Sárospatak
(28-09-2019, 11:12)eplus napisał(a): Jesteśmy od rana. Pogoda pochmurna, ale stabilna. Zastaliśmy tylko dwa kampery (jeden RJS), my mamy dwójkę - rezerwowałem. Cisza, spokój. Namiot ma być czynny od jutra.

PS. Niedziela rano - w sobotę od 14 do wieczora kropiło z przerwami, ale nie na tyle, by wypłoszyć ludzi. Wieczorem dojechał trzeci kamper. Noc była bezchmurna i liczymy na ładniejszą pogodę.
Jak bym wczoraj nie miał wesela to też bym był w SP Uśmiech
Odpowiedz
A gdzie tam czynne, działa pełny kwadrat na dole i ten duży ze zjeżdżalniami, ale zjeżdżalnie suche. Dzisiaj jest też czynny balon - pod nim pływacki i ten mały ciepły "do nauki". Wczoraj jeszcze był w przejściach.
Całe życie skupia się dziś w kwadracie termalnym, bo pogoda piękna. Od dziś jest zimowy cennik wstępu - dorosły 1300, bo mniej atrakcji. Szkoda, że trzeba wyjeżdżać.
Odpowiedz
Czyli kemping już całkowicie zamknięty i nic nie można zarezerwować ?
Odpowiedz
Raczej na pewno zamknięty. Rok temu korzystałem z d0mku Istvan&Szebasztian. Podawałem namiary wcześniej. Na kąpielisku powinien być czynny kwadrat termalny, baseny pod namiotem i chyba sauny.
Odpowiedz
Za tydzień w weekend pokazują ocieplenie.
Odpowiedz
9.11.2019.:

[Obrazek: 0528e8e998843a3d.jpg]
Odpowiedz
W nowym roku nowe plany kiedy to wszystko rusza pewnie kwiecień,maj  właśnie planuje maj bo już póżniej te tłumy i upały po 37 stopni znoszę coraz gorzej... Szeroki uśmiech
Odpowiedz
Albo od pierwszego maja, albo od ostatniego weekendu kwietnia. Choć w tym roku ten weekend dzieli od maja parę dni, nie wiem, mogą otworzyć dopiero 1.05.
Odpowiedz
eplus Jeszcze się dodatkowo zastanawiam nad inną miejscówką w pobliżu Sarospataka z wyjątkiem Bogacsa bo tam ciasnota i woda brudna pod koniec dnia że koszmar,koniecznie kamping połączony z kąpieliskiem.Oczywiście w podobnych cenach bez tłumu coś byś polecił?
Odpowiedz
Moje drugie miejsce to Nyirbator. W okolicach Egeru też powinno się coś znaleźć, ale tam nie biwakowałem nigdy.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,406 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,335 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,922 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,433 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości