Sárospatak
Aktualnie Polska nie wydaje polskich zaświadczeń tylko unijne...
Granice Węgier są otwarte.
Odpowiedz
Granice są otwarte, ale na camping nas nie przyjmą  Zarumieniony
Pozdrawiam wszystkich węgromaniaków. Pani czesieko
Odpowiedz
Rily?
Nie przyjmą z unijnym certyfikatem?
Odpowiedz
(23-06-2021, 17:18)eplus napisał(a): Mam taką nadzieję.
Ja też myślę pojechać.
Odpowiedz
Bardziej zależy mi na kąpielisku. Znam n0cleg, gdzie nie zadają zbędnych pytań.
Odpowiedz
(23-06-2021, 21:56)eplus napisał(a): Bardziej zależy mi na kąpielisku. Znam nocleg, gdzie nie zadają zbędnych pytań.
Z noclegiem to myślę, że problemu nie będzie. Jedyny problem może być z wejściem na baseny.
Odpowiedz
(23-06-2021, 22:02)Tomeq napisał(a):
(23-06-2021, 21:56)eplus napisał(a): Bardziej zależy mi na kąpielisku. Znam nocleg, gdzie nie zadają zbędnych pytań.
Z noclegiem to myślę, że problemu nie będzie. Jedyny problem może być z wejściem na baseny.

Napisałem rano emaila do Vegardo z pytaniem czy istnieje możliwość wstępu na kąpielisko i nawet odpisali:

"Helló !

Lengyelországból még nem engedünk senkit. Ez a hivatalos ." czyli "Witaj! Nikogo jeszcze nie wypuszczamy z Polski. To jest oficjalne."
Odpowiedz
Ja już tydzień czekam na odpowiedź. A entuzjazm wyjazdowy stopniowo wygasa.
Odpowiedz
U nas też są oficjalne zakazy  Szeroki uśmiech a życie biegnie sobie swoją drogą. Ciekawe czy wykupienie miejsca na basenowym kampingu (to nie hotel) spowodowałoby "odcięcie" od basenów . Obecnie zgodnie z przepisami można już nocować u znajomych  Flaga węgierska lub rodziny. Interesuje mnie jak panie kasjerki rozpoznają te niewłaściwe certyfikaty europejskie lub te którymi posługują się bardziej egzotyczni turyści.
Skoro nie można wygrać z systemem, to może da się go oszukać  Oczko .
Odpowiedz
(24-06-2021, 20:39)oldman58 napisał(a): ... Ciekawe czy wykupienie miejsca na basenowym kampingu (to nie hotel) spowodowałoby "odcięcie" od basenów . ...
kemping,_hotel_to ta sama kategoria, to miejsca_noclegowe
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,424 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,346 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,946 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,444 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 34 gości