Sárospatak
Poczekam na opowieść od kogoś, kto to przerobi w praktyce.
Odpowiedz
[b]Polska, Czechy, Austria, Niemcy i Węgry[/b] będą od soboty (15 maja) wzajemnie uznawać swoje zaświadczenia o szczepieniu przeciwko CoVID-19. Ma to ułatwić podróżowanie między tymi krajami jeszcze przed wprowadzeniem w UE tzw. paszportów covidowych.        Ale nie wiem czy to jest prawda. 
Odpowiedz
Każdego roku odwiedzałem Węgry dwa, trzy razy . Za tę segregację i wymógł paszportu szczypawkowego nie dam im zarobić ani grosza . U nas też są piękne jeziora , w końcu odkurzę swoją żaglówkę i wesprę swoich rodaków .
Odpowiedz
(06-06-2021, 17:54)CORRADO napisał(a): Każdego roku odwiedzałem Węgry dwa, trzy razy . Za tę segregację i wymógł paszportu szczypawkowego nie dam im zarobić ani grosza . U nas też są piękne jeziora , w końcu odkurzę swoją żaglówkę i wesprę swoich rodaków .
Masz może trochę racji, ale ceny u nas zabijają :-(
Odpowiedz
(06-06-2021, 17:54)CORRADO napisał(a): Każdego roku odwiedzałem Węgry dwa, trzy razy . Za tę segregację i wymógł paszportu szczypawkowego nie dam im zarobić ani grosza . U nas też są piękne jeziora , w końcu odkurzę swoją żaglówkę i wesprę swoich rodaków .

Cieszy mnie to bardzo Uśmiech I mniej takich turystów na Węgrzech (i w innych krajach) tym lepiej i luźniej  Szeroki uśmiech
Odpowiedz
I tu się mylisz . Im mniej turystów tym będzie drożej, bo przecież przedsiębiorca musi zarobić .
Odpowiedz
(07-06-2021, 12:43)Pudelek napisał(a):
(06-06-2021, 17:54)CORRADO napisał(a): Każdego roku odwiedzałem Węgry dwa, trzy razy . Za tę segregację i wymógł paszportu szczypawkowego nie dam im zarobić ani grosza . U nas też są piękne jeziora , w końcu odkurzę swoją żaglówkę i wesprę swoich rodaków .

Cieszy mnie to bardzo Uśmiech I mniej takich turystów na Węgrzech (i w innych krajach) tym lepiej i luźniej  Szeroki uśmiech
Takich, czyli jakich??? Wydaje mi się, że obecna sytuacja spowodowała to, że z ludzi wychodzą jakieś zachowania z minionej epoki... a od zakończenia II wojny i segregacji ludzi nie minęło tak dużo czasu, żeby zapomnieć do czego to prowadzi...
Odpowiedz
Trochę wam się pojęcia pomieszały w tej pandemii...
Izolacja ze względu na zagrożenie chorobą zakaźną to nie jest segregacja i dyskryminacja.
W szpitalach zakaźnych nie leżą "więźniowie sumienia" tylko chorzy odizolowani od zdrowych.
Odpowiedz
(08-06-2021, 8:19)Slavekk napisał(a): Trochę wam się pojęcia pomieszały w tej pandemii...
I tu się z Tobą zgodzę... Pomieszało się Wam skoro uważacie, że osoba niezaszczepiona jest z automatu chora i zaraża wszystkich dookoła, dlatego powinna być odizolowana m in zakazem wejścia do kin, restauracji i innych obiektów ( co wg Ciebie nie jest dyskryminacją i segregacją). Z informacji głoszonych przez ekspertów i nikt tego nie ukrywa, wynika, że osoba zaszczepiona również może być chora i też będzie zarażała innych.
Odpowiedz
(08-06-2021, 10:41)piterek napisał(a):
(08-06-2021, 8:19)Slavekk napisał(a): Trochę wam się pojęcia pomieszały w tej pandemii...
I tu się z Tobą zgodzę... Pomieszało się Wam skoro uważacie, że osoba niezaszczepiona jest z automatu chora i zaraża wszystkich dookoła, dlatego powinna być odizolowana m in zakazem wejścia do kin, restauracji i innych obiektów ( co wg Ciebie nie jest dyskryminacją i segregacją). Z informacji głoszonych przez ekspertów i nikt tego nie ukrywa, wynika, że osoba zaszczepiona również może być chora i też będzie zarażała innych.
Osoba "bez biletu" jest z automatu... bez biletu i nie wchodzi na imprezę.
Wszystko.
Taka to segregacja , że bilet jest darmowy...
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,424 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,346 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,945 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,444 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 31 gości