Túró Rudi w Polsce
#21
Ja z braku laku ostatnio odkryłem podobny produkt litewskiej firmy dostepny w Polsce wanilia chociaż osobście bardziej smakuje mi czekoladowa wersja
Odpowiedz
#22
Produkt wspomniany w powyższym poście nazywa się Pinas i obie wersje smakowe można spotkać w biedronce
Odpowiedz
#23
W przyszłym tygodniu w Lidlu rzucają 5x30g po 3,99 za paczkę.
Odpowiedz
#24
Właśnie kupiłem w lidlu Batonik Twarogowy :-) Niezła nazwa. Są produkcji węgierskiej i w zasadzie nie odbiegają smakiem od tych, które znamy.
Odpowiedz
#25
Wczoraj też tam kupiłem i zaraz zniknęły. Właściwie smakują identycznie jak Turo Rudi, których połowę promocji 7+3 wykupiliśmy ostatnio w pewnym Sparze w Budapeszcie, bo ponownie zostaliśmy zagorzałymi fanami batoników. Przyznam, że to ładna niespodzianka. Zastanawiam się tylko nad wsadem - to zsiadłe mleko czy twarożek?
Odpowiedz
#26
Ja osobiście wolę jak są w deserowej czekoladzie, z racji faktu, że od lat jem czekoladę min 70% Kakao, dlatego mleczna jest dla mnie jak ulepek. Kiedyś w Budapeszcie wykupiłem cały zapas jaki był w lodówkach w Sparze, były wtedy w promocji pakowane po 10 czy 15 szt. :-) Miałem cały koszyk turo rudi +kiełbasę i wywołałem niezłe zaciekawienie przy kasach :-)
Odpowiedz
#27
(09-02-2016, 21:03)TBela napisał(a): (...). Zastanawiam się tylko nad wsadem - to zsiadłe mleko czy twarożek?

W oryginale to twaróg z masłem i cukrem. Na youtubie można znaleźć filmy o produkcji.
Odpowiedz
#28
Ja też wczoraj zakupiłem parę opakowań tego przysmaku,powiem szczerze pierwszy raz to jadłem i jest to niczego sobieJęzyk
Z opakowania wynika że jest to oryginalny produkt Węgierskiej firmy Sole-Mizo Zrt z Marcali a do Lidla sprowadziła to firma Pilos.
W tym miesiącu w Lidlu zapowiadają jeszcze więcej przysmaków węgierskich Oczko Zobaczymy i popróbujemy Oczko
Odpowiedz
#29
A i ja dziś obskoczyłem dwa Lidle w Chełmie, i nabyłem ostatnie 50 sztuk. Wybrałem się również do odległej o 30 km. Włodawy, ale tam niestety po batonikach już nie było ani śladu.
@Bognar, coś bliżej wiadomo o ofercie Lidla odnośnie węgierskich produktów?
Odpowiedz
#30
[Obrazek: c54a7c82408e2f93.jpg]

Coś zjadło zdjęcie - batonika nie ma !
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Restauracje węgierskie w Polsce fvg 83 72,994 09-08-2022, 22:14
Ostatni post: Waldek
  hungarika spożywcze w Polsce varpho 41 36,372 26-07-2014, 19:19
Ostatni post: gon178
  Paprika Gourmet - węgierskie delikatesy w Polsce andrasz 6 6,387 11-07-2012, 15:52
Ostatni post: Ranyjulek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości