam polecić?

Lepiej rezerwowac noclegi przez pośredników, czy pisać centralnie do osoby wynajmującej?


Aaa.. jeszcze - najlepiej jakby to był domek, ewentualnie mieszkanie.

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam,
Kamil
Odpowiedz
#49
(08-07-2014, 13:24)krolikos napisał(a): Szukam noclegu dla 5 osób w wieku około 24 lat. Interesuje nas miejsce gdzie będziemy mogli odpocząc, ale wieczorkiem także też pójść i się pobawić. Zależy nam na północnej części Balatonu.

Najmocniej przepraszam administratorów strony, jeśli się powtarzam. Dla młodych osób raczej polecam południowy brzeg Balatonu, wyjaśnienia tutaj:

Północny i południowy brzeg Balatonu - prawdy i mity

Na północnym brzegu mniej jest rozrywek i generalnie jest drożej. Ale zastrzegam - co się komu podoba - Wy możecie być zachwyceni.

Ja bym polecała:

Hostel Ezüstpart

Willa Dzwoneczek

Nic nie piszą Państwo odnośnie terminu - albo wyślijcie zapytania o sugerowane przeze mnie miejsca, albo poproszę resztę uzgodnień na maila kociuba@helkatours.hu bo nie chcę śmiecić na forum.

serdeczności z Siófok
Kasia Kociuba
Odpowiedz
#50
(30-05-2014, 8:47)lazik83 napisał(a): Państwa strona jest bardzo pomocna, jednak idealnie by było gdyby wyszukiwarka pozwalała na wybranie większej liczby, choćby podstawowych kryteriów.

W sumie to fajnie, że ktoś poruszył ten temat, bo w kółko dostajemy podobne pytania. Nie wiem, czy uda mi się mega-profesjonalnie odpowiedzieć, bo w teamie HelkaTours nie jestem informatykiem. Jestem pomysłodawczynią i współwłaścicielką, a jak potem przełożyć moje/nasze pomysły na język strony internetowej to inna sprawa.

Założenie było i jest takie, że jesteśmy ludźmi. Nie obsługuje Państwa automat, tylko Kasia Kociuba. Nie kupiliśmy programu do obsługi klientów, tylko sami próbujemy się ze wszystkim zmagać. Może głupi pomysł. Ale wtedy staniemy się kalką wszystkich innych.

A tylko od nas dowiecie się, jaką temperaturę ma dziś Balaton (8 lipca 2014 o godz. 7.00 mial 24,4 st. C - jakby ktoś był ciekawy). Ile kosztuje sałata na targu (140 Ft) albo przyzwoite wino w Tesco (299 Ft).

Wracając do wyszukiwarki - jej uaktualnianie spoczywa na właścicielach noclegów. Nie chce odbijać piłeczki ani niepotrzebnie wtajemniczać Państwa w zakres usług świadczonych przez właściciela noclegu a jego pośrednika. Uwierzcie na słowo, że lepsza niedoskonała wyszukiarka, za którą klient nic nie płaci niż kosztowny wypasiony system pozostający bez echa lub z echem auto-reply.

Poza tym wszystkim - staramy się, jak możemy.

serdeczności z Siófok
Kasia Kociuba

HelkaTours
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości