Słownik węgierskiego na Androida
#1
cześć!

działa Wam to z węgierskim na androidzie?
Odpowiedz
#2
A widzisz - a mnie jakoś do tej pory nie zaoferowało aktualizacji tej apki... a w dotychczasowej wersji trybu offline nie było... dopiero, gdy kliknąłem teraz to nagle aktualizacja sie znalazła /nie dalej jak wczoraj byłem w sklepie Google!/. Niestety skończył mi sie limit na sieć na ten miesiąc więc jutro zassam sobie pakiet węgierski via router /używam go okazjonalnie i muszę wykonać do podłączenia kilka czynności/ i sprawdzę.

To wesoła jaskółka bo jakoś nie mogłem znaleźć do tej pory offlinowej aplikacji z językiem wegierskim...
Odpowiedz
#3
Ja mam coś w rodzaju słowniczka pod Windowsy o nazwie e-bratanki offline, był dostępny na stronie hungaria.pl jakieś 10 lat temu - potem stronka zniknęła. Mam też kilka ciekawych artykułów na dysku - w wersji offline przetrwały likwidację hungarii.pl...
Odpowiedz
#4
Na początek dwie uwagi techniczne:
- wraz z aplikacją preinstalowany jest pakiet angielski offline a to oznacza, ze musimy pobrać i zainstalować dwa pakiety: polski i węgierski a więc razem ciut ponad 300 mega,
- proces pobierania i instalacji niestety zabiera trochę czasu i nie można go wstrzymać a więc albo mamy doładowaną baterię albo zawczasu włączamy ładowarkę /na moim S3 to trwa długo a co dopiero na wolniejszych.../

Tłumaczenie offline poszczególnych wyrazów idzie sprawnie, oczywiście w tym trybie nie otrzymamy lektora natomiast otrzymamy bliskoznaczne wyrazy w dopisku "słownik"... tłumaczenie zwrotów to jednak chyba jakaś pomyłka: "szukam biblioteki" w opcji na język węgierski z polskiego offline otrzymałem "I am looking for konyvtar" Zdziwiony ale już zwrot "gdzie jest biblioteka" zaowocował tłumaczeniem "ahol ez egy konyvtar"...

Na gorąco więc sądzę, ze należy nauczyć sie współpracować Język z tym translatorem ale już sam fakt polsko-węgierskiego offline wart jest chyba poświęcenia !
Odpowiedz
#5
mordimer, dzieki za podzielenie sie swoimi doswiadczeniami! pozdrawiam!
Odpowiedz
#6
Dziś smartfon zawołał do mnie o aktualizację TEJ APLIKACJI i w trakcie procesu okazało się, ze właśnie dodano słownik węgiersko-polsko-węgierski Szeroki uśmiech

- jakby tak kto chciał wiedzieć Język
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kursy języka węgierskiego w Polsce fvg 38 35,189 06-12-2023, 14:20
Ostatni post: Waldek
  Nauka węgierskiego online poimandres 1 3,951 12-10-2023, 14:24
Ostatni post: au-iv-385223
  Slowa zapozyczone z wegierskiego Ribizli 66 88,489 09-04-2020, 0:39
Ostatni post: NiewinnePodroze
  Kursy węgierskiego w Budapeszcie Marmur 0 3,002 05-09-2019, 11:27
Ostatni post: Marmur
  Letni Kurs języka węgierskiego Kardasz 2 2,957 13-12-2017, 18:20
Ostatni post: Sztasek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości